Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Master Yoda

Dam prace..,szukam pracy...

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Panie i Panowie,

 

takie ogłoszenie chciałem zamieścić, mama na emeryturze i poszukuje dodatkowej pracy jako księgowa

Mama posiada 20 letnie doświadczenie w biurze rachunkowym w zakresie : 

- KPiR i księgi rachunkowe, ryczałt
- płace
- ZUS
- obsługa programu Rachmistrz, Rewizor

 

Pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to może ja też dorzucę coś od siebie w tym temacie.

 

Gdyby ktoś potrzebował wsparcia architekta w zakresie:

- projektowania architektonicznego

- projektowania i aranżacji wnętrz wraz z możliwością wykonania mebli na wymiar

 

Zapraszam do kontaktu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ktoś poszukiwał programisty Axapty (System ERP od MS), C# lub php to zapraszam do kontaktu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znasz CMMS/EAM?.Ciekawa propozycja czeka:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

od 30 lat mieszkam w Niemczech.Cały ten czas przepracowałem w jednej firmie, byłem jednym z tych co ją tworzyli.

Z powodów osobistych od kilku miesięcy mam "trochę" więcej wolnego czasu.Byłem aktywny w branży budowa maszyn, kierowałem dość dużym wydziałem:szlifierki (praktycznie całe spektrum: wałki, płaszczyzny,zębatki,profile),hartownia (piece do hartowania  przez azotowanie) i jeszcze kilka specyficznych dla naszych produktów działań.

Nie mam absolutnie żadnych problemów z technicznym językiem niemieckim. myśle o języku używanym , nie słownikowym.

Mam dobre wszechstronne kontakty w branży, do moich obowiazków należały także pobyty na targach, pertraktacje i zakupy maszyn i urządzeń.

Jeśli ktoś potrzebuje tłumaczeń, pomocy w pertraktacjach, tłumacza live w Niemczech, wydaje mi się , że moje doświadczenie, znajomość rynku, może się przydać.

 

Pozdrowienia

K.V.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z uwagi na branżę najpierw zarzucam sieci tutaj - a mianowicie poszukiwana jest osoba do pracy w Krakowie, w jednej z galerii handlowych, na wysepce. Sprzedaż zegarków (od Perfectów po Orienty) oraz usługi zegarmistrzowskie. Nie jest wymagane żadne doświadczenie ani umiejętności, raczej głównie chęci do pracy i nauki (obserwując pokolenie młodych wchodzących teraz na rynek pracy okazuje się, że nawet to jest problemem...), i zainteresowanie tematem zegarków. Warunki startowe: umowa o pracę, grafik do dogadania, stawka ludzka (zainteresowanym podam na priv) ze względu na to, że wyszkolenie wymaga trochę inwestycji w danego człowieka ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy ktoś może przerabiał temat umowy o pracę i zlecenie z tym samym pracodawcą? W sensie etat na najniższą krajową i wszystko ponad to na zlecenie? Czy można w ten sposób sporo przyoszczędzić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestey Elliasz nie przyoszczedzisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lat 36, wykształcenie wyższe. Pracowałem zarówno jako pracownik biurowy i w obsłudze klienta, jak i wykonując prace fizyczne na magazynie i produkcji, również jako kierowca.

 

 

Gdyby ktoś coś wiedział odnośnie sensownej pracy fizycznej ( magazyn, ochrona, produkcja, kierowca) lub umysłowej będę wdzięczny za informacje.

 

Moje wymagania to:

 

1. Lokalizacja najchętniej na zachód od Warszawy (Sochaczew, Żyrardów, Mszczonów, Błonie, Grodzisk, Pruszków) lub sama Warszawa

2. Raczej nie poprzez agencję pracy i na dłuższy okres czasu

3. Jako takie zarobki.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestey Elliasz nie przyoszczedzisz.

 

Mam znajomą która pracuje w jednym z większych banków jako bankier. Pracuje na etacie - najniższa krajowa + prowadzi działalność gospodarczą. Czyli trochę inaczej niż pisze tutaj kolega wyżej. Zarobki w okolicach 8 tys zł (w sumie). Piszę że tak robi, ale nie wiem jak im się to opłaca.

