Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

Powiadomienia z obserwowanych nie przychodzą, ale z pw tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiadomienia z obserwowanych nie przychodzą, ale z pw tak.

 

Przychodzą, ale musisz zresetować w panelu opcje powiadomień.


www.katatime.pl 

www.toskania.org.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prośba do administratora.

W kodzie źródłowym, każda strona zaczyna się od

<html lang="en"

 

Czy ktoś mógłby to zmienić na lang="pl"?

Forum jest w języku polskim, a oznaczenie języka jako "en" jest powodem, że moduł przeglądarki przeznaczony do sprawdzania pisowni podczas edycji, uparcie zmienia słownik z polskiego na angielski (jeśli ktoś ma zainstalowane obydwa słowniki).

Dziękuję.


Użytkownik Sylwek, pewnego dnia, zupełnie niechcąco, trafnie ocenił współczesny trend w zegarmistrzostwie:

"Ważne by wytrzymał przynajmniej 6 lat zanim rozdyndają się w nim wskazówki."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klikamy na profil / O mnie i jest:

 

Error: Could not load template 'tabAboutMe' from group 'profile'


 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarek forum i reklama orisa z bocznego menu przykrywa powiększone zdjęcia z Galerii, Można stronę przeskrolować i wtedy obrazki z bocznego nie zasłaniają, ale to trochę dziadowsko wygląda. A wygląda to tak:

post-50666-0-87300500-1354641268_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki DawPi, teraz jest jest naprawdę OK :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co się dzieje z SB ?

Wchodzę - nie ma żadnych wpisów, tylko "Brak wpisów. Dlaczego nie napiszesz tego pierwszego?". Dodaję swój - pokazują się inne. Po chwili znowu nic nie ma. Archiwum SB działa.

Edytowane przez tarant

Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po otworzeniu forum przez Nowa Zawartość, po wpisaniu posta chowa mi się cały temat dopóki do tematu ktoś inny nie dośle posta. Chodzi o wersję mobilną. Mam galaxy z andoidem.

Poza tym w wersji mobilnej po bezpośrednim otworzeniu forum i profilu nie można edytować Moja zawartość; muszę edytować go z profilu po znalezieniu wcześniejszych swoich postów i edytowaniu profilu w ten sposób. Zakładka tematy w ktorych brałem udział nie działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W jaki sposób pojawiają się użytkownicy bez nazw?

 

http://zegarkiclub.pl/forum/index.php?showuser=57391

http://zegarkiclub.pl/forum/index.php?showuser=57384

 

Logowanie via facebook?

 

No i nadal kwestia tych postów które niby są ale ich nie ma... przykładowy profil http://zegarkiclub.pl/forum/user/30796-wolan/ - użytkownik ten ma 3 posty, m.in w tym temacie http://zegarkiclub.pl/forum/topic/44112-zegar-wiszacy-ma-ciekawa-zagadka-do-zidentyfikowania/ a mimo to po wybraniu zakładki "Posty" są one niewidoczne.


Lubię małe zegarki…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...i ponownie problemy z shoutboxem

 

2012-12-08_83847.jpg


Lubię małe zegarki…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przesiadłem się z windows phone z powrotem na androida i wersja mobilna forum działa już jak trzeba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem jeszcze przypomnieć prośbę odnośnie wersji mobilnej, czy jest możliwość dodania opcji przejścia do ostatniej strony danego tematu? Np "Jaki zegarek masz dzis na ręce" rozpoczynam od pierwszej strony, klikanie 1940 razy by zobaczyć ostatnią stronę byłoby dość uciążliwe :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem jeszcze przypomnieć prośbę odnośnie wersji mobilnej, czy jest możliwość dodania opcji przejścia do ostatniej strony danego tematu? Np "Jaki zegarek masz dzis na ręce" rozpoczynam od pierwszej strony, klikanie 1940 razy by zobaczyć ostatnią stronę byłoby dość uciążliwe :)

 

A spróbuj kliknąć na godzinę! U mnie wyświetla się ostatnia strona, gdy kliknę właśnie na godzinę! Ups!! Już zostało zmienione :)

Edytowane przez ladek22

Przemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie nic się nie zmieniło. Wielostronicowe tematy są po prostu nie do przeglądnięcia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie nic się nie zmieniło. Wielostronicowe tematy są po prostu nie do przeglądnięcia.

 

Wejdź na telefonie na stronę główną i kliknij godzinę to powinna się wyświetlić ostatnia strona!

 

vxkz40zctrpi_t.jpg

Edytowane przez ladek22

Przemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nastąpiła jakaś zmiana z reklamami, bo doszła jeszcze jedna po prawej stronie i na iPadzie bardzo zwężyła sie szerokość... :(

post-29049-0-70854300-1355571590_thumb.jpg

post-29049-0-60297600-1355571610_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na iphone tez strona lata z jednej na drugą ekranu i ogromne ilosci pustych przestrzeni


Omega Speedmaster 105.002, Rolex GMT 1675, Zenith El Primero A384, Tag Heuer Monaco cal12, Heuer Montreal cal12, Breitling Long Playing, Certina Chronolympic cal234, Zenith Defy Subsea 600mt, Breitling Chronomatic... parę, ...i sam nie wiem kiedy to się skończy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, na Iphonie jak i na Ipadzie wszystko się pozwężało.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś było robione z tymi reklamami, bo teraz widzę, że na komputerze (mimo zablokowanych reklam) pojawiło się puste pole w ich miejscu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie znowu nie sprawdza pisowni (nie jestem orłem gramatycznym :) ).

Pytanie brzmi: kto wie dlaczego gdzies indziej wszędzie sprawdza, a tylko nasze forum nie?


Piotr Ratyński

 

   Adhibe rationem difficultatibus. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.