Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

29 minut temu, Paweł Bury. napisał(-a):

Cel był inny ....

Przykrywał temat związany ze zbiórką na utrzymanie forum .

Coś czarno widzę naszą przyszłość  - od siebie kupiłem trochę pakietów sprzedażowych choć niewiele się tu sprzedaje.... ale to kropla w morzu jak widzę 

https://zegarkiclub.pl/forum/topic/185280-swoje-pięć-groszy-wpłaciłem-bo-to-nasze-forum-także-moje/?do=findComment&comment=3229966

 To chyba żart..?
Ja spróbuję to opisać bardzo eufemistycznie: fascynujące miejsce, jakim było to forum kilka lat temu stopniowo zaczęło zamienić się w piaskownicę, a bardziej bym powiedział nawet w alegorię orwellowskiego dzieła z "gospodarstwem" w nazwie.

Masa ludzi z merytoryczną, bezcenną wiedzą dostała po łapach, zazwyczaj rykoszetem. Pewne barwne postaci pozbawiono koloru i zostały wygumkowane albo same zgasły.
Kto wg. Ciebie miałby się poczuwać do nawet niewielkich wpłat? Ci, którzy pytają jak najefektywniej wydać 500 zł na zegarek, albo czy Atlantic stanowi dobrą lokatę? Bo Ci, których wymieniłem wcześniej raczej nie.

 

A w temacie wątku jaki nosisz zegarek - osobiście rzadko go odwiedzam i jestem przeciw zmianie, bo zdominuje moją ulubioną część forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy oprócz mnie ktoś jeszcze zgłaszał problem z tym, że po przejrzeniu strony i wyjściu z tego forum czy też wylogowaniu i ponownym zalogowaniu na forum nie wracamy w danym wątku do ostatniej strony, którą przejrzeliśmy ? Czy tylko ja mam tego pecha ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niejednokrotnie. 

Nie tylko Ty. 


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Dorian06 napisał(-a):

Niejednokrotnie. 

Nie tylko Ty. 

Dokładnie bardzo częto :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 24.10.2022 o 15:44, bogdan57 napisał(-a):

kawa i zegarek , najładniejsza kostka i dużo równie poważnych tematów zostało na forum głównym, ten miał chyba za dużą oglądalność

 

Nie widzisz tej żelaznej logiki? 

Tamte "som" ważne a ten już nie i ma być tam gdzie jest bo ma być i już. 

howgh

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 26.10.2022 o 14:04, Pawel88 napisał(-a):

Czy oprócz mnie ktoś jeszcze zgłaszał problem z tym, że po przejrzeniu strony i wyjściu z tego forum czy też wylogowaniu i ponownym zalogowaniu na forum nie wracamy w danym wątku do ostatniej strony, którą przejrzeliśmy ? Czy tylko ja mam tego pecha ?

Już dawno temu to poruszałem. Ja nawet się nie wyloguje a też muszę kilka razy klikać żeby wrócić w to samo miejsce. Kiedyś tak nie było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 25.10.2022 o 17:48, alleck napisał(-a):

Temat ze zbiórką jest podpięty na głównej stronie forum, chyba nie bardzo rozumiem jak miałby go "przykrywać".
 

 

Ano tak że chwalipost z zegarkiem na ręku jaki to dzisiaj mamy wrzucany jest co 2 minuty więc posty prezesa chowały się.

Teraz jest szansa że choć godzinę posiedzi na szczycie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Paweł Bury. napisał(-a):

 

Ano tak że chwalipost z zegarkiem na ręku jaki to dzisiaj mamy wrzucany jest co 2 minuty więc posty prezesa chowały się.

Teraz jest szansa że choć godzinę posiedzi na szczycie 

To chyba używamy innego forum :) bo ja gdzie się nie ruszę to widzę na górze strony mamy przypięte to: 

 

image.thumb.png.80cae93a4fbbfd2e7d49b0e0b51a60fb.png

 

Natomiast w "Forum głównym" jest jednym z przypiętych postów

image.thumb.png.bcb82dc96679669ad0724c341f7e7ab0.png

Więc nadal nie rozumiem co by go miało "przykrywać". Jest zawsze na górze Forum głównego i w jakim byś dziale nie był to też jest widoczny.

