Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

Nowa szata graficzna calkiem fajna :)

Jedyne co mi doskwiera jak narazie to szybkie wchodzenie w ostatni temat ktory wyswietla się dla kazdego podforum na stronie głownej.

Dawniej wejscie ze srony glownej odsylalo automatycznie na koniec tematu co bylo bardzo wygodne a teraz odsyła na początek.

Liczę, że coś poradzicie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość xylog

Brakuje mi możliwości szybkiego podglądu obserwowanych for/tematów.

 

Bartosz86 radzę:

czytaj tej watek, tu jest rada.

Edytowane przez xylog

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowa szata graficzna calkiem fajna :)

Jedyne co mi doskwiera jak narazie to szybkie wchodzenie w ostatni temat ktory wyswietla się dla kazdego podforum na stronie głownej.

Dawniej wejscie ze srony glownej odsylalo automatycznie na koniec tematu co bylo bardzo wygodne a teraz odsyła na początek.

Liczę, że coś poradzicie :)

 

To chyba przypadłość IP.Board, bo u nas na forum też tak jest i strasznie mnie to na początku wkurzało, ale z czasem się przyzwyczaiłem.

Moim zdaniem IP.Board jest jak wino, im starszy tym lepszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie na pasjonatach do tej pory to wkurza, strasznie irytująca rzecz.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy może sobie uważać co chce. jak dla mnie - taki układ jest nie do zaakceptowania. Brak podtytułów w tematach, brak przekierowania do ostatniego posta itd idt to dramatyczny krok w tył. Jak tak ma być dalej - zabieram stąd swoje zabawki.Zachwycajcie się sami :(


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy może sobie uważać co chce. jak dla mnie - taki układ jest nie do zaakceptowania. Brak podtytułów w tematach, brak przekierowania do ostatniego posta itd idt to dramatyczny krok w tył. Jak tak ma być dalej - zabieram stąd swoje zabawki.Zachwycajcie się sami :(

 

Układ jest fatalny, ale to na pewno DawPi poprawi. Ja pisałem tylko o kropkach i gwiazdkach, które odsyłają do ostatniego postu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie na pasjonatach do tej pory to wkurza, strasznie irytująca rzecz.

Taki urok IP.Board. Gdybym wiedział, że to taki syf (w dodatku płatny) to bym się w życiu na niego nie zgodził.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oj trudno się połapać :wacko:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość zygmac

A ja od wczoraj mam kłopoty z zalogowaniem.Po kliknięciu w logowanie,pola,w które wpisuje się nick i hasło przesłonięte są białymi kwadratami i

nie można w żaden sposób tego przesunąć.:((

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy - spokojni e

mielismy powazna awarie , ktora na szczescie Dawid opanowal

Teraz przez kilka dni bedzie trwało wyłapywanie błędów , poprawki etc Rówiez uwzglednianie Waszych rozsądnych i zasadnych sugestii ,pod warunkiem oczywiście ,że się je da technicznie wprowadzic

Dajcie nam czas ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Czy możnaby zrobić tak jak na Pasjonatach (ten sam silnik), aby:

1. po otwarciu forum

51687135.th.jpg

2. kliknąć sobie na krzyżyk zamykania:

14552712.th.jpg

3. w ten sposób poszerzyć główną część forum. Jest czytelniej, przejrzyściej i lepiej:

35327453.th.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgłaszam problem z logowaniem do forum z poziomu IE 8. Nie ładuje sie do końca strona logowania, nie można wpisac danych. Z Firefoxa idzie bez problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie.

 

Raczkujący na forum jest niewątpliwie, aczkolwiek chciałbym coś zaproponować w temacie pozbycia się problemów.

 

Może rozwiązanie jest troszkę irracjonalne, aczkolwiek wykonalne i w 100% przejmujemy "władzę" nad serwerem, nie musząc użerać się z firmą hostingową.

 

Otóż. W zależności od posiadanego łącza, można takowy serwer uruchomić na sprzęcie samemu złożonym. Zamiast wywalać ~120zł na abonament miesięczny z tego co widzę za najniższy pakiet z możliwych (tj dysk 40GB, RAM 1GB i 1.2GHz procesor). Tańszym rozwiązaniem jest złożyć sprzęt w konfiguracji serwerowej. Biorąc pod uwagę iż sprzęt będzie działał 24h na dobę, zasilacz 300W na maksymalnym obciążeniu (nie wiem ile dysków i co jeszcze trzeba by podłączyć) będzie pochłaniać około 80zł miesięcznie. Biorąc pod uwagę iż procesor, ram, płyta główna, dysk nie "wciągnie" więcej niż 180W, mieścimy się w około 50zł na miesiąc przy opłącie za prąd, przy stawce 0.3731 zł za kWh. Złożenie sprzętu i jego utrzymanie po jakimś czasie się zwraca. A mogę się założyć że większość z ludzi na forum posiada jakieś zbędne elementy komputera.

