Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

JED

Po latach

Rekomendowane odpowiedzi

Po latach zagladania na forum, stwierdzilem, ze czas w koncu moc ogladac zalaczniki.

Wiec sie zarejestrowalem. ;)

 

Nie znam sie na zegarkach, ale od wielu lat mnie pasjonuja - szczegolnie wersje mechaniczne/automatyczne.

Spelnilem swoje mlodziencze marzenia, kupujac pare lat temu Breitling Navitimer World na bransolecie.

W tym roku chcialem kupic cos, co bedzie nadawalo sie na plaze i na basen, ale Chronospace Automatic mojego ukochanego Breitlinga mnie nie przekonal i po setkach godzin spedzonych w necie z Omega Planet Ocean na pomaranczowym pasku, kupilem...

IWC Aquatimer 2000, czarny na czarnej gumie, nie widzac go na zywo, ani nie mierzac!

Bardzo balem sie, ze bedzie za maly (44mm), ale tak nie jest.

W duzej mierze zakup zawdzieczam forumowiczowi, a mojemu serdecznemu Koledze, b4art.

Odkad go posiadlem, cos do czego wzdychalem odkad pamietam - Breitling NW, odszedl jakby na drugi plan - nie potrafie tego wytlumaczyc, bo to bylo moje jedyne zegarkowe marzenie...

A jednak.

Pare dni temu w domu pojawil sie bialy Rado True Chronograph, ktory kupilem swojej partnerce - ale tez dla siebie, zebym mogl cieszyc oko ceramika - kolejny obiekt westchnien (Rado) z mlodosci.

Na chwile obecna, obsesyjnie rozwazam zakup Rolex Explorer II 215670 - znow sa kolejne godziny w necie.

Mierzylem ten zegarek i dla mnie ma za mala tarcze - oszukuje sie, ze nie bedzie mi to przeszkadzac...

 

Co z tego wyjdzie? Zobaczymy.


Breitling, IWC, Rado, Rolex, U-boat - kolejnosc nie alfabetyczna, a zakupowa. Co nastepne? :ph34r:Kiedy Rolex zacznie robic meskie rozmiary? ;) ;) ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam i gratuluje gustu.

Co Rolexa to mam podobne odczucia co TY.


Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JED, fajnie że sie zarejestrowałeś :)

 

Ciesze się, że mi zaufałeś i kupiłeś IWC :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam i gratuluje gustu.

Co Rolexa to mam podobne odczucia co TY.

Ale ja jestem (coraz mniej) zwichrowany na punkcie wielkosci tarczy, przede wszystkim.

Bo np. Breitling Superavenger jest dla mnie za maly, chociaz jest wiekszy niz Navitimer World ;).

Pewnie kupie tego Rolka, bo jest 42mm - nie wiem, czy nie wolalbym Submarinera, ale 40mm, to dla mnie przegiecie.

JED, fajnie że sie zarejestrowałeś :)

 

Ciesze się, że mi zaufałeś i kupiłeś IWC :)

A ja zaluje, bo przez Ciebie rozwazam kolejnego IWC, a to wymaga nakladow, a nie powinienem tego robic.

;) ;) ;)


Breitling, IWC, Rado, Rolex, U-boat - kolejnosc nie alfabetyczna, a zakupowa. Co nastepne? :ph34r:Kiedy Rolex zacznie robic meskie rozmiary? ;) ;) ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.