Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Master Yoda

Dam prace..,szukam pracy...

Rekomendowane odpowiedzi

Gdyby ktoś miał doświadczenie w sprzedaży produktów kredytowych i inwestycyjnych i poszukiwał pracy w Warszawie to może będę mógł pomóc!


...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To i ja coś wrzucę o charakterze szukam pracy (klientów)

Dowodzę stacją kontroli pojazdów i warsztatem samochodowym i poszukuję klientów (firmy) zainteresowanych stałą współpracą.

Jeśli ktoś z Was zarządza jakąś flotą samochodową to zapraszam do kontaktu.


Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak jest taki temat to spróbuję:

 

Szukam elektryków i automatyków do pracy przy instalachach przemysłowych - w każdej ilośći.

Szczególnie poszukiwani są brygadziści i mistrzowie - osoby będące w stanie poprowadzić zespoły i nadzór.

 

Mile widziane doświadczenie przy budowie instalacji petrochemicznych.

 

Prace w przemyśle morskim - offshore.


_________
Klaudiusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja się dołączę.

 

Obecnie szukam w Krakowie lub okolicach, ewentualnie Warszawie jakiejkolwiek pracy konkretnej (poza akwizycją, telemarketingiem, doradcą finansowym), może być w obsłudze klienta, produkcji, magazynie, ochronie, biurze, chętnie jako kierowca (we wszystkich tych dziedzinach mam pewne doświadczenie).

Mam 33 lata, po ukończonych studiach. Jeśli ktoś będzie miał coś ciekawego do zaproponowania proszę o wiadomości prywatne. Dziękuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Także chętnie dowiem się o jakiejś pracy w Krakowie.

Młodsza siostra wraz z chłopakiem aktualnie są na etapie poszukiwania a uparli się na mieszkanie w Krakowie ;)

Siostra wcześniej pracowała głównie w handlu, u mnie na etacie liznęła trochę księgowości. On informatyk.


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś wygasła moja umowa i jestem mbez pracy.Posiadam wyksztalcenie techniczne.7lat doświadczenia w budownictwie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiepsko u mnie ostatnio :( Z racji, że u mnie w regionie beznadzieja z chęcią wyniósłbym się gdziekolwiek w granicach kraju. Najchętniej Kraków. Mam doświadczenie administracyjne, ale i pracą fizyczną nie gardzę. Najważniejszy w tej chwili jest dla mnie powrót na rynek pracy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak wtrącając mały OT.

Byłem dzisiaj na rozmowie o pracę na stanowisko Team Manager'a (ależ mnie irytuje nazywanie zawodów z Angielska, skoro do UK nam daleko).

Generanie moje obecne doświadczenie świetnie wpisuje się w ten zawód. Na miejscu okazało się, że proponują rok pracy jako handlowiec a następnie EWENTUALNĄ możliwość budowania zespołu.

Czułem sie jak bym jechał oglądać nowe auto a zobaczył bym wrak, o czym nie omieszkalem poinformować rekrutera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

informatyka (Java) zatrudnię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

informatyka (Java) zatrudnię

 

Takiego to i nawet ja zatrudnię ( nie mam działalności ). Dam nawet 2tys :lol: . Poważnie. Ofert pracy dla programistów to akurat nigdy nie brakowało podobnie jak dla przedstawicieli handlowych i windykatorów. To w zasadzie cały rynek pracy w PL. Dla reszty pracy nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak wtrącając mały OT.

Byłem dzisiaj na rozmowie o pracę na stanowisko Team Manager'a (ależ mnie irytuje nazywanie zawodów z Angielska, skoro do UK nam daleko).

Generanie moje obecne doświadczenie świetnie wpisuje się w ten zawód. Na miejscu okazało się, że proponują rok pracy jako handlowiec a następnie EWENTUALNĄ możliwość budowania zespołu.

Czułem sie jak bym jechał oglądać nowe auto a zobaczył bym wrak, o czym nie omieszkalem poinformować rekrutera.

 

To jest jakaś kpina, niestety powielana przy licznych rekrutacjach. Nie rozumiem, dlaczego w ogłoszeniach dotyczących pracy w PL, nie są podane konkrety. Idziesz na 3 rozmowy kwalifikacyjne, przygotowujesz się, stresujesz, przechodzisz je, jesteś z siebie zadowolony, i wszystko tylko po to by dowiedzieć się, że albo (tak jak w opisanym przypadku) stanowisko i obowiązki jakie przed nami stawia, nie ma nic wspólnego z tym co podano w ogłoszeniu, lub druga wersja - proponowane wynagrodzenie jest tak śmieszne, że gdyby z góry było podane w ogłoszeniu o pracę, człowiek nie marnowałby czasu na rozmowy kwalifikacyjne:/ Może ktoś pracuje w HR i jest mi w stanie odpowiedzieć dlaczego choćby w UK, pracodawca podaje w ogłoszeniu o pracę roczne zarobki, a PL jeszcze nigdy się z czymś takim nie spotkałem:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

