Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Master Yoda

Dam prace..,szukam pracy...

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Świetny pomysł! Jeśli jest to możliwe, to należało by utworzyć odrębną rubrykę z tego typu ofertami, bo w przeciwnym razie "zginą" w gąszczu postów i będą trudne do odnalezienia
Pozdrawiam wszystkich "Tykających" :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukuje opiekunki z doswiadczeniem praca öd Zaraz w Niemczech mile widziana znajomosc jezyka opieka przy mojej znajomej wszelkie info na pw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cały czas marzy mi się przeprowadzka do Krakowa. Gdyby ktoś o czymś słyszał lub mógł pomóc będę dozgonnie wdzięczny. Podejmę się każdej pracy, z wyjątkiem telemarketingu :)

(Posiadam doświadczenie administracyjne).

 

....Kraków, Krakowem, ale w zasadzie gdyby nawet był to Gdańsk (a mieszkam na Podkarpaciu) to wsiadam w auto i na drugi dzień jestem na miejscu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość awi

A zna ktoś może kogoś który szuka pracy jako szef kuchni do Wrocławia - otwarcie nowego hotelu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A zna ktoś może kogoś który szuka pracy jako szef kuchni do Wrocławia - otwarcie nowego hotelu?

Szczególły na priv poproszę


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczególły na priv poproszę

I to jest właściwy kierunek.  B) 


"Poprawna polszczyzna źródłem sukcesów w życiu prywatnym i zawodowym!"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję pracownika na stanowisko mechanika lub elektromechanika samochodowego. Praca w Poznaniu. Oferty proszę kierować poprzez wiadomości prywatne.


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I ja się wpisze...

 

Poszukuję pracy (lub zleceń ) w sektorze budownictwa drogowego lub sanitarnego.  

Posiadam uprawnienia budowlane wykonawcze w specjalności drogowej oraz sanitarnej.

Jakby ktoś miał jakąś informację, proszę pisać na priv.

Dzięki i pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję osoby (najlepiej kaletnika) z doświadczeniem w produkcji pasków do zegarków oraz innych wyrobów skórzanych. Warszawa i okolice.


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Firma w której pracuje szuka PH, w tym roku musimy zatrudnić 12 osób, zapraszam wszystkie zainteresowane osoby.


Sprawdź moją aktualną ofertę na: www.chroneo.pl 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja pracuję :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako że ostatnio niespodziewanie straciłem pracę, obecnie szukając wszelkimi sposobami spróbuję i tutaj. Gdyby ktoś wiedział coś na temat ewentualnych zatrudnień bądź potrzebował kogoś do pracy, chętnie się zgłoszę.

 

Moje doświadczenie jest szerokie ale głównie praca charakteryzująca się kontaktem z klientem, biurowa ale również spore doświadczenie na stanowiskach magazynowo-produkcyjnych. Nie jestem wybredny stąd chętnie usłyszę wszelkie propozycje.

A i chodzi oczywiście o Kraków lub okolice. W razie czego proszę pisać wiadomości na priv.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.


"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powoli rozgladamy sie za osoba ktora zajelaby sie kontaktem z klientami w celu przygotowania projektow perfum i kosmetykow*... Narazie nic pewnego ale moze ktos chce sprobowac. Lokalizacja: Iława

 

*Nie chodzi o receptury :)


Adrian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To i ja przypomnę się. 26 lat, lokalizacja Wwa, ewentualnie Łomża. mgr(logistyk) inż(edukacja tech-inform), podejmę każdą pracę.

 

Jak coś CV na pw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

    zatrudnię monterów wentylacji, na budowy w Szczecinie. Jeśli ktoś nie jest typowym monterem wentylacji ale umie obsługiwać szlifierkę, wiertarkę, wkrętarkę itp. to również się odnajdzie ;) CV proszę wysyłać na maila [email protected].

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś wie gdzie w Trójmieście szukają osób do pracy w charakterze np. sprzedawcy zegarków/salon jubilersko zegarkowy dajcie znać. Dopiero się sprowadziłem do Gdańska i pilnie potrzebuje pracy a kontakt z zegarkami byłby spełnieniem moich marzeń. Jeśli widzieliście gdzieś ogłoszenie lub kartkę w witrynie dajcie znać gdzie. Sprawa pilna.


Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nadal szukam więc jeśli ktoś wie, że potrzebują w którymś z Trójmiejskich salonów sprzedawcę to proszę dajcie znać. A może, któryś z Was wie konkretnie komu mógłbym podrzucić cv z listem motywacyjnym to tymbardziej proszę o informację przez pw.


Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam osoby ze zdolnościami manualnymi, praca w skórze (paski i akcesoria). Warszawa, Pruszków i bliska okolica.


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eye lip jakiś film xxx kręcisz?;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, potrzebuję pomocnika ;)


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.