 

Ten przypadek o którym pisze Eliasz znalazłem tutaj: http://poradnikpracownika.pl/-umowa-zlecenie-z-wlasnym-pracodawca-czy-to-mozliwe nawet są jakieś wyliczenia jak to wygląda pod względem finansowym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam pracy na okres lipiec-wrzesień dla 2 osób najlepiej w Niemczech, Francji lub Skandynawii, więcej informacji udzielę na PW.

Jakby ktoś miał kontakt do osób poszukujących pracowników, proszę o wiadomość.

Dziękuję. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam znajomą która pracuje w jednym z większych banków jako bankier. Pracuje na etacie - najniższa krajowa + prowadzi działalność gospodarczą. Czyli trochę inaczej niż pisze tutaj kolega wyżej. Zarobki w okolicach 8 tys zł (w sumie). Piszę że tak robi, ale nie wiem jak im się to opłaca.

 

Ten przypadek o którym pisze Eliasz znalazłem tutaj: http://poradnikpracownika.pl/-umowa-zlecenie-z-wlasnym-pracodawca-czy-to-mozliwe nawet są jakieś wyliczenia jak to wygląda pod względem finansowym.

Umowa c-p z pracodawcą, u którego masz etat, to jakbyś poszedł do skarbówki pochwalić się, że zapłaciłeś im mniejszy podatek, bo plazmę z salonu oraz ekspres z kuchni wrzuciłeś w koszty biura ;) PIP raczej z automatu każe przekwalifikować takie umowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli w świetle prawa nie jest to do końca legalne?

 

Pytam, bo dostałem możliwość awansu też na stanowisko kierownicze (branża handlowa) i z drugiej strony oddawanie 1/3 tego co zarobię, ehh. Boli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak już bardziej byłoby legalne: umowa o pracę + własna działalność gospodarcza i rozliczanie przez fakturę.

 

A co do awansu na kierownika - cóż. Dziwne to pytanie - skoro Tobie zaproponowali, to widocznie widzą w Tobie potencjał.

 

Polecam zapoznać się jeszcze z https://minicrm.pl/blog/jak-kierownik-sprzedazy-moze-motywowac-swoj-zespol-sprzedazowy/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zatrudnię kierowcę ze Ślaska z kat. B do prowadzenia busa o DMC do 3,5 T po państwach EU. 

Więcej info na Priv.


Nie wierzcie zegarom - czas wymyślił je dla zabawy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość vitriol

Szukam podatkowca w Krakowie, lub otwartego na relokacje do Krakowa. 7+ lat pracy. Pośrednie w EMEA, czyste doradztwo to nie do końca ten profil – zakres pracy podzielony pomiędzy kontrolowanie deklaracji, szkolenia i E2E implementowanie zmian prawnych w systemach. Mile widziane doświadczenie we wdrożeniach i pracy projektowej. MNE, więc możliwe okazjonalne podróże. Idealnie od października, najpóźniej listopada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, a czy można wrzucić w koszta prowadzonej działalności współfinansowanie ubezpieczenia na życie i zdrowie dla pracowników?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to jest taka opcja. Konkretnie przy ubezpieczeniu pracownika grupowym Musiałbyś jednak sam zorientować się szerzej w temacie. Najlepiej w obu  miejscach: u  ubezpieczyciela oraz u swojej księgowej.

U nas w firmie jesst ubezpieczenie ze strony pzu: http://pkoubezpieczenia.pl/ubezpieczenia-na-zycie-i-zdrowie - mielismy róznych ubezpieczycieli ale to chyba właśnie pzu ma najkorzystniejsze warunki. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.