Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Władek Meller

"Przystanek: zegarek" - książka o zegarkach z Błonia

Recommended Posts

Dzisiaj odebrałem wydruk roboczy książki "Przystanek: zegarek".

Mam nadzieję, że do końca roku uda się posprzątać wszystkie sprawy przygotowawcze i druk ruszy na początku nowego roku.

Wielki dzięki dla Klubu za sfinansowanie przygotowania książek do druku (dotyczy książki Profesora Mrugalskiego "Zegary Elektryczne i Elektroniczne. Zarys historii" i mojej książki "Przystanek: zegarek").

Uzgadniam także współpracę z firmą Copernicus przy wydruku książki o Błoniu.

Najważniejsze, że już blisko.

Trzymając złożony już w formie książki materiał, mam spora satysfakcję.

Mam nadzieję, że książka spełni oczekiwania miłośników polskich zegarków.

Władek

sportizegarki_baner_200_1061.jpg podpis_klub.jpg pr_zegarki.jpg zegari_I_pasja_198_105.jpg

Na pewno będzie bardzo pomocna w weryfikacji oryginalności zegarków z Błonia a przede wszystkim takie kompendium wiedzy o produkcji zegarków w Błoniu będzie niezbędną pozycją w bibliotece kolekcjonerów

Przynajmniej ja czekam z niecierpliwością na mozliwość nabycia tak rzetelnego opracowania

Roman

a jaka będzie cena książki? i w jaki sposób będzie można ja nabyć?

Do zdobycia : Rakieta wieczny kalendarz i  Rakieta 24h

Super, że powstają takie opracowania, kiedy będzie do nabycia?

"Miłownik dokładnego zegarka, to jest dobrego chronometru..."

pozdrowienia, Tomasz

Kiedy i przede wszystkim gdzie?

Mam nadzieję, że jeszcze w styczniu.

Na pewno tutaj będzie informacja gdzie.

Na pewno w odCzasu doCzasu.

Na pewno na e-zegarki.info.pl

Także w każdym sklepie jubilerskim, który będzie chciał sprzedawać.

Władysław

Edited by Władek Meller

sportizegarki_baner_200_1061.jpg podpis_klub.jpg pr_zegarki.jpg zegari_I_pasja_198_105.jpg

Jaki nakład jest planowany i jaka cena jest ustalona. Myślę że spokojnie będzie mozna ją kupić bez gorączkowych poszukiwań.

Nakład jest założony na poziomie 800 - 1000 sztuk. Jeszcze nie ma ostatecznej decyzji.

Cena?

Muszę porozmawiać z Darkiem, bo Klub płaci za skład, więc będzie miał wpływ na cenę detaliczną.

Albo niższa cena dla wszystkich - jedna ustalona, albo wyższa i specjalny rabat dla klubowiczów.

- na to jeszcze trochę czasu mamy.

Cena na pewno nie powinna przekroczyć 30,00 zł dla klubowiczów (format B5, sztywna okładka, ok. 130 str.)

Partycypacja Klubu gwarantuje także darmowy dostęp do wersji elektronicznej (w jakimś czasie po premierze)

Może by uruchomić jakiś system przedpłat jak za Fiata 126p? :D Chętnie bym zaklepał!

Może by uruchomić jakiś system przedpłat jak za Fiata 126p? :D Chętnie bym zaklepał!

Nie ma potrzeby. 800 sztuk to dużo.

Książki "Czas i urządzenia do jego pomiaru" sprzedaliśmy 1200 sztuk przez... 8 lat.

Chętnie zrobię szybko dodruk i... niech tak będzie.

Władysław

"Czas i urządzenia do jego pomiaru" .

Władysław

Czy można gdzieś kupić tą książkę przez internet?

pozdrawiam

"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

130 stron będzie co wertować tak więc z niecierpliwością czekamy by już niedługo wziąć książkę do rąk

Fajnie ze taka książka powstała. Także czekam na druk :)

Anglicy walczą do ostatniego żołnierza swego sprzymierzeńca...- stara to prawda znana od setek lat

A korzystając z okazji zapytam: jest jakieś fajne miejsce (np w internecie) gdzie można nabyć ciekawe publikacje książkowe o zegarkach ? Teraz jestem na etapie pierwszych zakupów radzieckich zegarków i dobrze byłoby mieć jakąś skondesowane źródło wiedzy.

A korzystając z okazji zapytam: jest jakieś fajne miejsce (np w internecie) gdzie można nabyć ciekawe publikacje książkowe o zegarkach ? Teraz jestem na etapie pierwszych zakupów radzieckich zegarków i dobrze byłoby mieć jakąś skondesowane źródło wiedzy.

Witam.Według mnie to najwięcej wiadomości na temat zegarków w internecie to KMZiZ.Tu jest praktycznie wszystko, nie przekopiesz.

No własnie :o !

Na razie jestem w szoku . Tyle tu informacji... czuję się jak w supermakecie informacji. Co półka to coś interesującego. Muszę wypracować sobie jakiś model poszukiwań (i rozsądnej absorpcji) informacji :rolleyes:

No własnie :o !

Na razie jestem w szoku . Tyle tu informacji... czuję się jak w supermakecie informacji. Co półka to coś interesującego. Muszę wypracować sobie jakiś model poszukiwań (i rozsądnej absorpcji) informacji :rolleyes:

Sam jestem nowy,tu naprawdę wiele się Kolego dowiesz.

Właśnie odebrałem książkę i choć znałem ja już z wydania elektronicznego to zapach papieru i farby drukarskiej potęgują przyjemność czytania i przeglądania. Bardzo dobra, ciekawa i usystematyzowana pozycja w niebogatej jak na razie bibliotece początkującego kolekcjonera. Nie chciałbym promować "Od Czasu Do Czasu" :) ale rzeczywiście wysyłają z rabatem i to bardzo szybki.

"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

ksiazka jest do kupienia , dla Klubowiczów z rabatem :)

KMZiZ realizując misję statutową , finansuje tego typu wydania , bardzo się cieszę ,że mogliśmy się przyczynić do wydania tej ksiązki jak i książki prof. Mrugalskiego