Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

piotrkrakow

Jest nowy Glycine Combat Chrono

Rekomendowane odpowiedzi

Nie mam jeszcze oficjalnej prezentacji modelu ale w roboczym katalogu już się pojawił. Jak się pojawią oficjalne foty, będę wklejał w tym wątku.

W stosunku do rewelacyjnego poprzednika doszła dwu warstwowa tarcza, nakładane indeksy i logo, no i 3 sub tarcza.

 

beznazwy5u.jpg

 

Z tego co jeszcze zauważyłem to jest Combat 6 dedykowany kobietom w rozmiarze 36mm (ten sam wzór tylko mniejszy) i pojawiły się nowe referencje dla Combata 6 i Incursore II i III ze szkłami szafirowymi. Różnica w cenie 70CHF


Pozdrawiam
Piotrek
 

imageproxy1.jpg.39195932474b734d12bdf1ef8370670e.jpg 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten ciemny jest boski.to jest to czego szukam :) a jaka cena? i kiedy sie pojawi???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

świetny ten ciemny. 43mm to bedzie z koronką czy bez?

 

Pzdr

Darek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wymiary zawsze podawane są bez koronki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, cena jest znana 2400CHF


Pozdrawiam
Piotrek
 

imageproxy1.jpg.39195932474b734d12bdf1ef8370670e.jpg 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajnie sie prezentuje, duzo lepiejk moim zdaniem niz poprzedni model - przynajmniej na zdjeciach. Zawsze mi brakuje daty tygodnia. Mam pilota eposa i tez jej nie ma...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czarny Combat fantastyczny !! :blink:

Ale o ile się nie mylę droższy od poprzednika...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wklejam nieco powiekszone zdjecie pokazujace wieksza ilosc detali.

combat_chrono2013.jpg

Interesujacy model - ciekawe jak bedzie sie prezentowal w realu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy bedzie tez nowy sub nie chrono w tym samym rozmiarze I stylistice?

 

Darek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciemna wersja bardzo ładna, może nawet ładniejsza od obecnej wersji, ale to trzeba by sprawdzic na żywo.

 

piotrkraków kiedy zegarka można się fizycznie spodziewać w Krk?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

świetny- dobrze że został "przełamany" styl wojskowy. ta odrobina elegancji ( indeksy nakładane/ kanapkowa tracza) naprawdę robi z tego zegarka ciekwą propozycję na przyszły rok...dla mnie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie ten z czarną tarczą wygląda nieźle... tylko zastanawiam się ustawicznie dlaczego ten zegarek w swojej nazwie ma słowo combat...? Wiele o nim można dobrego powiedzieć ale na wersje bojową nie wygląda...


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie ten z czarną tarczą wygląda nieźle... tylko zastanawiam się ustawicznie dlaczego ten zegarek w swojej nazwie ma słowo combat...? Wiele o nim można dobrego powiedzieć ale na wersje bojową nie wygląda...

 

Moim zdaniem obecna wersja zasługuje na określenie "Combat", zegarek na żywo jest dośc surowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem obecna wersja zasługuje na określenie "Combat", zegarek na żywo jest dośc surowy.

Nie miałem przyjemności oglądać go na żywo, moim zdaniem, na zdjęciach wygląda zbyt delikatnie, no i ta błyszcząca koperta...

W mojej skromnej ocenie (choć autorytetem nie jestem) określenie "Combat" pasuje idealnie do Glycine.

Prosty i surowy design brak dodatkowych funkcji i solidne wykonanie... Glycine Combat Chrono, z prezentowanym na zdjęciu paskiem pasuje zdecydowanie bardziej do pulowera niż do munduru polowego... :)


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daito o gustach... Obecną Combat Chronograph 7 miałem na ręce i moim zdanie zegarek jest dość surowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daito o gustach... Obecną Combat Chronograph 7 miałem na ręce i moim zdanie zegarek jest dość surowy.

Ale przecież nie dyskutuję o gustach ;) wyrażam tylko swoja opinię co do tego konkretnego modelu... który pomimo nietrafionej (w mojej opinii) nazwy , jednak mi się podoba i chętnie bym do "przytulił". :)

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi chyba bardziej podoba się biały, ale czarny też jest w porządku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy bedzie tez nowy sub nie chrono w tym samym rozmiarze I stylistice?

 

Darek

nic mi nie wiadomo.

Czarny Combat fantastyczny !! :blink:

Ale o ile się nie mylę droższy od poprzednika...

no droższy i to sporo ale doszły kosztowne rzeczy no i koszt surowców zmienił się dwukrotnie a Glycine nie zmieniał cen przez 4 lata

Ciemna wersja bardzo ładna, może nawet ładniejsza od obecnej wersji, ale to trzeba by sprawdzic na żywo.

 

piotrkraków kiedy zegarka można się fizycznie spodziewać w Krk?

nie wiem, myślę że przed Świętami powinien być

Faktycznie ten z czarną tarczą wygląda nieźle... tylko zastanawiam się ustawicznie dlaczego ten zegarek w swojej nazwie ma słowo combat...? Wiele o nim można dobrego powiedzieć ale na wersje bojową nie wygląda...

Całą seria jest zrobiona w stylistyce wojskowej. Jeśli przyjrzysz się poprzednikowi to jest to zegarek rasowo wojskowy. Nowy jest uszlachetniony ale wiele cech ma wspólnych.

Pozdrawiam
Piotrek
 

imageproxy1.jpg.39195932474b734d12bdf1ef8370670e.jpg 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie się zegarek podoba :)


 

epos_logo.jpg.8c112fd1fff37da5649af0cec7869bc5.jpg  Jak go nie lubić!

.................................................................
"Mieć rację to niewiele, nawet stary zepsuty zegar dwa razy na dobę ma rację. - Jean Cocteau
.................................................................
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajna ta ciemna wersja

Też jestem ciekazy jak wyglądał będzie na ręce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Całą seria jest zrobiona w stylistyce wojskowej. Jeśli przyjrzysz się poprzednikowi to jest to zegarek rasowo wojskowy. Nowy jest uszlachetniony ale wiele cech ma wspólnych.

No fakt, jest sporo cech wspólnych z poprzednikiem, jest też sporo różnic sprawiających że nowe CHRONO staje się zegarkiem z nieco wyższej pułki...

Jednak, moim skromnym zdaniem, zegarek z przydomkiem "combat" powinien skłaniać potęcjalnego nabywcę do zastanowienia czy aby nie można nim "gwoździ przybijać", takie refleksje mnie nachodzą jak patrzę na czarną wersję SUB (szczególnie na pasku "parcianym"). Sam powiedz czy prezentowany w tym temacie CHRNO założyłbyś do "forsowania Wisły"? No raczej nie - co najwyżej na "defiladę w Berlinie" żeby subtelnie "kuł w oczy wroga" wychylając się z pod mankietu. Stad moje wrażenie że producent lekko "przekombinował" z design'em w stosunku do "przydomka" COMBAT. ;)


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takim robolem do ekstremalnych warunków designersko jest w Glycine seria Incursore.


Pozdrawiam
Piotrek
 

imageproxy1.jpg.39195932474b734d12bdf1ef8370670e.jpg 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

7 grudnia wychodzi do mnie ostatnia dostawa w tym roku. W tej dostawie już będzie :) w ograniczonej liczbie sztuk.


Pozdrawiam
Piotrek
 

imageproxy1.jpg.39195932474b734d12bdf1ef8370670e.jpg 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładny nie wiem czemu ale kojarzy mi sie z Porsche Design.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.