Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Voli

Unitra Warel

Rekomendowane odpowiedzi

Przypomina Pulsara, bo zawiera ten sam moduł Sanyo ustawiany magnesem. Nie jest to na pewno Unitra. Na szkle zachował się szczątkowy napis SOLID STATE.

Podejrzewam dwie możliwości.

1. Zegarek pamiątkowy wręczany pracownikom zakładu (bardzo mało prawdopodobne, mieli przecież własny wyrób ).

2. Grawerunek na deklu jest wykonany znacznie później w jakimś :) celu ( bardzo prawdopodobne). W, A, R, mają jeszcze na dole zadziory od freza.

Edytowane przez Tempus Fugit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja kupię Unitrę z przyjemnością. Proszę się zgłaszać do mnie :)

Zapłacisz lepiej jak na Allegro? Są do wzięcia 4 sztuki w tym damska.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak z ciekawości...orientuje się ktoś co było pierwsze nasz Warel czy radziecka Elektronika ? o jakość nie pytam,bo pamiętam miał takową kol.w podstawówce i wyglądała jakoś tandetnie....szkiełko miała jakieś blade w porównaniu z ''naszym''

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Elektronika była pierwsza. Rosjanie mieli własne fajne projekty. Ciekawe informacje są na The Digital Watch Forum.

Elektronika miała "szkiełko" z plastiku. Warele miały prawdziwe, szklane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Elektronice fajne jest to ,że wskazuje czas w trybie 24 godzinnym w Unitrze wykorzystano do wskazania pory dnia (przedpołudnie ,po południu ) "kropki" dwukropka .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale też wiele ich nie zostało...naturalne zużycie...czy słaba jakość ?

a jak sobie radzi z precyzją chodu..? miałem kiedyś taką zwykłą elektronikę 5 to spieszyła chyba ze 3 min.na tydzień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Elektronika 1, często ulegała uszkodzeniu przy odwrotnym zainstalowaniu baterii. Im lepsze były ogniwa tym większe prawdopodobieństwo usterki (wydajność prądowa ogniw). Drugi sposób na skuteczne ubicie Elektroniki to nieumiejętne obchodzenie się z modułem wydobytym z  koperty. Dobrze wyregulowana Elektronika zgubi kilkanaście sekund w miesiącu a na odchyłkę największy wpływ ma temperatura.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki za zainteresowanie i....gratuluje fachowej wiedzy w temacie ;) 

a tak na marginesie chyba prościej kupić Warela niż Elektronikę LED.w dobrym stanie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak,ale bez większych problemów warela idzie kupić...pomijam cenę :wacko: natomiast elektroniki LED daaawno nie widziałem sprawnej na sprzedaż,a śledzę wszelkie możliwe portale aukcyjne....liczę,że może kiedyś na jakimś małym bazarku znajdę przypadkiem takową.,,,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, orientujecie się może czy któraś z tych bransolet: http://allegro.pl/bransoletka-bransoleta-unitra-warel-2-sztuki-i6556388289.html jest oryginalna i pasuje do niżej przedstawionego modelu?

 

Cześć.

Według mnie bransoleta górna jest oryginalna i pasuje do modelu DW 2008 (ta z przyciskami na górze) i nie będzie pasować do Unitry ze zdjęcia DW 2005.Sprzedający podaje zbyt mało informacji np. co do szerokości bransolety i rozstawu przy teleskopach. Natomiast dolna ,chyba nie jest od Unitry przynajmniej ja takiej nie widziałem.

Edytowane przez DawPi
Nie cytujemy zdjęć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie i Panie

attachicon.gif23768674_1458898544223774_187011591_o.jpg

Może ktoś jest zainteresowany ? U mnie leży już kilka lat czekając na renowację ,tak sobie myślę że się nie doczeka .Jeśli ktoś jest zainteresowany to proszę o PW.

 Jakbyś podał cenę to byłoby super?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Jakbyś podał cenę to byłoby super?

Chciałbym poczekać kilka dni i zobaczyć jakie będą propozycje .Dlatego napisałem o PW .Tak naprawdę to nie wiem czy to jest dla kogoś warte 50 czy 500 zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Regulamin nakazuje podanie ceny to nie jest allegro i licytacje - PODAJ CENĘ albo usuń ogłoszenie 


Chciałbym poczekać kilka dni i zobaczyć jakie będą propozycje .Dlatego napisałem o PW .Tak naprawdę to nie wiem czy to jest dla kogoś warte 50 czy 500 zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem więc proszę o usunięcie posta.Chciałem żeby zegarek trafił w ręce kogoś kto go doprowadzi do stanu świetności ...ale jak nie wolno to nie wolno.Przepraszam za zamieszanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.