Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Master Yoda

Dam prace..,szukam pracy...

Rekomendowane odpowiedzi

Jaki jest rynek pracy-kazdy z nas wie najlepiej,trudno znalezc prace,trudno tez znalezc dobrego pracownika ;)

Z racji tego ze wsrod klubowiczow znajduja sie zarowno dajacy prace jak i szukajacy pracy pomyslalem ze mozna pomoc sobie wzajemnie......

Po krotkiej konsultacji, a raczej zapytaniu u "Góry" ;) -i "zielonym swietle" ;) postanowilem podjac temat.

Jesli temat "chwyci"w dalszej czesci napisze jak sobie wyobrazam dzialania w tym watku.....

Czekam na opinie kolegow.....

Fajnie chyba miec pracownika czy szefa z ktorym laczy jeszcze wspolne hobby....?

Wybiegajac.....gdy uda sie choc jednej osobie i pomoze w znalezieniu pracy czy jednemu pracodowcy,w znalezieniu pracownika-to sadze ze warto byla napisac w tym temacie....

Pozdrawiam,Marek. ;)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny po godzinach temat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Jesli temat "chwyci"w dalszej czesci napisze jak sobie wyobrazam dzialania w tym watku.....

 

 

Nie chwyci....jesli juz teraz nie opiszesz tych działań ;)

 

Chodzi ci o branże zegarkową ?? Czy ogólnie o "pracę".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Praca -ogolnie,bez podzialu na profesje.....rozne zawody,czy to umuslowa czy fizyczna.....

W przypadku szukajacego-charakter pracy jakiej poszukuje[zawod,branza itp]-odpowiedzi i dalsze informacje tylko na priv

Jesli chodzi o poszukujacych pracownikow-stanowisko oferowane,ogolne wymagania wobec kandydata-reszta jak wyzej ,czyli priv

 

Zadnych wymagan czy oczekiwan w kwestii finansow na forum ogolnym.

P.S.Napewno spora czesc klubowiczow to studenci ktorzy chetnie podejma sie prac dorywczych....

Sadze ze na takie tez jest zapotrzebowanie...


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny temat, tylko wymaga chyba trochę doprecyzowania. Wielu z nas prowadzi własną działalność - czy temat ma/ może posłużyc do ogólnego reklamowania usług swojej firmy? Jeśli tak, to trzeba czuwać, żeby nie zamienił się w defiladę jednopostowców w stylu "siema, jestem didżejem, śluby, wesela, chrzciny, imprezy okolicznościowe, tanio, tanio!!!"

Czy miałby raczej polegać na wpisywaniu konkretnego zapotrzebowania, tj. "studenta do roznoszenia ulotek, radom i okolice" itp, itd.

 

A może po prostu darować sobie wprowadzanie jakiś ścisłych zasad i niech sie temat rozwija swobodnie? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra uwaga.....odnosnie jednopostowcow ;) Moze minimum 50 postow dla oferujacych prace?

Nie chodzi o reklamowanie wlasnej firmy ,to wykluczone,.konkretne oferty-szukam do takiej czy takiej pracy np studenta w okresie od.....do w Warszawie np.

Czy oferuje prace na stanowisku sprzedawcy w branzy komputerowej na terenie Poznania....etc


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oooo...Temat mi bliski, sam poszukuję pracy już od września i marazm tylko widzę w tym wszystkim :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coz....temat raczej nie "oblegany",czyli bezrobocia w Najjasniejszej nie ma.....

Tylko pogratulowac,zycie w takim raju to niebywale szczescie dla nas wszystkich.....


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby ten temat miał sens, to przede wszystkim bezrobotny musiałby napisać coś o sobie, na czym się zna, w czym jest dobry i co by chciał robić, bo samo napisanie "nie mam pracy i szukam już rok" jest chyba słabe jednak;) A najlepiej byłoby, gdyby się tu po prostu pojawiały oferty od pracodawców i tyle, zainteresowani by pisali PW i moim zdaniem to wystarczy, po co np 100 osób ma pisać że nie ma pracy, jeszcze w gąszczu takich postów jakaś ciekawa oferta pracy nam umknie;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Licze wlasnie na kolegow prowadzacych wlasne biznesy..... ;)

Nie potrzeba wam nowych rak do pracy? :D


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Licze wlasnie na kolegow prowadzacych wlasne biznesy..... ;)

Nie potrzeba wam nowych rak do pracy? :D

 

nie, kryzys szaleje, fundusz plac w polsce spada, inwestycje w firmach stoja, wydatki rzadowe tez wyschyly poki co. Ratuje jedynie export netto ale Niemcy zwalniaja mocno wiec juz wkrotce i to nie pomoze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzajmy ;) ...kryzs jest i owszem...ale nie wszystkie branze dotyka....


