Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

kwaska

Stary Atlantic-coś wart?

Recommended Posts

Witam

Jestem tu nowa i proszę o poradę.

Znalazłam ostatnio na strychu stary zegarek Atlantic.Nie działa.Nie ma pokrętełka,ma zarysowane szkiełko.post-56833-0-85385500-1353518120.jpgpost-56833-0-79358200-1353518124.jpg

Czy jest szansa ,że uda mi się go sprzedać? jest coś wart?proszę o odpowiedź ; )

Witaj.

Miło, ze zajrzałaś. Szkoda, że nie zerknęłas w regulamin - wycen się tu nie dokonuje.

Czy Ci się uda sprzedać? Oczywiście - wystawiasz od 1 zł i z pewnością ktoś kupi. Ba! Nawet będą się przebijać ;)

Czy jest coś wart? Zdecydowanie tak, tylko kto wie ile ktoś inny zechce dać?

Czas, to coś, co mówi, jak długo musimy czekać...

a305ed90f05795c0.jpg

nie działa bo go nie nakręcasz, nie nakręcasz, bo nie ma pokrętełka (koronki). Osobiście radziłbym udać się do zegarmistrza, ktory coś umie (nie tylko wymieniać bateryjki w kwarcokach) i zdiagnozować problem. Może się okazać, że naprawa nie warta...

potem sprawdzasz na "popularnym portalu aukcyjnym" bo zegarek jest dość typowy, wartość nieznacznie podwyższa data dzienna

tyle

szkoda że sprzedajesz a nie zaczynasz od niego kolekcji :)

Dokładnie szkoda, że sprzedajesz bo to jedno z młodszych dzieci tej manufaktury i wcale nie jest taki stary na jakiego wygląda :) A kupca znajdziesz na pewno -_-

Ci, którzy po zwycięstwie spoczęli na laurach są już martwi..... :)

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By Kamxio91
      Dzien dobry kochani.
      Czy ktos z Was jest może w stanie ocenic czy ten zegarek jest oryginalny ? A gdyby jednak taki nie był to ile jest wart ? Chcialbym go odkupic,ale za cene adekwatna do jego wartosci. Jest do niego zapinka od paska a sam zegarek jest sprawny, po nakreceniu dziala prawidlowo. Odczepiony byl fragment okraglej ramki od strony tarczy co eidac na zdjeciu,ale i to jest juz ok. Z góry dziękuję za wszelkie informacje.
      Pozdrawiam

• By memox
      Witam proszę o pomoc w wyborze zegarka takiego jak w tytule lub ewentualnie jakiś inny do kwoty 20 tysięcy. Zegarek będę zakładał sporadycznie. Po jakimś czasie będe chciał go sprzedać i też nie chciał bym na nim dużo stracić. Proszę o propozycję, dziękuję
    • By ewa_942
      Witam,
      Pytanie o autentyczność czy wszystko jest oryginalne?

• By Perpetuum Mobile
      Witam wszystkich na Forum i proszę o opinię tych, którzy się znają na Worldmasterach i cenią, jeśli nie wyjątkowe zalety ich mechanizmów, to z pewnością ich piękny design.
      Moją uwagę zwrócił zegarek z aukcji Allegro
      https://allegro.pl/oferta/atlantic-worldmaster-orginal-unitas-6300-9228717764
      Nigdy wcześniej nie widziałem tarczy Worldmastera w takim kolorze:

Do tego widać drobne uszkodzenia przy indeksach. To chyba odpryski farby z tarczy, ale może też rozlania farby z kropek.

Czy tarcze w takim kolorze występowały w Worldmasterach? Czy Waszym zdaniem to autentyczny Atlantic na Unitasie 6300, czy też jakaś zbieranka z elementami z Azji? Nie ukrywam, że taki kolor tarczy bardzo mi się podoba, ale jeżeli miałbym kupić, to wolałbym wiedzieć, czy kupuję prawdziwy, kompletny zegarek Atlantic, czy też egzemplarz zmontowany z "klocków Lego" gdzie każdy element ma inna historię, z czego dla wielu elementów jest to historia bardzo krótka (rok produkcji 2019 na Tajwanie ?
      Sprzedający na Allegro (Jucha30) jest bardzo aktywny i sprzedaje wiele Atlanticów, które wyglądają "jak nowe". Patrząc na opinie z Allegro, nabywcy są bardzo zadowoleni. Być może Forumowicze go kojarzą i podzielą się opinią, czy zegarki tego sprzedawcy to oryginały, czy też takie zakupy lepiej sobie odpuścić. Albo kupić, ale z pełną świadomością, że zegarek ma swoje wady i nie jest już całkiem "zabytkowy".

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.