Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

fosfor

Zegarek dla dziewczyny, 25lat

Recommended Posts

Witam wszystkich serdecznie.

Zastanawiamy się nad zakupem Festiny F16530/1 (biała). Nie wiem, czy Festina robi dobre zegarki, czy to 'modowa' marka. Warto?

Jeśli nie taki kwarcyk, to co moglibyście zaproponować podobnego? Akurat ten zauroczył Narzeczoną.

Chodzi o ten model:

f16530_1.png

Pozdrawiam

Podaj widełki cenowe;pasek/bransoleta,chrono?,kwarc/automat. kształt koperty...

Jaki dziewczyna ma nadgarstek? Jakie kolory lubi.

Festina to dobra marka.

Bransoleta, kwarc lub automat, ze wskazaniem na kwarc. raczej okragła koperta. nadgarstek szczuplutki, ale ta festina wyglada akurat.

Jeśli mówisz, że marka jest ok, to będę szukał takiej festiny.

Dzięki serdeczne i pozdrawiam

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By jakubw02
      Witam, planuje zakup swojego pierwszego zegarka. Mam 18 lat i zegarek miałby mi służyć na co dzień do zwykłego ubioru. Chyba wolałbym zegarek na bransolecie. Wolałbym, żeby tarcza zegarka nie była zbyt przesadzona, nie miała za dużo ,,dodatków,,. Nie ukrywam, że głównie zwracam uwagę na wygląd, zegarek będzie mi służył jako element biżuterii, ale nie chciałbym też kupić jakiegoś badziewia. Budżet ok. 500zl. Proszę o pomoc, gdyż kompletnie nie znam się na zegarkach. 
    • By ArtPro
      Witam, poszukuję powyższego mechanizmu kwarcowego. Może być stary, ale na chodzie. Proszę o pomoc.
      Gdzie można ów mechanizm nabyć?
    • By gorny7
      Witam
      Mam zegarek festina 8967 chronograf mam go juz ponad  15-20 lat  ,stan wiuzaulnie praktycznie jak nowy a używam go naprawde wszedzie woda,śnieg,warsztat
      ogólnie jprzez sporo lat byłem bardzo zadowolony

Problem polega na tym od jakiegoś roku zaobserwowałem ze zaczyna sie spóżniać i zatrzymuje, zegarek był serwisowany,wymiana baterii itp
      Bateria była wymieniana  po około z 4-5 miesiace i znowu wymiana zegarek sie zatrzymał .
      na ta chwile po wymianie baterii i serwisowaniu zegarek spóznia sie znacznie około 5 min ma tydzień ,jak nosze na rece jak odłoze pochodzi troche i w ogóle sie zatrzymuje

Pytanie jest takie czy można to naprawić nie tylko wymiana baterii
      Czy jest sens takiej naprawy czy skuteczność i ekonomiczność
    • By daywalker123
      Czołem,
      ostatnio wpadłem sobie w necie na takie festiny:
      -Certyfikowany diver 200m, kwarc,minerał niestety:
      https://twojezegarki.com.pl/Festina-Diver-F20461/4

-automat (czy on ma certyfikat?) "tylko" 100m,szafir,szkoda że nie ma czarnej tarczy:
      https://zegarkicentrum.pl/zegarek-meski-festina-diver-f204781/

Miał ktoś z was te zegarki? Jak się to spisuje? Słyszałem duzo dobrego o Festivalkach, ale znajomy strasznie narzeka. Coś się mu zepsuło (jakaś głupotka) i mówi że serwis to porażka. Nie wiem w jakim sensie - jakość usług czy "dostępność" serwisu.
    • By jastase
      Słońce dopisało.
      Telefon zmienił swoją podstawową funkcję
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.