Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

korba

''wyrób paskopodobny'' hand made by Korba- No.3

Rekomendowane odpowiedzi

No to stworzyłem nastepny pasek- dla VE Mriya, rozmiar 22/22. Z resztek skóry ''rakietowej''. Bardzo dłuuugi, ale taki miał być. Ponieważ materiału było ''kuso'' pasek ma doklejone i przyszyte mocowania do zegarka z oddzielnych kawałków skóry. Skóra mięciutka i rozciągliwa- fajnie się nosi.

post-2988-0-28115300-1330606697.jpg

post-2988-0-45489300-1330606698.jpg

post-2988-0-41913900-1330606699.jpg

post-2988-0-47308500-1330606700.jpg

post-2988-0-42585000-1330606701.jpg


Jedyna różnica między mną, a wariatem jest taka, że ja wariatem nie jestem. Salvadore Dali

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pcstud

Korba swietny!!!! :shock: :shock: :shock:

 

widze to wplywy Grega Stevensa i Pitera :wink: bardzo podoba mi sie to czernienie krawedzi

 

to juz pasek jak sie patrzy, nie zaden wyrob paskopodobny! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wpływy PiteraM zdecydowanie tak. Grega Stevensa nie znam. Inspiracją są poprostu fotki panerai'owych pasków które zamieszczacie, bez przywiązywania wagi do producentów, czy nazw. :)

Robiłem też czarny w tym stylu do Mriyi, ale nóż mi zjechał i zepsułem ładny kawałek skóry :cry: Ale jeszcze będą następne.


Jedyna różnica między mną, a wariatem jest taka, że ja wariatem nie jestem. Salvadore Dali

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korba. Napisz skąd bierzesz klamerki? Pasek fajny. Ciekawe rozwiązanie z tym przeszyciem.


rXQHFG4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość MicK74

Cholera, chyba sobie zrobie pasek do Amfibii! Wszyscy dookola robia i to TAKIE paski. Gratuluje, super!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swietny jest

:D Trzeba robic. To pewnie najbardziej pracowite forum. Ze wszystkich zegarkowych.


Ciesz się że nie szczekasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.