Ten ruch nie ma żadnego logicznego uzasadnienia, a przynajmniej nikt go nie podał jeszcze. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zacytuję siebie z dzialu "jaki zegarek...": od kiedy ten wątek jest w tym dziale? dlaczego? nie rozumiem, inne nie merytoryczne wątki pozostały w poprzednim dziale. Czemu taki zabieg ma służyć?

 


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdumiewająca i dziwaczna jest decyzja o przeniesieniu tego wątku....Tyle lat tu jestem i nikomu nie przeszkadzał, nagle zaczął. Dziwaczne jest także milczenie odpowiedzialnych za to...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie to już nic nie zdziwi, od dłuższego czasu i tak źle się dzieje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o ...


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W innym wątku, administracja odsyła tutaj, żeby poznać powód przeniesienia tematu "jaki zegarek ...", a tutaj odpowiadają na wszelkie pytania, oprócz tego "dlaczego został przeniesiony". Możemy poznać powód? Czy będzie jak w kościele katolickim? Może i wiernym się nie podoba to co robimy, ale skoro my, hierarchowie, jesteśmy nieomylni, to przecież nie trzeba tłumaczyć maluczkim. Tak czy tak będą korzystać, bo przecież nie ma żadnych alternatyw. Jak wygląda sprawa z ilością obecnych i nowych "klientów", raczej nie trzeba tłumaczyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Ceteth napisał(-a):

W innym wątku, administracja odsyła tutaj, żeby poznać powód przeniesienia tematu "jaki zegarek ...", a tutaj odpowiadają na wszelkie pytania, oprócz tego "dlaczego został przeniesiony". Możemy poznać powód? Czy będzie jak w kościele katolickim? Może i wiernym się nie podoba to co robimy, ale skoro my, hierarchowie, jesteśmy nieomylni, to przecież nie trzeba tłumaczyć maluczkim. Tak czy tak będą korzystać, bo przecież nie ma żadnych alternatyw. Jak wygląda sprawa z ilością obecnych i nowych "klientów", raczej nie trzeba tłumaczyć.

Kuba, przecież jest 

 

W dniu 24.10.2022 o 10:53, Eugeniusz Szwed napisał(-a):

Nadgarstki z zegarkami znalazły się i pozostaną w Po Godzinach 

 


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wpłać - to nasze forum - razem użytkujemy - razem opłacamy....................

Czemu wątek przeniesiono? - przeniesiony i tam zostanie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez ponad miesiąc brak odpowiedzi na liczne pytania związane z przeniesieniem najpopularniejszego tematu do "Po Godzinach".

 

Temat związany z przyszłością naszego forum zostaje zamknięty po kilku słowach krytyki, a istotne pytania i propozycje pozostają zignorowane.

 

Zauważyłem, że w sprawach ważnych dla forumowiczów trudno ostatnio o sensowną i rzeczową rozmowę... :(


Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka razy, przed chwilą, ujrzałem takie coś, po chęci wejścia na forum:

 

 

Screenshot 2022-12-02 at 21-43-48 Screenshot.png


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dołączyłeś się do zrzutki na forum? ;):P


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, tommly napisał(-a):

Kilka razy, przed chwilą, ujrzałem takie coś, po chęci wejścia na forum:

 

 

Screenshot 2022-12-02 at 21-43-48 Screenshot.png

 

To się zdarza i w przeglądarkach komputerowych i tych telefonicznych. Ostatnio jakby nieco rzadziej, ale chyba wczoraj też tak miałem przez chwilę.


Tolerancja musi być nietolerancyjna wobec nietolerancji. Němec z Královce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, tommly napisał(-a):

Kilka razy, przed chwilą, ujrzałem takie coś, po chęci wejścia na forum:

 

 

 

Czyli jak? Biała strona czy mi się coś nie wczytało? :)


intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, biała strona (w Firefox). W telefonie (w Chrome) wyświetla na białym tle błąd 404 o ile pamiętam.


Tolerancja musi być nietolerancyjna wobec nietolerancji. Němec z Královce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
37 minut temu, DawPi napisał(-a):

Czyli jak? Biała strona czy mi się coś nie wczytało? :)

Dokładnie


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To się zdarza co jakiś czas niestety. Planowane są prace mające poprawić to i inne elementy. Będę informować z wyprzedzeniem.


intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę dodawać załączników. Pojawia się błąd "6 " lub "7".

Tylko ja tak mam?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.