Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

n1k0d3m

Który z japońców

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Chciałym się poradzić który z zegarków ma najlepszy stosunek ceny do jakości oraz co o nich sądzicie.

 

http://www.demus-zegarki.pl/product-pol-9089-Zegarek-Orient-Mens-Fashion-CUNA6003W.html

http://www.otozegarki.pl/28,10440-zegarek_meski_lorus_kolekcja_sports_rxh35jx9.html

http://www.demus-zegarki.pl/product-pol-17172-Zegarek-meski-na-bransolecie-Lorus-RH317AX9G.html

 

 

Zegarek musi być trwały. Mam go dostać od mojej lepszej połówki na święta, ale z racji odmiennych gustów sam mam sobie wybrać.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bierz tego ,który ci się podoba i na którego cię stać. I tak wszystkie seiko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wziąłbym Orienta, bo lubię tą firmę, poza tym miałem w ręku jednego Lorusa i nie zrobił na mnie zbyt dobrego wrażenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak jest z zamiana bransolety na pasek. Nie bedzie zadnych problemow?

 

NeoV CM10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak jest z zamiana bransolety na pasek. Nie bedzie zadnych problemow?

 

W Lorusach bez problemu, w Oriencie tak na moje oko nie ma szans, chyba że na jakiś dedykowany do tego modelu (o ile taki istnieje).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale z paskami nato raczej nie bedzie problemu?

 

NeoV CM10

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem pewien, ale jak dla mnie wygląda to tak, jakby teleskop przechodził przez tą wypustkę koperty pomiędzy uszami, a bransoleta miała niestandardowe ostatnie ogniwa, dopasowane do tej wypustki. Jeśli tak jest w rzeczywistości, to założenie nato może być niewykonalne, ale być może zmyliła mnie perspektywa i mocowanie bransolety jest tylko przez tą wypustkę zasłaniane... :wacko:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie Orient ale i tak powinienes w realu obejrzeć wszystkie i dopiero zdecydować

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orient. miałem lorusa kilka razy serwis (3 razy był) a to parowanie a to mechanizm zatrzymuje się itd. Nie polecam Wolę już Orienta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pochwalisz się nowym nabytkiem?Już po świętach ;)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.