Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

carlito1

Kraków/Warszawa/Katowice - potrzebne info.

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, lecę do Krakowa i jeżeli czas pozwoli to również z Krakowa do Warszawy, i w związku z tym mam pytanie - gdzie się najlepiej udać żeby poprzymierzać różnego rodzaju zegarki ? Chodzi mi o te raczej topowe marki. Wiem, że napewno galeria krakowska + bonarka, pytanie gdzie jeszcze znajdę coś ciekawego? Bardzo mi zależy na przymiarce AP 15400 i jasnego siedmiodniowego portugalczyka ze złotymi indeksami, ale i nie tylko. Co do Warszawy, to tutaj będzie już większy problem, bo szczerze powiedziawszy znam stolice tylko od strony Powiśla i stadionu na Łazienkowskiej :) No, może jeszcze trochę Ursynów (bywałem tam za dzieciaka). Do Wawy w szczególności będę chciał przylecieć przymierzyć AP, gdzie je znajdę i jak tam dojechać? Będę najprawdopodobniej zakwaterowany w Mariocie koło złotych tarasów. A jeszcze tak przy okazji, jakie brandy znajdę w Katowicach w Silesi ? Bo tam jeżeli czas i kobieta pozwoli, to też się udam :)

 

Wielkie dzięki za informacje, pozdrawiam.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Krakowie to zapewne wiesz: IWC -Strojny na Sławkowskiej, Bonarka - Apart: AP (możesz zadzwonić, zeby CI dostarczyli do Bonarki na przymiarkę), Jubitom -U. Nardin.

Do Silesii nie masz po co jechać, chyba że przymierzyć Rolexy, ale je też masz w Wawie.

Może jakiś podstolik...?


 

epos_logo.jpg.8c112fd1fff37da5649af0cec7869bc5.jpg  Jak go nie lubić!

.................................................................
"Mieć rację to niewiele, nawet stary zepsuty zegar dwa razy na dobę ma rację. - Jean Cocteau
.................................................................
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć Paweł, to AP też jest w Krakowie? Myślałem, że tylko w Warszawie :huh: Nie będą chcieli żebym im zostawił jakąś zaliczkę? Tak poprostu mi go sprowadzą? Skoro w Silesi tylko Rolex, to bez sensu, bo te zegarki znam na pamięć. Co do podstolika, to się zobaczy, bo narazie się organizuje z czasem, nawet jeszcze nie poinformowałem wszystkich mi bliskich że przylatuje, bo zamiast się wybrać na spokojnie gdzieś na miasto, to byłbym pewnie non stop na baletach, a chcemy też jeszcze z młodą do Zakopanego pojechać.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mają AP, ale mocno ograniczone. Natomiast jesli zegarek mają gdziekolwiek w PL to sprowadzą do Krakowa bez problemu bez zaliczki. Przy okazji Lange też możesz zamówić do obejrzenia :)


 

epos_logo.jpg.8c112fd1fff37da5649af0cec7869bc5.jpg  Jak go nie lubić!

.................................................................
"Mieć rację to niewiele, nawet stary zepsuty zegar dwa razy na dobę ma rację. - Jean Cocteau
.................................................................
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mają AP, ale mocno ograniczone. Natomiast jesli zegarek mają gdziekolwiek w PL to sprowadzą do Krakowa bez problemu bez zaliczki. Przy okazji Lange też możesz zamówić do obejrzenia :)

Wielkie dzięki za bardzo cenne info. Z tym Lange, to też jestem mile zaskoczony :) Ciekaw jestem, czy mają w Stronym portugalczyka ze złotymi indeksami...

 

Czekam jeszcze na zegarkowy opis stolicy.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W W-wie AP są w Hermitage na Pl. Piłsudskiego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strojny tez ma stoisko w Galerii Krakowskiej.


" tylko Seiko " Damian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Z hotelu Marriott do Złotych Tarasów masz rzut beretem, a w ZT możesz zobaczyć między innymi kolekcję JLC, Vacheron Constantin - to Apart. Jest też IWC u Władka tylko nie wiem czy mają w tym momencie Portugiesera, który Cię interesuje. No i przy okazji możesz przymierzyć coś z oferty Mosera. Jeżeli chodzi o Lange, to trzeba będzie śmignąć do Galerii Mokotów. W Aparcie mają całkiem pokaźną kolekcję. No i tak jak wcześniej Astral wspomniał, AP na Pl. Piłsudskiego, ale nie tylko. Jest też w jednym z salonów Hublot no i warto pamiętać o Jansen. Tam oczywiście kolekcja Panerai.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Aha, zapomniałbym. Warto też wybrać się na Pl. Trzech Krzyży, bo tam butik Roleksa. Ze ZT masz tam blisko. Przy okazji możesz zahaczyć o Bracką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak będziesz w G. Mokotów to możesz od razu zajrzeć do Jubitoma i poprzymierzać U. Nardin.


 

epos_logo.jpg.8c112fd1fff37da5649af0cec7869bc5.jpg  Jak go nie lubić!

.................................................................
"Mieć rację to niewiele, nawet stary zepsuty zegar dwa razy na dobę ma rację. - Jean Cocteau
.................................................................
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Salon Hublota też na AL. Piłsudskiego?


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W silesii w Katowicach to raczej "topowych" niewiele. Jest Rolex, jest trochę Zenitha i IWC w Aparcie.

O Breitlingu czy Omedze chyba nie mówimy.


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Apart: AP (możesz zadzwonić, zeby CI dostarczyli do Bonarki na przymiarkę)...

Hmmm, a skąd dostarczą to AP, skoro Apart już od jakiegoś czasu nie ma w ofercie Audemarsa? :)

To co można zobaczyć w niektórych salonach to pozostałości z okresu współpracy, a wtedy jeszcze nie było 15400.

Jeśli AP, to generalnie (w Polsce) tylko Hermitage.

 

 

Marcin


"Największą przyjemnością w posiadaniu psa jest to, że możesz się przed nim wygłupić, a on nie tylko, że się nie będzie śmiał, ale też zrobi z siebie głupka"

Samuel Butler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zła wiadomość, szkoda :(


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Warszawie wpadnij też na Wiejską - Pracownia Czasu - maja tam wiele odjechanych zegarków (dużych, powinny Ci się podobać), Graham, UN, dziwolągi.

Najłatwiej tam dotrzeć z jakąś manifestacją - żartuję, z placu 3 krzyży idziesz Wiejską w stronę sejmu i sklep masz po lewej stronie. To sklep wspomniany przez McIntosha, przenieśli się z Brackiej. Przy placu 3 krzyży masz Kruka z Roleksami.

 

Plac Piłsudskiego - w jednym budynku mas Hermitage, Hublota i Jansena.

 

Plac Konstytucji - Kruk i Roleksy.

 

Złote sedesy - Od Czasu Do Czasu (Moser, IWC)

 

GalMok - Lange, Breibling ;) , VC, JLC, wiele innych - wszystkie w Aparcie; Jubitom - UN.

 

Arkadia - nic czego nie miałbyś powyżej.

 

Z Mariotta masz wszędzie blisko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie to tyle co chciałem wiedzieć, jeszcze raz piękne dzięki.

 

...dużych, powinny Ci się spodobać...

 

Po czym wnosisz? :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ooo, piękne dzięki za tą informacje! Napewno nie ominę :) Ciekawe czy będę mieli coś takiego, czego jeszcze nie próbowałem...


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.