Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Master Yoda

Dam prace..,szukam pracy...

Rekomendowane odpowiedzi

Jak mi dadzą wize to OK :D

podobno jak nagrana praca to daja :) takze coco jumbo i do przodu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nadal szukam pracy. Bardzo długo to już trwa. Ciężko po trzech latach w sprzedaży wrócić do analiz jednak. Najgorsze jest to, że aplikacja na coraz więcej stanowisk opiera się już tylko na wysłaniu Cv i określeniu poziomu oczekiwanych zarobków. Nie wiem już czy pisać, że będę pracował za darmo czy w drugą stronę, że oczekuję 10 tys. zł.. Ale to już chyba bardziej nadaje się do działu "nie jest ok..".

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, poszukuję pracy w szeroko pojętej logistyce/spedycji/dystrybucji, ale nie tylko. Jestem otwarty na propozycje. 11.06 obroniłem mgr z logistyki, specjalność: logistyka przedsiębiorstw na WAT w Warszawie. Tytuł inż. zdobyłem w Olsztynie na UWM na kierunku Edukacja Techniczno - Informatyczna.

 

Doświadczenia niestety nie posiadam. Dlatego liczę na wyrozumiałość. Praca najlepiej jakby była na terenie Warszawy.

CV chętnie prześlę zainteresowanym na @.

 

Dzięki i pozdrawiam

 

Łukasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Edit: znalazłem pracę


"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może znacie kogoś z Warszawy i południowych okolic (Piaseczno, itp) z doświadczeniem w pielęgniarstwie, opiece na osobami starszymi, itp - do pracy w domu opieki? Wszelkie info na priv.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam doswiadczonego Inżyniera do Działu Inwestycji - prowadzenie projektów inwestycyjnych z zakresu automatyki, mechaniki. Okolice Poznania. Info na Priv.


Omega Speedmaster 105.002, Rolex GMT 1675, Zenith El Primero A384, Tag Heuer Monaco cal12, Heuer Montreal cal12, Breitling Long Playing, Certina Chronolympic cal234, Zenith Defy Subsea 600mt, Breitling Chronomatic... parę, ...i sam nie wiem kiedy to się skończy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam instruktora ruchu (kolejowego), jeżeli kolejarze tu zaglądają. Miejsce pracy Warszawa, biuro Centrali Spółki.


[wysłane z mojego Atari 65XE]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukiwany specjalista/specjalistka ds przygotowania produkcji, miejsce pracy Legnica.

Zakres obowiązków w linku, tylko osoby z wymaganym doświadczeniem, branża telekomunikacyjna.Oferta ważna do poniedziałku.

 

 

http://www.tinypic.pl/j2bexp497bbf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam doswiadczonego Inżyniera do Działu Inwestycji - prowadzenie projektów inwestycyjnych z zakresu automatyki, mechaniki. Okolice Poznania. Info na Priv.

I nikt? - A mówią ze w Polsce pracy nie ma...:)


Omega Speedmaster 105.002, Rolex GMT 1675, Zenith El Primero A384, Tag Heuer Monaco cal12, Heuer Montreal cal12, Breitling Long Playing, Certina Chronolympic cal234, Zenith Defy Subsea 600mt, Breitling Chronomatic... parę, ...i sam nie wiem kiedy to się skończy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ktoś chciał podjąć pracę na terenie Krakowa w telemarketingu (sprzedaż/pozyskanie/akwizycja) pisać na PW.

Umowa o pracę. Usługi telekomunikacyjne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie (i Panie ;)), wiem, że sporo tu przedsiębiorców i osób mających własny biznes, więc może ktoś będzie zainteresowany. Moja narzeczona pracuje w agencji zajmującej się marketingiem internetowym, ale zastanawia się nad przejściem na tzw. freelance, dlatego szuka zleceń. W tym momencie prowadzi na Facebooku m.in. fanpage Venezii i Silesia City Center, więc grubsze sprawy. Chętnie zajmie się nie tylko fanpage'ami, ale też poprowadzi blogi firmowe, działania na Pintereście, Instagramie, buzz marketing, śledzenie treści w Internecie i co tam jeszcze będzie potrzeba. Zainteresowanych zapraszam na priv :)


life's a piece of shit [...] just remember that the last laugh is on you. and always look on the bright side of life

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam doswiadczonego Inżyniera do Działu Inwestycji - prowadzenie projektów inwestycyjnych z zakresu automatyki, mechaniki. Okolice Poznania. Info na Priv.

