Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

KDudek

Chronographe Gold

Recommended Posts

Witam serdecznie, proszę mi powiedzieć, czy ten zegareczek jest w stanie oryginalnym.

Brakuje mu jednego przycisku do chronografu.

post-51620-0-37992400-1354276600_thumb.jpg

Dużej rozdzielczości są zdjęcia więc musiałem rozdzielić je na 2 posty.

post-51620-0-20848100-1354276742_thumb.jpg

Werk - oryginalny Venus 170

Koperta raczej oryginał.

Tarcza - chyba po renowacji, ale mogę sie mylić, bo fotka mało wyraźna

Wskazówki - dobierane. Prawdopodobnie godzinowa oryginał. Na subtarczach trudno mi określić

Czas, to coś, co mówi, jak długo musimy czekać...

a305ed90f05795c0.jpg

Zasada na Forum-nikt nie wycenia zegarkow.....

Sprawdz portale aukcyjne to sie dowiesz cen...... ;)

Pozdrawiam, Marek

Podpowiem ci tylko że samo złoto jest warte więcej niż 800zł, ale nie znam wagi kruszcu więc w 100% nie odpowiem...

Podpowiem ci tylko że samo złoto jest warte więcej niż 800zł, ale nie znam wagi kruszcu więc w 100% nie odpowiem...

Niekoniecznie - to jest wydmuszka i złta tam tyle, co kot napłakał

a305ed90f05795c0.jpg

Jakby była wydmuszka to pewnie by pisało gold filled, gold plated lub coś w tym stylu.

Jakby była wydmuszka to pewnie by pisało gold filled, gold plated lub coś w tym stylu.

Jakby babcia miała wąsy, to byłby dziadek. "Wydmuszka", jest to bardzo cienka koperta złota, a nie pozłacana. W Chronographe Suisse taka koperta jest zazwyczaj.

Piotr Ratyński

Adhibe rationem difficultatibus. 

Artur ma rację , posłuchaj czasami doświadczonych kolegów, to nie kupisz w przyszłości np uszkodzonego lub kombinowanego zegarka ;)

i zaoszczędzisz trochę pieniędzy

Omega Speedmaster 105.002, Rolex GMT 1675, Zenith El Primero A384, Tag Heuer Monaco cal12, Heuer Montreal cal12, Breitling Long Playing, Certina Chronolympic cal234, Zenith Defy Subsea 600mt, Breitling Chronomatic... parę, ...i sam nie wiem kiedy to się skończy.

Chciałem tylko zwrócić Koledze uwagę, że złotem w tego typu zegarkach nie ma się co podniecać, bo jest go tam naprawdę mało. Ale przecież wartość zegarka to nie tylko wartość kruszcu!

a305ed90f05795c0.jpg

Raz mialem taka wydmuszke to od samego parzenia sie robily wgniecienia :lol:

Zegarkow!!! Ile by nie bylo to i tak jest za malo!!! :)

Nie masz racji....akurat te zegarki....czy z Landeronem czy z Venus mialy koperty tak cienkie ze zacytuje"od samego patrzenia koperta zmieniala ksztalt"-to tak jak z kolczykamii z tzw "dmuchanym zlotem"{- ;) A to co napisales -to rozne sposoby pokrywania kopert zegarkowych warstwa zlota.....

Pozdrawiam, Marek

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By ctgs113
      Czy ktoś kiedyś widział Atlantica milano ze złotym pierścieniem? Bo nawet nie mogę znaleźć informacji na temat czegoś takiego.

https://allegro.pl/oferta/atlantic-milano-17-kamieni-zloty-ring-vintage-8450193009#
    • By imre_nagy
      Otóż dziś przyszedł mój zegarek zakupiony na stronie Zalando w cenie promocyjnej, dlatego też nie było mi zbytnio szkoda pieniędzy na „majtkowca” jednakże zauważyłam, że wewnątrz ogniw na bransolecie są już ślady przetarcia.. (na każdym ogniwie) I teraz się zastawiam czy zostawić zegarek czy odesłać. Boje się, że za 3 miesiące zejdzie farba kompletnie i zagarek straci na swoich walorach. Nie mam możliwości zakupu ponownie, ponieważ towar został wyprzedany. Krótko: zostawić czy odesłać ????

• By wertutek
      czy ktoś jest w stanie ze zdjęć określić co to za Omega i czy autentyk wogóle?

OMEGA 14k , 15 jewels, 0.585

• By EbeEbe
      Witam.
      Znalazłem niedawno dwa stare zegarki z tego co się dowiedziałem posiadają mechanizmy szwajcarskie i są całkiem dobrze zrobione.
      Dlatego mam kilka pytań:
      Z jakiego okresu pochodzą zegarki?
      Jakiej są marki?
      Czy opłaca się je odnawiać?
      Pierwszy zegarek jest podobno z XIX wieku w co nie chce mi się wierzyć...
      Na pierwszym zegarku w środku jest napis 12.37 jw starałem się go uchwycić na zdjęciu.
      Z góry dziękuję za pomoc.
      To mój pierwszy temat także proszę o wyrozumiałość.
      Pozdrawiam

• By ratownik92
      Witam serdecznie forumowiczów. Poszukuję informacji na temat tego zegarka. Czy jest ktoś w stanie mi powiedzieć coś na jego temat? Google niestety nie podpowiada.

Pozdrawiam serdecznie.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.