Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

hwysokinski

czy to autentyczne? tag heuer grand carrera rs2 17

Rekomendowane odpowiedzi

Nie, jednak wszyscy do tej pory się mylili (ze mną włącznie). Tag Heuer robi podróbki, to chiński oryginał. Zrobiłeś interes życia - nie przejmuj się złośliwymi uwagami forumowych troli - używaj z radością!

 

Rozumiem, że to właśnie chciałeś przeczytać, patrząc na to, z jaką konsekwencją zaklinasz rzeczywistość.

;-)))))))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzki upór jest niesamowity. Cena o 20-30% niższa jest zrozumiała, szczególnie przy nowych rzeczach bo poziomy marż bywają naprawdę wysokie i czasem ktoś ze swojej schodzi żeby odmrozić kasę. Ale promocja gdzie coś kosztuje 10% wartości wyjściowej - się po prostu nie zdarza. Chyba że chodzi o auto po powodzi;-)

 

Wcale nie trzeba być zegarmistrzowskim guru aby na podstawie samej ceny odpowiedzieć sobie na pytanie czy to jest oryginał;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heavenly:

piękne zdjęcie :-)

jaki masz kompleksy?

 

Rozumiem, że skoro zostałeś uświadomiony, że wyrzuciłeś 1000PLN w błoto nie pozostaje Ci nic innego jak wycieczki osobiste?

Noś dumnie tego swojego "hojera" i chwal się otoczeniu jaki jesteś fajny i masz zegarek, który zdobyłeś dzięki zakupowi życia.

Powodzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chwytam dowcipu ze zdjęciem. Objaśnij mi na PW.

 

A co do zakupu - to nie ja kupiłem to cacko, więc nie bardzo wiem o co chodzi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ponowna informacja, może dużymi literami będzie czytelniejsza albo załączę plik mp3 z informacją głosową: za zegarek chciał ktoś 1000 zł. Dostałem go do ręki do sprawdzenia. NIE ZAPŁACIŁEM JESZCZE ANI 1 ZŁ - czy to jest zbyt skomplikowane do przeczytania i zarejestrowania...?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to co, płacisz mu 1000 zł czy oddajesz go z powrotem?


Lubię małe zegarki…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przypomne Ci, że zostałeś zapytany, ile ZAPŁACIŁEŚ, (post nr 5) a Ty odpowiedziałeś, że 1000 zł (post nr 7). więc uwagi odnośnie przeczytania wsadź sobie głęboko.

 

masz podróbę i przestań już zawracać d*pę tym tematem, EOT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bicie piany, to nie jest forum miłośników podróbek zegarków... to jest forum miłośników i pasjonatów oryginalnych zegarków, dostałeś info, że zegarek jest podróbą, po co to ciągnąć dalej...czy leci z nami Admin???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez Michal_1985
      Witam, jestem zainteresowany zakupem TH jak w temacie. 
      Jeśli ktoś myśli o sprzedaży to chętnie omówię tą kwestię
      Jesli ktos moze polecić miejsce, w którym mógłbym zakupić taki zegarek to chętnie skorzystam.
       
      Pozdrawiam 
      Michał 
    • Przez Michal_1985
      Witam, ostatnio zakupiłem zegarek wskazany w temacie wątku, natomiast stan pudełka pozostawia wiele do życzenia. 
      Zatem, jeśli ktoś dysponuje pudełkiem w stanie bdb/idealnym (najlepiej z instrukcją do tego modelu) to proszę o kontakt w celu omówienia oferty :)
       
      Pozdrawiam
      Michał 
    • Przez Stan_101
      Sprzedam Tag Heuer Carrera CAR2014.BA0799 bardzo mało używany.

      Zegarek kupiony w styczniu 2020 r. Sprzedaję z całym kompletem, tj. kartonik, pudełko, książeczki, ogniwa do bransolety.
       
      Carrere nosiłem sporadycznie, tylko w weekendy na zmianę z 2 innymi automatami. 
       
      Stan oceniam na 8,5/10. Posiada bardzo delikatne ślady użytkowania, jedynie jakieś włoskowate mikroryski na gładkich powierzchniach. Szkło czyste, bransoleta w super stanie,  starałem się wszystko pokazać na zdjęciach. Antyrefleks w tym zegarku jest świetny. Zegarek na żywo robi "robotę" 
       
       
      Cena: 9 700 zł.
       













×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.