Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Odir

Paul Picot vs Perrelet vs Eterna vs ??

Pojedynek  

49 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Jash

Chyba w Arkadach we Wrocławiu jest Chronoswiss - albo jeszcze nie - ale wiem, że ma być :)

Jest u Doroty. W Warszawie w OCDC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale już mają? Ostatnio ja przechodziłem to nic nie było widać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Ale już mają? Ostatnio ja przechodziłem to nic nie było widać.

Już od dawna :) zewnętrzna witryna po lewej stronie od Omegi (na dole)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie wchodzę - tam straszy - obsługa itp itd... ale to nie miejsce na żale.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym brał Perrelet z tej trójki.

Potem dopiero Eterna i Picot.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Ja tam nie wchodzę - tam straszy - obsługa itp itd... ale to nie miejsce na żale.

No to właśnie piszę, że aby zobaczyć Chronoswissa nie trza wchodzić do środka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wracająć do tematu - Ja na miejscu kolegi wziął bym pod uwagę też Tudora Classic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciekawie to wygląda. zastanawia mnie czy jest spostrzegany jako substytut DJ... tego nie chce absolutnie :)

 

 

post-40237-0-16813300-1353662001.jpg

 

post-40237-0-60923700-1353662007.jpg

 

 

tak sobie szukam i szukam ale to tylko komplikuje ze az glowa boli ;]

 

czy jest taka ilosc zegarkow kiedy powiem sobie dość ? hehehe

kiedys myslalem ze jak zapelnie rotomat 6 miejscowy to bedzie koniec, ew jakas zmiana tzn cos sprzedam cos kupie. bzdura...

 

kupilem drugi rotomat :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Perellety piękne, choć chyba nie ten model akurat który tobie wpadł oko - dlatego jak dla mnie Eterna. Na żywo wygląda duuuuużo lepiej niż na zdjeciach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja oddałem głos na Eterne , raz że jestem fanem , dwa potwierdzam że Eterny dużo lepiej wyglądają na żywo .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eterna Soleure Moonphase najbardziej trafia w mój gust i jest na porządnym 7751.


pzdr.

rossi77

 

"...moja rada jest taka- łagodna droga,to łagodny sposób..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eterna Soleure Moonphase najbardziej trafia w mój gust i jest na porządnym 7751.

 

dodatkowo zmodyfikowanym przez Paula Gerbera w postaci obsługi chronografu jednym przyciskiem - co dodaje smaku całemu zegarkowi.


"Miłownik dokładnego zegarka, to jest dobrego chronometru..."

pozdrowienia, Tomasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. A ja oddaje glos na Chronoswissa. Osobiście nie posiadam ale kumpel ma jeden sikorek z tej stajni i jest rewelacyjny. Pytanko tylko, czy ten model mieści się w budżecie i konkuruje z tymi trzema pod względem ceny. jeżeli tak to wedlug mnie to number one.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Perreleta już masz, więc pewnie wiesz czego się spodziewać. Za takie pieniądze ciężko znaleźć coś równie fajnie wykończonego. Miałem model 3Hands w tytanie, byłem b.zadowolony.

 

Paul Picot ma w ofercie fajne zegarki, jednak moim zdaniem ich modele 'garniturowe/casualowe' są nijakie (w tej półce cenowej), a ten z ankiety jest po prostu brzydki (wiadomo, kwestia subiektywna). Za mną długi czas chodził Le Plongeur C-Type, ale ostatecznie odpuściłem (grubość koperty nie na mój drobny nadgarstek). A może Firshire 3000 Seconds Retrograde ? Inny typ koperty ale sam zegarek b.ciekawy.

 

$(KGrHqF,!hcFBuwRE!FIBQpQ2tdLI!~~60_58.JPG

 

Chronoswiss'a Siriusa warto obejrzeć na żywo. Przed zakupem garniturowca oglądnałem go w salonie w Mainz (gdyż na renderach i zdjęciach bardzo mi się podobał), to jednak po przymiarce nie zrobił na mnie wrażenia. Ot zwykły, klasyczny, poprawnie wykonany zegarek (model CH1023 BL - typowy garniturowiec).

Ten pokazany przez Ciebie jest b. ładny, ale cena jak dobrze pamiętam około 4000eu.

 

Eterny prywatnie nigdy mi się nie podobały (za wyjątkiem Kontiki Four Hands) i szczerze powiedziawszy nigdy bliżej się im nie przyglądałem, ale model na zdjęciu w mojej ocenie jest mocno oklepany, niczym się nie wyróżnia.

 

Jak ma być oryginalnie... może np Jacques Etoile Lune&Etoile (koperta 38mm) mechanizm ETA 2824-2 z modułem DD 9231 do zakupienia za ok. 6500pln

 

s.59_etoile_lune.jpg

 

 

1157307b.jpg


"Ten wie, tamten wie tylko ja nie wiem

Może coś przeoczyłem a może nie znam sam siebie"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Perrelet bardzo mi się podoba, ale mój głos na Eternę... Pewnie dlatego, że posiadam dokładnie taki model :-) i: 1) jest świetnie wykonany, 2) doskonale się prezentuje, 3) bardzo dobrze pasuje do stylu business oraz business casual. Jestem z niego bardzo zadowolony i z czystym sumieniem mogę zarekomendować.

 

 

Sent from my mobile phone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moj głos na Eternę, chociaż sam bym raczej wybrał Kontiki, wykonanie super

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mikołajki dawno temu minęły, udało się zdecydować co do prezentu? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

troche odgrzebuje temat Jumping Hour....

 

nie mam juz Montblanca srebrnego :)

 

i teraz zastanwaim sie na drugim Perreletem.... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.