Jakby nie było nie mamy wtedy ograniczeń sprzętowych, gdyż zawsze można go rozbudować, a dostępność do danych i serwera jest o wiele lepsza niż użeranie się z jakąś firmą hostingową.

Nawet jeśli dostawca internetu udostępnia zmienne IP, zawsze istnieje rozwiązanie w postaci ddns.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co w niczym nie zmieni sprawy ,ze jak bedzie awaria to ktos musi nad tym czuwac , czyli potrzebujemy admina tak czy siak

oprocz tego mirroring , streamer do backupu etc

Dodatkowo potrzebujemy kogos od hardware ( co bedzie jak sie zepsuje sprzet ?) i łączą o odpowiedniej przepustowosci CIR gwarantowany etc

Jak widze koszt lacza tu nie był uzgledniany ..

A gdzie koszt CAPEX ( serwer , zasilacze ,dyski , streamer , UPS itd idt ) ? wyjdzie na to ,że zaoszczedzimy miesiecznie 50 pln( teoretycznie bo nie liczyles wszystkich kosztow OPEX) , a problemow bedzie wiecej no i na starcie trzeba wydac kilkanascie tys , czyli inwestyaja sie zwroci w 25 roku .....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Próba zalogowania na IE9, Windows7 Pro

 

logowanieie.th.jpg

 

PS

 

Żeby nie było, to nie marudzenie. Trzeba wyłapać wszystkie problemy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trudno się połapać, co i gdzie jest.Pewnie to kwestia przyzwyczajenia. Do tego ta jasna kolorystyka i duży kontrast między jasnym tłem i czarnym teksem. Jeśli dłużej się przegląda forum, co jak wiadomo dotyczy większości z nas - oczy się bardziej męczą.


LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Próba zalogowania na IE9, Windows7 Pro

Strona logowania "normalna" nadal powinna być widoczna pod adresem

http://zegarkiclub.p...l&section=login

 

 

 

3. w ten sposób poszerzyć główną część forum. Jest czytelniej, przejrzyściej i lepiej:

W poprzedniej wersji forum był przycisk do zwinięcia (na stałe) prawego panelu. Tutaj go nie ma. Być może administrator później go jakoś przywróci.

 

Tymczasowo dla bardziej zaawansowanych użytkowników przeglądarki Firefox mogę podać sposób jak samodzielnie ukryć sobie ten panel.

 

Podaję sposób jak w przeglądarce Firefox usunąć prawy panel i rozszerzyć główną część na całą szerokość:

 

- odnaleźć na komputerze katalog swojego profilu firefoxa

- jak odnaleźć instrukcja tutaj http://longway.blox.pl/2008/04/Popraw-webmastera-czyli-rzecz-o-userContentcss.html

- dla przykładu u mnie jest to C:\Documents and Settings\mójLogin\Dane aplikacji\Mozilla\Firefox\Profiles\zxw4tb0v.default

- w profilu otworzyć katalog chrome

- w katalogu chrome powinien się znajdować plik userContent.css (jeśli takiego pliku nie ma, to utworzyć)

- w pliku wpisać następującą regułę CSS:

 

@-moz-document url-prefix(http://zegarkiclub.pl/) {

.ipsLayout_right {display:none !important}

.ipsLayout.ipsLayout_withright,

.ipsLayout_largeright.ipsLayout_withright {padding-right:0 !important}

}

 

Zapisać plik, zrestartować Firefoxa. Prawy panel powinien zniknąć.

.

Edytowane przez Taktic

Użytkownik Sylwek, pewnego dnia, zupełnie niechcąco, trafnie ocenił współczesny trend w zegarmistrzostwie:

"Ważne by wytrzymał przynajmniej 6 lat zanim rozdyndają się w nim wskazówki."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prośba do userów zgłaszających puste miejsce z prawej strony - możecie porobić screeny oraz podać rodzaje i wersje Waszych przeglądarek?


intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Mam Win7 i nie mam katalogu Chrome.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK, proszę teraz sprawdzić to nakładanie reklam na IE. Powinno to już być poprawnie wyświetlane.


intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash
OK, proszę teraz sprawdzić to nakładanie reklam na IE. Powinno to już być poprawnie wyświetlane.

Potwierdzam, jest OK.

Dałoby radę zrobić opcje całkowitego zamykania prawego panelu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jash, takiej opcji nie było wcześniej, więc i tutaj nie jest to przewidziane. Możesz zrobić screen jak u Ciebie to wygląda?


intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie wygląda to tak, że nie mam absolutnie nic po prawej stronie (ani do góry, ani na dole) Przeglądarka Safari iOS 6.01 (ipad)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jash, takiej opcji nie było wcześniej, więc i tutaj nie jest to przewidziane. Możesz zrobić screen jak u Ciebie to wygląda?

Jak nie było jak było ;)

Można było zamknąć prawy panel z zegarem i innymi pierdołami, a forum było na całą stronę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.