A mówią ze pracy nie ma...:) a tu nic :(


Omega Speedmaster 105.002, Rolex GMT 1675, Zenith El Primero A384, Tag Heuer Monaco cal12, Heuer Montreal cal12, Breitling Long Playing, Certina Chronolympic cal234, Zenith Defy Subsea 600mt, Breitling Chronomatic... parę, ...i sam nie wiem kiedy to się skończy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sneer automatycy mają pełne ręce roboty oni nie narzekają na bezrobocie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przypomnę się z tematem. Poszukuje handlowców do telemarketingu. Akwizycja na na bazie wewnętrznej (swój Klient a nie po obcych). Usługi telekomunikacyjne dla Klienta indywidualnego.

Praca w Krakowie Gdyby ktoś potrzebował podjąć pracę od 01.12.2013 pisać PW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Mareek11

Zainteresowani na  pracę w Niemczech? stawka 8.15eu. proszę o kontakt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warszawa. Mam 18-letnie doświadczenie w zarządzaniu w tym zarządzanie nieruchomościami komercyjnymi oraz dużymi Skarbu Państwa np. uczelnie wyższe. Interesuje mnie kierowanie i gospodarowanie administracją i nieruchomościami. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Mareek11

Zainteresowani na  pracę w Niemczech? stawka 8.15eu. proszę o kontakt

Się przypomnę :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Praca w Parlamencie Europejskim dla doswiadczonego lekarza.


 


Wymagane jest 10 lat doswiadczenia zawodowego od momentu uzyskania kwalifikacji zawodowych. Trzeba dobrze znac angielski i francuski. Inne jezyki sa dodatkowa zaleta. wiecej incf na Priv. pozdrawiam.


Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam pracy w Krakowie lub okolicach. W obecnej sytuacji podejmę się czegokolwiek. Jakby ktoś o czymś wiedział proszę o wiadomość na priv. Dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam pracy w Krakowie lub okolicach. W obecnej sytuacji podejmę się czegokolwiek. Jakby ktoś o czymś wiedział proszę o wiadomość na priv. Dzięki.

 

parę postów wyżej, nie wiem czy gapiostwo czy lenistwo ale nieciekawa reklama dla przyszłego potencjalnego pracodawcy ;)

 

 

Przypomnę się z tematem. Poszukuje handlowców do telemarketingu. Akwizycja na na bazie wewnętrznej (swój Klient a nie po obcych). Usługi telekomunikacyjne dla Klienta indywidualnego.

Praca w Krakowie Gdyby ktoś potrzebował podjąć pracę od 01.12.2013 pisać PW


Seiko: 6105-8110, SBDX001, 7549-7000

Citizen: 62-6198, SATELLITE WAVE AIR  CC1054 56E,  Signature Collection Grand Classic NB0046-51L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam stałą pracę, jednak czasami są luzy w pracy oraz w domu :D , więc chętnie bym coś dorobił:), posiadam stały dostęp do kompa oraz internetu, chętnie pomogę innym, którzy np. się nie wyrabiają ze swoją pracą..., posiadam długoletnie doświadczenie w pracy biurowej, zainteresowanych proszę o kontakt...   

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam pracy. Przez ostatnie prawie 5 lat pracowałem jako asystent geodety. Zajmowałem się głównie Ewidencją Gruntów i Budynków oraz Numeryczną Mapą Zasadniczą. Posiadam prawo jazdy B, nie boję się ciężkiej pracy. Podejmę pracę w Warszawie lub pd-zach. okolicach.

 

Pozdrawiam Paweł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hejka,

 

Szukamy aktualnie w Conowego.pl jednej osoby do pisania aktualności. Wymagania: wiedza (i chęć jej zgłębiania) z zakresu nowych technologii, znajomość poprawnej polszczyzny, dużo zapału do pracy.

Mile widziane doświadczenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.