Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Odir

Paul Picot vs Perrelet vs Eterna vs ??

Pojedynek  

49 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Witajcie

zbliżają się mikołajki / święta itd może czas pomyśleć o prezencie dla siebie :]

na dzień dzisiejszy najczęściej do garnituru w pracy towarzyszy mi Montblanc Timewalker 7070 silver dial.

szukam czegoś do 10k (max maxów) musi być okrągła koperta 40-42mm mechanizm automatyczny

tarcza raczej jasna / szara

wyszukałem 3 propozycje jak widać ;]

w przypadku Perrelet sfabrykowałem zdjęcie bo jest na brązowym pasku ale ostatecznie otrzymałby czarny.

1. post-40237-0-38045000-1353521940.jpg

2. post-40237-0-20034800-1353521948.jpg

3. post-40237-0-11706700-1353521953.jpg

Z tych modeli <_< biorąc pod uwagę wygląd to zdecydowanie Eterna.

Myślę, że do 10 k znajdziesz coś ciekawszego.

Z tej trojki wybralbym Perreleta , fajne zegarki , koperta koronka tarcza doskonale wykonczone

Beware the fury of a patient man.

Perrelet potem Eterna.ale do 10k da sie chyba cos innego wyrwac?moze cos od Sinn?

Jakie masz preferencje przy wyborze zegarka? Około 42mm, mechaniczny. Jasna/srebrna tarcza. Ale - każdy ma swoją komplikację. Dość duży rozrzut. Z tego wnioskuję - lubisz oryginalność. Ale - to ma być zegarek na święta? Niedzielny? Codzienny do biura? Codzienny na wieczór? Jaki masz plan z nim związany?

Dla mnie Eterna bo jest moim zdaniem śliczna i oryginalna w swoim wyglądzie.

Piękno w prostocie a dwa pierwsze są moim zdaniem przekombinowane.

Jakie masz preferencje przy wyborze zegarka? Około 42mm, mechaniczny. Jasna/srebrna tarcza. Ale - każdy ma swoją komplikację. Dość duży rozrzut. Z tego wnioskuję - lubisz oryginalność. Ale - to ma być zegarek na święta? Niedzielny? Codzienny do biura? Codzienny na wieczór? Jaki masz plan z nim związany?

To ma być zegarek "do biura" nie musi być taki maksymalnie oficjalny. Dokładnie jak napisałeś szukam czego oryginalnego, wcale nie musi być 10k może być 6 albo 8. Co do komplikacji nie mam tutaj ograniczenia. Może być regulator, może moonphase byle z umiarem. Wybralbym chronosiwss triple date ale musiałbym podwoić budżet.... Wtedy pewnie poszedlbym w DJII...

Przeszedł mi przez głowę cartier BB large

albo caliber de cartier ale no cóż nie mieszczą sie w widełkach....

Inne znów chronoswiss które mi sie podobają to 38mm.... Za mało dla mnie. Nie wynalazlem naradzie nic innego dlatego jeżeli któryś z szanowanych kolegów ma jakiś pomysł ba może nawet chce sie z czymś rozstać :) to chętnie poslucham.

Edit: może warto dopisać że to będzie już 8ma sztuka w mojej kolekcji....

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Najbardziej podoba mi się Perrelet, ale nie w tej kolorystyce. Mój głos na Eterne.

ORIS Divers 65 Movember Edition     ORIS Aquis Lake Baikal Limited Edition     DOXA Sub 300 Professional

Dla mnie Perrelet za oryginalność.

Jumping Hour to (jak dla mnie) absolutny numer 1 w całej kolekcji Perreleta, ale tylko w kolorystyce poniżej ;)

instaphoto1349369116793.jpg

ORIS Divers 65 Movember Edition     ORIS Aquis Lake Baikal Limited Edition     DOXA Sub 300 Professional

No nie wiem... Ogólnie ta jasna tarcza mi się bardziej podoba ale zdjęcie wklejone przez Odira jest słabe - z jakimś kwadratem ciemniejszym naniesionym...

z jakimś kwadratem ciemniejszym naniesionym...

podmieniał pasek :)

Aaaa - u mnie przy takim zabiegu robią się rysy na uszach :D

Perrelet, ale jak zauważył Jash, rzeczywiście może lepiej w ciemnej kolorystyce, zwłaszcza że masz srebrnego MB.

Pozdrawiam, Mirek

pomoze mi ktos jak dodac post? pisze ze nie moge dodawac postow. wiem ze tutaj nie jest odpowiednie miejsce , ale nikt nigdzie indziej nie chce mi odpowiedziec.

Właśnie dodałeś posta, więc w czym problem?

Pozdrawiam, Mirek

Perrelet, ale jak zauważył Jash, rzeczywiście może lepiej w ciemnej kolorystyce, zwłaszcza że masz srebrnego MB.

mam tez takiego Perrelet

post-40237-0-48967400-1353607718.jpg

mam tez takiego Perrelet

Więc wiesz jaka to jakość i czego się spodziewać. Nie mniej drugi zegarek tej samej marki.....hm no nie wiem.

Więc wiesz jaka to jakość i czego się spodziewać. Nie mniej drugi zegarek tej samej marki.....hm no nie wiem.

napisalem dzis do Stanisława zapytanie o cenę dla Chronoswiss CH 1023 bl:

post-40237-0-18974500-1353608042.jpg

Chronoswissa widziałem na żywo. Jest genialny.

chyba się zakochałem :)

post-40237-0-01475800-1353613267.jpg

ciekawe czy można go organoleptycznie obadać w naszym pięknym wiślanym kraju

Jaką on ma średnicę? Strasznie długie uszy...

Czas jest wielkim nauczycielem ale niestety zabija wszystkich swoich uczniów.

Chronoswiss jest u nas obecny, kwestia tego, czy któryś sklep ma ten model na stanie.

Chyba w Arkadach we Wrocławiu jest Chronoswiss - albo jeszcze nie - ale wiem, że ma być :)

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.