Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
jazzband

Wirtualne marki- "czarna lista"

Rekomendowane odpowiedzi

Masz szczęście otho, masz szczęście! :twisted:

Witaj :!: :D

 

 

Marcin


"Największą przyjemnością w posiadaniu psa jest to, że możesz się przed nim wygłupić, a on nie tylko, że się nie będzie śmiał, ale też zrobi z siebie głupka"

Samuel Butler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj otho, dobrze, że jesteś :D , nie ponoś konsekwencji czyjegoś skandalicznego zachowania, inwektywy, zachowania poniżej minimalnej normy przywoitości świadczą jedynie o osobie, która je wypowiada.

Nie pamiętam kto powiedział: Nie dyskutuj z ...., najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem...itd. itd.


Radek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No!

 

Marcin

 

Już widziałem Twoj post o PP 89 i to jest widoczny znak powrotu do zdrowia :D


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
(...)to jest widoczny znak powrotu do zdrowia :)

:D Też tak sądzę :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem :lol: Pytałem, bo dzień wcześniej widziałem na Allegro bardzo podobny, tylko firma "King quartz chronograph" (tak podawał sprzedawca), nawet logo miały podobne...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
NIE ISTNIEJĄ chronografy mechaniczne w cenia 800 złotych (oficjalna cena 199 Euro) :!:

Przyjacielu nie zapominaj o rosyjskiej braci.


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Xiuh

Witam. Na wstepie chciałbym zaznaczyć, że niestety na zegarkach nie znam sie zbyt dobrze, dlatego prosze o pomoc Was forumowiczów, wiedząc że niektórzy z Forum to prawdziwe autorytety tej dziedziny.

Teraz przejdę do problemu. Otóż niedawno spodobał mi się pewien zegarek, wg mnie był piekny i naprawdę imponujący.(http://sklep.cigarclub.pl/towar.php?t=1390). Ale zbiegiem okoliczności dotarłem na to Forum i przeczytałem ową osławioną "Czarną listę" i znalazłem tam firmę ROBERT, która jest ściśle związana z zegarkiem, który mi sie spodobał. Proszę Was o pomoc - czy zegarek jest wart swojej ceny? Co to za firma? Czy jest to produkt godny waszego zainteresowania? Czy to aby nie jest za przeproszeniem chińskie "gówno"?

Za udzielone rady, odpowiedzi jestem Wam bardzo wdzięczny i dziekuję.

Pozdrawiam. Łukasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponowałbym się rozejrzeć za czymś co można zobaczyć i przymierzyć w normalnym sklepie. W tej cenie znalezienie czegoś interesującego nie powinno być szczególnie trudne :lol:

 

 

Marcin


"Największą przyjemnością w posiadaniu psa jest to, że możesz się przed nim wygłupić, a on nie tylko, że się nie będzie śmiał, ale też zrobi z siebie głupka"

Samuel Butler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość piotrcracovia

Moim zdaniem istnym debilizmem jest tworzenie takiej czarnej listy z kilku powodów. P[o pierwsze jest to w pewnym sensie pomówienie. Po drugie niektóre z tych marek podają cenę o wiele jdnak niższą niż popularne prestiżowe marki z tym samym mechanizmem. Dlaczego na tej liście nie umieściłeś Mourice Lacroix skoro za zegarek z mechanizmem za 20 frankó wola 1,5 tys franków???? Po trzecie zawsze będą powstawać nowe marki i część z nich osiągnie pewną pozycję na rynku, a inne nie. To że firma jest młoda, nie znaczy, że ma złe zegarki. Mourice Lacroix też jest dużo dużo młodszy od Pateka więc wpisz go na czarną listę. A może uważasz się za taki autorytet w tej dziedzinie, że gdybyś stworzył własną markę, to były by to najszlachetniejsze zegarki na świecie....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może najpierw przeczytaj o co chodziło ludziom, którzy sie tu wypowiadali... bo na pewno nie o to, że firma jest młoda, ale o tworzenie sobie wirtualnej historii. Nie zauważyłem, żeby firma Maurice Lacroix pisała gdzieś o długoletniej tradycji...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość feleksc
Moim zdaniem....

 

a moim zdaniem przy pierwszym poście trzeba napisać co najmniej :

Witaj

:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale pojechał:D Po częsci sie znim zgadzam, zreszta nie jedyny tutaj, ale obiecałem sobie, ze w tych kwestiach nie będę się wypowiadał, bo mogę nie byc obiektywnym.

Patrz tessio nastepny krakus w klubie :). Ciekawe, czy kupił ML i klnie, ze przepłacił, czy kupił Roberta, a szef powiedział mu "zajrzyj do klubu co o nim piszą" :D Zdenerwował sie . To sie nie przywitał:D


 

epos_logo.jpg.8c112fd1fff37da5649af0cec7869bc5.jpg  Jak go nie lubić!

.................................................................
"Mieć rację to niewiele, nawet stary zepsuty zegar dwa razy na dobę ma rację. - Jean Cocteau
.................................................................
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Patrz tessio nastepny krakus w klubie

 

:D

 

Może kiedyś zorganizujemy jakieś spotkanie i oglądnę Twoje zegarki :wink:

 

Dla mnie ta lista może istnieć lub nie, swój rozum mam i pewnych marek nigdy nie kupię, nie ważne czy się na niej znalazły czy też nie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na temat " o zegarkach przy browarze" zawsze jestem chętny.:D


 

epos_logo.jpg.8c112fd1fff37da5649af0cec7869bc5.jpg  Jak go nie lubić!

.................................................................
"Mieć rację to niewiele, nawet stary zepsuty zegar dwa razy na dobę ma rację. - Jean Cocteau
.................................................................
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość feleksc
Zdenerwował sie . To sie nie przywitał

 

no nie moge :D

to może pogłaskać go trzeba i przeprosić :?: :!: :idea:

:twisted: :D :twisted:

8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no przeciez to był żart:)


 

epos_logo.jpg.8c112fd1fff37da5649af0cec7869bc5.jpg  Jak go nie lubić!

.................................................................
"Mieć rację to niewiele, nawet stary zepsuty zegar dwa razy na dobę ma rację. - Jean Cocteau
.................................................................
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość feleksc
no przeciez to był żart:)

 

..i ja żartuje :wink: :D

 

pozdrawiam

8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Julian

Witam,

czy uważacie, że czasomierze firmy Blyssa są także ordynarnymi podróbami? Ich wygląd jest bardzo podobny do zegarków Atlantic, a mechanizmy w nich zastosowane są ponoć takie same. Jeszcze bardziej dziwi mnie cena - ok. 350 zł za zegarek machaniczny, ręcznie nakręcany. Oczywiście Swiss Made. Jednak nie posiadają strony internetowej, więc nie da się stwierdzić czy mają 8) wiekową tradycję. Dodam jeszcze, że są to zegarki praktycznie niedostępne w internecie :? .Co o tym sądzicie?

Ja mam szczerą nadzieję, że firma ta nie jest "godnym" kandydatem do Czarnej Listy.

Serdecznie pozdrawiam,

Juls.

 

Ps. Byłem dziś w sklepie z zegarkami i spotkałem się z firmą Bisset.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ps. Byłem dziś w sklepie z zegarkami i spotkałem się z firmą Bisset.

 

Bisset to fińczyk :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.