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja niestety tak.. A Tobie dobrze, ludzie musza zrec:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a moze ktos bedzie przebywal w styczniu w saksonii? bede potrzebowal 4 rak do fizycznej pracy przy przeprowadzce :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może ja w takim razie napiszę :) Jeśli ktoś z kolegów będzie słyszał lub sam szukał pracownika do pracy biurowej itp. to proszę o pw :) Aktualnie przymiarzam się do zmiany pracy, a fajniej pracowało by się z kimś z forum :) Praca oczywiście w W-wa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli są tu ludzie z mediów, produkcji TV to posiadam 5 lat doświadczenia jako kierownik produkcji TV, jako kierownik planu, inspicjent.

Jeśli byłby ktoś taki jestem do dyspozycji. Wszelkie info jestem w stanie udzielić na PM.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To i ja się zaoferuję :)

SZUKAM PRACY!

Jestem świeżo upieczonym (od tygodnia) absolwentem Inżynierii Środowiska na AGH w Krakowie. Poszukuję pracy na stanowisku inżyniera budowy ds. instalacji sanitarnych, ale rozważę każdą inną propozycję związaną z moim kierunkiem, tj.: gospodarka wodno- ściekowa, OŹE, melioracja i podobne. Posiadam trochę doświadczenia zarówno w biurze projektowym jak i na budowie.

Lokalizacja- najlepiej Warszawa( moja kobita tam pracuje).

Jeśli ktoś może pomóc to czekam na PW.

Dziękuję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Bardzo fajny temat. Mam nadzieję, że rozwinie się w dobrym kierunku.

Też obecnie rozglądam się za nowym zajęciem. Od blisko trzech lat pracuję w sprzedaży (doradca finansowy) i odczuwam spore zmęczenie.

Mam doświadczenie w zakresie analiz finansowych (również wykształcenie w tym kierunku) i właśnie na takim stanowisku szukam pracy.

W grę wchodzi tylko i wyłącznie Wrocław, bo nie mam zamiaru się przeprowadzać.

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a moze ktos bedzie przebywal w styczniu w saksonii? bede potrzebowal 4 rak do fizycznej pracy przy przeprowadzce :)

bez zartow poprosze <_<

Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś w Jeleniej Górze lub na terenie Dolnego Śląska potrzebuje kogoś z doświadczeniem w handlu, elektroniką lub jako PH to zgłaszam się :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja odświeże :)

 

Jako, że zajmuję się produkcją perfum, kosmetyków etc. w marce własnej klienta, chętnie zaproponuję prowizję osobom, którym wykorzystując znajomości uda się znaleźć klienta w kraju lub za granicą :)

 

Znajomości i informacja, droższa od pieniędzy w naszych czasach... ;)


Adrian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Szukam pracy jako inżynier procesowy, inżynier jakości, technolog lub laborant chemiczny. Świeżo po studiach: tytuł inż. z ochrony środowiska, mgr inż. z inżynierii procesowej (Wydział Technologii i Inżynierii Chemicznej byłej Politechniki Szczecińskiej), więcej informacji na priv :)

 

Relokacja, praktycznie w każdy obszar Polski, nie stanowi dla mnie problemu.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Magister muzykologii z doświadczeniem medialnym i marketingowym z chęcią znajdzie stałe zatrudnienie w Warszawie. Wszelkie informacji udzielę prywatnie - zapraszam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ktoś wiedział, gdzie można znaleźć zatrudnienie w firmach drogowych to proszę o namiary. Przez ostatnie 10 lat pracowałem w firmie STRABAG i mam spore doświadczenie w budowaniu dróg. Poszukuję pracy na stanowisku robotnik drogowy, ale gdyby było zapotrzebowanie na stanowiska operatorów lub nawet na kierownicze stanowiska to również proszę o kontakt, bo znam wielu ludzi którzy poszukują pracy!


Przemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.