Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

Nowe jest lepsze, bo nie ma reklam (z Holowczycem) :)))

jak nie ma jak są. Nawet Hołek ;)

 

ho1420ek.jpg

 

zresztą ja w poprzedniej wersji nie miałem reklam, bo je adblockiem usunąłem, ale teraz wróciły i zajmują cały ekran :(

 

Podzielam zdanie bEEfa, aby je uporządkować.

 

 

Inna sprawa - brakuje podtytułów w nazwach tematów.

 

Trochę czasu zajmie przyzwyczajenie się do szaty graficznej, ale jestem na tak - jest bardziej nowocześnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie możecie poczekać do jutra z uwagami? Cały dzień walczę z tym forum po padach i naprawdę nie mam już sił. Ktoś zgłosił o problem z reklamami - przyjąłem, zapisałem i z tym walczę. Wiem, że jest problem, naprawdę nie ma potrzeby przypominać o tym co 5 minut.

 

Uwagi odnośnie zmian funkcjonalności proszę zamieszczać w innych tematach, ten traktujemy o problemach z dostępem do forum.


intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szata jest ok,

 

Ale layout...

Może można włączyć jakieś ustawienia wyświetlania w preferencjach osobistych?

 

Tak dla porównania wygląda wersja mobilna:

 

dKfGz.png

 

A tak lista for:

 

n93jo.png


_________
Klaudiusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość 0.1

Porazka, usuneliscie styl IP.Board (w kolorze niebieskim) pozostal ten w kolorze sraczkowatym :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klaudiusz, możesz sprawdzić teraz wersję mobilną? Nie powinno tam być już reklam.

Odnośnie listy forów - no niestety, taka jest szerokość tego bannera trustedwatch i nie mogę go edytować bez zgody Pana Dariusza.


intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W werski mobilnej jest ok. Bez reklam.

 

Jedna uwaga. Jak się wiedzie na ostatnią aktywność to tematy są podsumowywane wg czasu malejąco. Ale brak informacji o ostatnim poście a jest tylko o pierwszym.

 

Do tego jak w wersji mobilnej wejdziemy do tematu to wyświetla się pierwsza strona i trzeba klikać strona po stronie aby dojść do ostatniej.

 

Ideą jest czytanie ostatniego postu w temacie. Czy dałoby radę aby wchodzić od razu na ostatnią stronę / ostatni aktywny post?

 

Lub po prostu dać uzytkownikom wybór odwrócenia chronologii wyświetlania tematów?

 

W chwili obecnej klikamy na temat w liście ostatnich postów a potem po jednej stronie musimy przewijać do ostatniej. Jak temat ma 20 stron to klikamu przycisk "Następny" 20 razy aż dojdziemy do ostatniej strony. Trochę nieekologiczne pod kątem zużycia sieci mobilnej rozwiązanie.


_________
Klaudiusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klod100, jednak reklamy jeszcze muszą wrócić wszędzie. Do jutra.

 

Odnośnie uwag - te należałoby przekazać do producenta tego oprogramowania lub do Pana Darka by podjął decyzję, co dalej.


intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak te reklamy teraz na iPodobnych się wyświetlają?


intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie listy forów - no niestety, taka jest szerokość tego bannera trustedwatch i nie mogę go edytować bez zgody Pana Dariusza.

 

To znaczy, ze 1/3 szerokosci ekranu ma zajmować TW?

U mnie zreszta wcale tego TW nie widać - plaża po prostu, a całe "pole operacyjne" bezsensownie sciśnięte


Czas, to coś, co mówi, jak długo musimy czekać...

a305ed90f05795c0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To znaczy, ze 1/3 szerokosci ekranu ma zajmować TW?

U mnie zreszta wcale tego TW nie widać - plaża po prostu, a całe "pole operacyjne" bezsensownie sciśnięte

Proponuj - ja tu nie jestem od wydawania decyzji tylko Pan Dariusz.


intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klaudiusz, żeby przejść od razu do nieczytanego posta, klikaj te kółko/gwiazdkę po lewej obok nazwy tematu. Można się przyzwyczaić :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie na firefoxie masakra! 1/3 ekranu po prawej pusta. Na górze strony reklamy porozrzucane na chybił trafił.


rXQHFG4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, na Firefox wyląda to dramatycznie. Szatę graficzną też wolałem starą, ale ja jestem starym zgredem, więc nic nie sugeruję.


Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rany boskie.... Wszystko lewa ! lewa ! lewa ! Majakowski zaprojektował ten układ ?? Adblock nie blokuje reklam.

FF 16.02


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rany boskie.... Wszystko lewa ! lewa ! lewa ! Majakowski zaprojektował ten układ ?? Adblock nie blokuje reklam.

FF 16.02

Blokuje, tylko musisz mu wskazać co ma blokować.


Piotr Ratyński

 

   Adhibe rationem difficultatibus. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DawPi, musisz pozmnieniać rozmiary sidebarów, żeby się nie rozłaziło wszerz. Tu przyciąć, tam dodać, jeśli rozmiaru reklamy nie idzie zmienić. To jest przeje....na robota niestety, jak się działa na narzuconych modułach. Prawy powinien mieć maksymalnie 250 pikseli wszerz, ale dobrze zmniejszyć go do 248. Itd...


pozdrawiam, Dominik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Blokuje, tylko musisz mu wskazać co ma blokować.

Moj ma zaladowane dwa zestawy filtrów i dawały one sobie same radę z reklamami po instalacji na kolejnych komputerach. A teraz ni w ząb.

Poszła w diabły możliwość edycji podpisów. No a co z moją myszą się stało....


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój ma załadowane 4 zestawy,i w tym wypadku nie dał sobie rady. Ja dałem sobie radę.

Kwestia przyzwyczajenia się. Czy nowe lepsze od staego?

Podobno lepsze jest wrogiem dobrego... :D


Piotr Ratyński

 

   Adhibe rationem difficultatibus. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie. Samemu. 3 komputery w domu, 4 w moich różnych pracach....

 

A - i nie działa kosz - usunięte posty znikają całkiem.

 

Zniknęły podtytuły w tematach i nie ma takich w nowym edytorze.

Edytowane przez tarant

Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozwólmy podziałać specjalistom.

mam nadzieję, że uda się doprowadzić do ładu działanie forum. Reklamy na górze to małe miki, ale ta plaza po prawej jest absolutnie nie do przyjęcia


Czas, to coś, co mówi, jak długo musimy czekać...

a305ed90f05795c0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Puste miejsce z prawej,dziwne....choc mi jako leworecznemu"na reke"


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na mobilnej znów reklamy i pełno wolnego miejsca. Dużo rzeczy jest do poprawy, straszny bałagan jest teraz na forum.

 

Niepotrzebnie są na głównej wyświetlane co poniektóre podfora, np. w nowościach temat do Sihh/Basel sprzed dwóch lat, info. o nowościach pojedyńczych producentów, czy choćby na forum głównym temat o zegarkach na euro 2012.

 

Na dole ekranu gdzie mam info. o ilości postów etc. jest straszny bałagan, wszystko jest niesymetrycznie.

Edytowane przez carlito1

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie jest źle trzeba tylko oko przyzwyczaić

Źle nie jest, jest tragicznie! Na dzień dzisiejszy przeglądanie mojego ulubionego forum dla mnie jako estety graniczy z męczarnią, aczkolwiek rozumiem, że trwają prace i wszystko zostanie wkrótce poprawione :)

 

Powodzenia.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.