Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

grze

Rubicon

Rekomendowane odpowiedzi

Wygląda na zgapiony z Tissota PRC 200. Ja bym nie szedł tą drogą :) Ale może ktoś będzie wiedział czy można go gdzieś dostać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zaczynajmy tej dyskusji. BeiHai jest zgapiony z Pateka i się go nie czepiają. Projektanci z reguły czymś tam sie inspriują. Były już o to straszliwe wojny na Forum, ale IMO ten Rubicon niczego nie udaje. Zegarek jak wiele innych, tani kwarcok, nie ma znów o co tak walczyć, choć jeśli się podoba i uda się jeszcze jakiś egze,mplarz znaleźc, to można brać. Miałem kiedyś Rubicona, sprzedałem bo mi się znudził, ale działał dobrze. Jakościowo taki średni - nic wielkiego...


Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile kosztuje Tissota PRC 200.?

też ładny no i markowy, tylko jak dla mnie trochę przygruby

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy te zegarki muszą być takie wielgachcne !!!!

bardzo fajny ten Rubicon ale wielgachny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż, to poprostu musisz być cierpliwy i szukać czegoś co Ci podpasuje. Z Rubiconem może być ten problem, że nie mają nawet oficjalnej strony, więc trzeba na bieżąco śledzić rynek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.