Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Voli

Unitra Warel

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli ma być zbliżony do oryginału, to będzie bardzo drogi. Generalnie wszystkie problemy technologiczne są do ogarnięcia, nawet układ zliczający czas to może być zwykła Atmega8, Wyświetlacz jednak będą musieli zamówić w fabryce półprzewodników lub znaleźć źródło oryginałów. Obstawiam jednak chińczyka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolego  wazzabii czy wiesz że bez problemu możesz skrócić sobie sam tą bransoletę :) wtedy będziesz mógł mieć magnesik zawsze przy sobie bez najmniejszej obawy że go zgubisz. Ustaw na powrót regulacje na zapięciu w taki sposób aby magnesik był bezpieczny i skróć pasek poprzez WYPIĘCIE  nazwijmy to kolejnych "PRZĘSEŁ". Masz to zaznaczone na pasku strzałkami - wypinasz to poprzez wypchnięcie teleskopu np. szpilką. 

Edytowane przez four

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poważenie takie cuś zrobią? jak myślicie będzie bliższe latom 70' czy wszechobecnej chińskiej tandecie?

Mysle, ze do chinskiej tandety powinno mu byc daleko, gdyz ludzie, ktorzy sie chca tym zajac, musza zaliczac sie do pasjonatow i wiedziec, ze jak wypuszcza bubel, to nikt im tego nie kupi, bo ci, co na takie cos czekaja wiedza dokladnie czego oczekuja ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie, poza tym modół ma byc robiony od podstaw dla G.G.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozostaje czekać z niecierpliwością. Jednak tego czego niewątpliwie będzie brakowało to fantastycznego (moim zdaniem) loga Unitry na szkiełku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozostaje czekać z niecierpliwością. Jednak tego czego niewątpliwie będzie brakowało to fantastycznego (moim zdaniem) loga Unitry na szkiełku

Jeżeli wymiary koperty zgadzały by się z tymi oryginalnymi "Unitry"  i moduł ,a zwłaszcza kształt cyfr zbliżony był by do oryginału, to posiadając takowy można by ożywić parę starych "warelków" z  logiem "Unitry" (chociaż może to byłaby profanacja) ale skoro do "Pulsarów" robią współczesne moduły (SASM lub PLT-1,ale jednak wykorzystują oryginalne podzespoły z uszkodzonych modułów) to czemu nie dla "Unitry" .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fajnie ze Grelach zrobi Leda bo od dawna czekam na elektroniczny "made in Poland"

Edytowane przez Treevill

Do zdobycia : Rakieta wieczny kalendarz i  Rakieta 24h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pochwale się swoją Unitrą. W pełni sprawna! Z oryginalną bransoletą wraz z magnesem i myślę że w świetnym stanie. 

post-65449-0-04831500-1414435765_thumb.jpg

post-65449-0-76393400-1414435773_thumb.jpg

post-65449-0-67018100-1414435781_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super - jakby sie znudzil, to chetnie kupie - miej mnie w swojej pamieci B):)

Edytowane przez artme

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na allegroszu pojawiła się niezła gratka (oferta nr 4780236521) szkoda ,że trzeba brać wszyskie 36 szt !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Gregch ma werki :) tylko co z resztą? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego four, kontrukcja bransolety jest inna niż w standardowych zegarkach. Byłem z tym u 3 różnych zegarmistrzów i najstarszy z nich (wiedział co trzyma w ręku) powiedział, że ingerencja obejmie bezpowrotną zmianę w bransolecie czego odradzał. Przepiął na klamrze i na tym się skończyło. Chyba, że wiesz coś czego ja nie wiem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajne te Unitry, też zalazłem w swoich szpargałach coś takiego:

 

JyuChqP.jpg

 

esmEIbW.jpg


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem co Ci tak imponuje, Ty zbierasz głownie radzieckie ;)


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego four, kontrukcja bransolety jest inna niż w standardowych zegarkach. Byłem z tym u 3 różnych zegarmistrzów i najstarszy z nich (wiedział co trzyma w ręku) powiedział, że ingerencja obejmie bezpowrotną zmianę w bransolecie czego odradzał. Przepiął na klamrze i na tym się skończyło. Chyba, że wiesz coś czego ja nie wiem...

przygladam sie twojej bransolecie i faktycznie jest inna niż moja - ja mam taka jak w zegarku kolegi rekiniasty. być moze twoja nie daje się zmniejszyć w ten banalny sposób jak w naaszych egzemplarzach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rekiniasty ma chyba damską bransoletę która jest węższa, aczkolwiek konstrukcja wydaje się podobna... W przypadku Twojego egzemplarza wydaje mi się podobnie.

Z tego co czytałem to męskie były nastawiane magnesem, a damskie bocznymi przyciskami + różnica w szerokości bransolety.

Edytowane przez wazzabii

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rekiniasty ma chyba damską bransoletę która jest węższa, aczkolwiek konstrukcja wydaje się podobna... W przypadku Twojego egzemplarza wydaje mi się podobnie.

Z tego co czytałem to męskie były nastawiane magnesem, a damskie bocznymi przyciskami + różnica w szerokości bransolety.

Co damskie kto damskie, no chyba Ty  :P

Mój jest nastawiany magnesem i bransoletę też ma z magnesem, szeroką przy uszach i zwężającą się przy zapięciu.


"Czas jest zbyt cenny żeby go odmierzać byle czym"

  Omega Speedmaster Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eheheh bez urazy ale sam zobacz że segmenty Twojej trochę różnią się rozmiarem od mojej. Może to spowodowane rożnym okresem w produkcji. Sama kieszonka na magnes tez wydaje się inna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi to wygląda jakbyś w swoim zegarku miał bransoletę stosowaną w Poljotach.

Zauważ różnicę w maskownicach teleskopów.


"Czas jest zbyt cenny żeby go odmierzać byle czym"

  Omega Speedmaster Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.