Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

Działa, dzięki 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dubluję wpis ze strony głównej, bo nie wiem czy się pojawił. Wysyłanie nowego posta kończy się po wciśnięciu "Dodaj odpowiedź" zamrożeniem "Zapisywanie".

2087287330_FireShotCapture312-Ostatnieutrudnienia-strona99-FORUMLEDZIAA-USTERKIPROBLE_-zegarkiclub_pl.thumb.jpg.4dcd318f77c33cb7e259154fcc20d013.jpg

2087287330_FireShotCapture312-Ostatnieutrudnienia-strona99-FORUMLEDZIAA-USTERKIPROBLE_-zegarkiclub_pl.thumb.jpg.4dcd318f77c33cb7e259154fcc20d013.jpg


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co ciekawe, po otwarciu innego okna widać, że nowy post już jest. A w starym oknie wyświetla się przy próbie napisania kolejnego komunikat "przywrócono poprzednią zawartość" z treścią poprzedniego posta.

FireShot Capture 312 - Ostatnie utrudnienia - strona 99 - FORUM ŹLE DZIAŁA - USTERKI, PROBLE_ - zegarkiclub.pl.jpg

2097352307_FireShotCapture315-Ostatnieutrudnienia-strona100-FORUMLEDZIAA-USTERKIPROBL_-zegarkiclub_pl.thumb.jpg.5a3a9f2c08109bcb9dfa0a0ab0035b37.jpg

FireShot Capture 312 - Ostatnie utrudnienia - strona 99 - FORUM ŹLE DZIAŁA - USTERKI, PROBLE_ - zegarkiclub.pl.jpg


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgłosiłem jeden błąd. Czekamy. :)

Problemy z bazą danych. 


intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Tapatalk nadal dubluje post.

Edit: tego nie zdublowało. Może to kwestia zdjęć z zewnętrznych serwerów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie. Mi nadal "wiszą" w Dodane grafiki poprzednie obrazki zamieszczone w forumowym hostingu. Nie da się ich usunąć.

FireShot Capture 312 - Ostatnie utrudnienia - strona 99 - FORUM ŹLE DZIAŁA - USTERKI, PROBLE_ - zegarkiclub.pl.jpg

FireShot Capture 315 - Ostatnie utrudnienia - strona 100 - FORUM ŹLE DZIAŁA - USTERKI, PROBL_ - zegarkiclub.pl.jpg

I tak w kółko.

FireShot Capture 312 - Ostatnie utrudnienia - strona 99 - FORUM ŹLE DZIAŁA - USTERKI, PROBLE_ - zegarkiclub.pl.jpg

FireShot Capture 315 - Ostatnie utrudnienia - strona 100 - FORUM ŹLE DZIAŁA - USTERKI, PROBL_ - zegarkiclub.pl.jpg


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Przywrócono poprzednią zawartość" w edytorze to efekt braku jakby "połączenia zwrotnego" z przeglądarką. Generuje się każdej na nowo. Poprzedni tekst pisałem w Edge, teraz w Firefoxie.


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A popsuty temat Poszukuję w dziale Zegary da się naprawić?


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś/coś namieszało w bazie, ale poprawiłem właśnie.


intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od ostatnich zmian na forum minęło już trochę czasu, problemy i niedociągnięcia w okresie przejściowym to normalna sprawa, ale wydaje się że migracja została zakończona i większość problemów rozwiązana.

W związku z tym mam pytanie czy to jest ostateczna wersja strony głównej forum.

W rożnych tematach włodarze forum często poruszają kwestię co jest głównym celem forum. Piętnowane są aktywności forumowiczów na bazarku, a podkreślana waga merytorycznej dyskusji i szerzenia wiedzy.

Patrząc na poniższy obrazek można odnieś wrażenie że głównym celem formy jest reklama, ciężko dopatrzeć się merytorycznych treści.

Tak wygląda strona główna na ekranie o rozdzielczości 1920x1200, chyba trochę proporcje pomiędzy reklamą a treścią zostały zachwiane. Może warto wrócić do proporcji które były prze aktualizacją silnika forum. 

 

 2081528076_Screenshot2020-08-10at23_05_12.thumb.jpg.dd7aa9587ed7eddaadc47947bb0de673.jpg

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, john.doe napisał:

Tak wygląda strona główna na ekranie o rozdzielczości 1920x1200, chyba trochę proporcje pomiędzy reklamą a treścią zostały zachwiane. Może warto wrócić do proporcji które były prze aktualizacją silnika forum. 

Dolne grafiki są ustawione w miarę symetrycznie. Nad górnymi jednak nie mam "władzy" - są serwowane przez zewnętrzną firmę.


intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardziej chodzi o ilość a nie układ :( dodatkowo po każdym kliknięciu w dowolny wątek zestaw reklam do obejrzenia raz jeszcze :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwagi dotyczące reklam na forum są w znacznym stopniu słuszne. Wymaga to uporządkowania. W najbliższym czasie /przyszły tydzień/ spotykamy się z administratorem  aby ustalić zakres zmian do wprowadzenia. Wymaga to jednak czasu tym bardziej że mieszkamy w różnych miejscowościach i różnie  pracujemy. Konieczny jest dzień urlopu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy istnieje obecnie możliwość archiwizowania pw?

Chodzi mi o wysyłanie korespondencji forumowej na prywatnego maila.

Przed wprowadzonymi zmianami zdążyłem zarchiwizować skrzynkę.

Teraz nie mam takiej opcji.

Jeśli się nie da, to trudno.

Jeśli się da proszę o podpowiedź.


Zegarki nie mają duszy... one ją kradną

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.