Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Voli

Unitra Warel

Rekomendowane odpowiedzi

Kolego fifian - na forum nie wyceniamy zegarków - jeżeli zapoznałbyś się z regulaminem to byś to wiedział - poza tym po raz drugi próbujesz wywołać zainteresowanie swoją jak sądzę aukcją - jeżeli uważasz, że może Ci się za tanio sprzedać to odwołaj aukcję i po kłopocie. Udanego dnia.

 

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Trafił mi się taki damski odpowiednik UNITRA warel dw-2008. Niestety nie działa. Prosiłbym o pomoc w znalezieniu osoby/zakładu który mógłby temu zaradzić.

Ps jak nazywa się ta damska wersja dw-2008?

Pozdrawiam

post-110524-0-84132400-1575303178.png

Edytowane przez Polq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

Nie jestem specjalistą od warelek (swoją posiadam dopiero od soboty :P:D) ale uważam że, Twój  egzemplarz nie jest wersja damską, ale raczej ma oznaczenie dw-2008,

poszukaj informacji na temat tych zegarków tutaj na   stronie - miłej lektury.

Odnośnie próby  uruchomienia to odkręć dekiel i zobacz co jest w środku, kup dwie baterie - info masz tutaj: https://unitraklub.pl/node/5867

i spróbuj  sam ożywić.

Nie podałeś gdzie mieszkasz - a to nie ułatwia znalezienie specjalisty który może Ci pomóc.

 

Pozdrawiam

Remi

 

A to mój warelek:

post-109848-0-62536200-1575325069_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega polq ma wersję damska... Zobacz jak cienka jest bransa poza tym jak mniemam egzemplarz ten jest regulowany przyciskami z boku... Nie magnesem. Co do ożywienia to tylko kolega Witek Tempus Fugit

Edytowane przez lobo82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

Nie jestem specjalistą od warelek (swoją posiadam dopiero od soboty :P:D) ale uważam że, Twój egzemplarz nie jest wersja damską, ale raczej ma oznaczenie dw-2008,

poszukaj informacji na temat tych zegarków tutaj na stronie - miłej lektury.

Odnośnie próby uruchomienia to odkręć dekiel i zobacz co jest w środku, kup dwie baterie - info masz tutaj: https://unitraklub.pl/node/5867

i spróbuj sam ożywić.

Nie podałeś gdzie mieszkasz - a to nie ułatwia znalezienie specjalisty który może Ci pomóc.

 

Pozdrawiam

Remi

 

A to mój warelek:

WIN_20191129_18_40_02_Pro.jpg

Dziękuję za odpowiedź.

Niestety wymiana baterii nie wystarczy. Jestem przekonany, że to wersja damska, lecz to jakoś szczególnie nie przeszkadza, teraz wszystko unisex ;). Jestem z okolic Trójmiasta.

 

Ps. Fajny Twój Warel :)

Kolega polq ma wersję damska... Zobacz jak cienka jest bransa poza tym jak mniemam egzemplarz ten jest regulowany przyciskami z boku... Nie magnesem. Co do ożywienia to tylko kolega Witek Tempus Fugit

Dziękuję za odpowiedź. Tak to wąska branza, bez magnesu. Już napisałem do Opola :)

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupię unitrę warel hermaszewskiego, oferty poproszę na PW.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WitamPosiadam dwa praktycznie nowe zegarki Unitra Warel,model chyba DW2005,niestety baterie niewyciagane kiedys wylaly i zegarmistrz powiedzial,ze trzeba wymienic cale moduly.Gdzie moge takie dostac,czy ktos takie posiada na sprzedaz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisz do kolegi Tempus Fugit, nie ma tu większego fachowca od Wareli.

Edytowane przez Macmac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przejrzałem wątek plus to co w necie mogłem znaleźć i pytanie kieruje do kolegów - jak ustawić datę w Hermaszewskim, godzinę się udało, ale utknąłem przy dacie.

P.S Już ogarnięte dzięki pomocy Witka 

Edytowane przez cheles

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I oczywiscie muszę sie pochwalić Chciałem kupić radziecką bransoletę, a kupilem Hermaszewskiego987249d0d07a06b1a642f4e2bd7e155c.jpgb4b7c2f26e5d3695fd5e2ee5bac2d17c.jpgb53f24fb3b5c985e5e5162fd19bc9695.jpg6580872775162a3b216ef9c9315ed14d.jpg

 

Wysłane z mojego SM-A705FN przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje... Ze jeszcze takie Stany dostępne... Jaki koszt jeśli mogę wiedzieć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

8 stowek, zbilem cenę z 950 zeta

 

Wysłane z mojego SM-A705FN przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boże to jest kradzież w biały dzień :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaka kradzież to są negocjacje

 

Wysłane z mojego SM-A705FN przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cena naprawę ekstra jak za taki ładny stan :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, szukam czarnej unitry dw-2005p. Stan obojętny, srebrną 2005 też rozważę! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cześć , zdecydowanie kupie werela dw-2005 w dobrym stanie, pozdrawiam.
Zobacz wyzej jak sie dogadamy co do ceny to sprzedam

Wysłane z mojego SM-A705FN przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupię Unitre Warel. Oferty proszę na Priv.

Edytowane przez PatrykH

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Witam.

Od dłuższego czasu jestem w posiadaniu Warelka, model 2005 (Hermaszewski). Leżał sobie bezpiecznie w kąciku ale teraz pomyślałem, żeby przygotować go sobie do okazyjnego noszenia.

Dostał nowe baterie, dopasowałem u zegarmistrza nową uszczelkę dekielkową, wyregulowałem bransoletę i spolerowałem lekko szkiełko bo niestety nie było już znaczka Unitry.

Mam jeszcze dwie kwestie do poruszenia nim go finalnie zamknę, dlatego też jest ten post.

 

Pierwszy temat to czy dekielek od wewnątrz ma być goły, bez żadnej izolacji od modułu, a zwłaszcza od blaszki trzymającej baterie?

 

A druga kwestia, to dokładność chodu. Mój egzemplarz spieszy się około 4,5 sekundy na dobę. Wiem że dokładność była fabrycznie dużo większa. I tu pytanko, czy ktoś z Was w tym modelu lub innym Warelku trymerem regulował chód? Przynosiło to efekty? Ewentualnie w którą stronę należałoby kręcić, żeby spowolnić chód.

 

Pozdrawiam i dzięki z góry za wszelkie informacje.

 

Edytowane przez _emZi_
Ktoś, coś? Cokolwiek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie wiem, że szukanie igły w stogu siana ale może ma ktoś sprawny mechanizm do Unitrona 21 albo podpowie na co zwrócić uwagę gdy zegarek leżał dość długo z baterią.


Wysłane z mojego SM-A705FN przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki zestawik. Brakuje wprawdzie środka pudełka i drugiej bransolety nie mówiąc o papierach ale i tak cieszy, szczególnie nieużywana koperta.

6D12F435-0A2D-4E9A-9B39-36C615541D72.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie to udało się zdobyć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.