To jest jakaś kpina, niestety powielana przy licznych rekrutacjach. Nie rozumiem, dlaczego w ogłoszeniach dotyczących pracy w PL, nie są podane konkrety. Idziesz na 3 rozmowy kwalifikacyjne, przygotowujesz się, stresujesz, przechodzisz je, jesteś z siebie zadowolony, i wszystko tylko po to by dowiedzieć się, że albo (tak jak w opisanym przypadku) stanowisko i obowiązki jakie przed nami stawia, nie ma nic wspólnego z tym co podano w ogłoszeniu, lub druga wersja - proponowane wynagrodzenie jest tak śmieszne, że gdyby z góry było podane w ogłoszeniu o pracę, człowiek nie marnowałby czasu na rozmowy kwalifikacyjne:/

Na szczęście mam pracę i potraktowalem to na zasadzie sportu i zbadania rynku, natomiast jest to krzywdzące.

Na koniec wymienilśmy się wizytowkami i podziękowaniami za rozmowę, w końcu czasy są trudne więc nie ma co palić mostów :)

 

Boląca jest inna sprawa, że coraz częściej firmy wynagają samozatrudnienia. Rozumiem, dla kogoś kto umie i chce to robić będzie to korzyść zarówno dla firmy jak i pracownika, natomiast większość osób potraktuje to jako warunek nie do spełnienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ktoś wiedział, gdzie można znaleźć zatrudnienie w firmach drogowych to proszę o namiary. Przez ostatnie 10 lat pracowałem w firmie STRABAG i mam spore doświadczenie w budowaniu dróg. Poszukuję pracy na stanowisku robotnik drogowy, ale gdyby było zapotrzebowanie na stanowiska operatorów lub nawet na kierownicze stanowiska to również proszę o kontakt, bo znam wielu ludzi którzy poszukują pracy!

 

Poszukaj w Przedsiębiorstwo Budowy Mostów i Dróg w Mińsku Mazowieckim. Wiem, że tam potrzebowali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.poszukuje pracy w łodzi.

Posiadam doświadczenie w budowlance i zabezpieczeniach przeciw pożarowych

uprawnienia na wózki widłowe i podnośniki

mature teżmam i nawet 2latapedagogiki lecz z braku kasy przerwałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również szukam pracy. Moja branża to weterynaria. Mam 6 letnie doświadczenie w pracy ze zwierzętami. Ogólnie jestem ogarniętym człowiekiem na poziomie z miłą aparycją :) Szybko się uczę.

Najlepsza dla mnie oferta pracy to oferta z kraju innego niż Polska (męczy mnie życie tutaj).

Nie jestem bezrobotny ale chętnie zmienię miejsce zatrudnienia.


life is brutal and full of zasadzkas and sometimes kopas w dupas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam pracy wakacyjnej, jestem tegorocznym maturzystą, posiadam prawo jazdy kat. B.

Miejsce pracy Warszawa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zatrudnie kogos do wyremontowania lazienki w NY......


ROBERT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zatrudnie kogos do wyremontowania lazienki w NY......

Jak mi dadzą wize to OK :D

Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, poszukuje kogoś kto pomoże mi załatwić jakiś "ludzki" kontrakt na statek jako Engine Cadet.

Jakieś namiary na agencje, u jakiego armatora warto próbować. :)

Wiem że na forum są marynarze, może ktoś miał by ochotę pomóc. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam pracy w banku lub firmie finansowej.

Zajmowałem się analizą, opiniowaniem i wydawaniem decyzji do wniosków o kredyty mieszkaniowe, hipoteczne i gotówkowe w GE Money Bank, DB PBC, BNP Paribas i PKO BP oraz procesowaniem takich wniosków w Open Finance.


...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam pracy w gastronomi. Mam doświadczenie jako barman/barista.

Lokalizacja Olsztyn / Iława/ Ostróda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam pracy na okres wakacyjny. Każda oferta mile widziana. Mieszkam w Warszawie, posiadam prawo jazdy kat. B.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może i ja się wpiszę :/

 

Szukam pracy na stałe, doświadczenie w pracy biurowej, obsłudze klienta bezpośredniej jak i telefonicznej, czynne prawko od 5 lat, administracja stron www oraz prowadzenie sklepów internetowych.

 

Nie wchodzi w grę jedynie telemarketing i bankowość (nie moja dziedzina)

 

Lokalizacja Warszawa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.