Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

STARUSZEK

Wojskowy stoper

Rekomendowane odpowiedzi

Heh dzisiaj ja poproszę o informacje, jestem ignorantem w kwestii zegarków kieszonkowych , od lat leży u mnie stoper dziadka i w zasadzie nic o nim nie wiem...

Zdjęcia w świetle żarówkowym - koperta jest moim zdaniem posrebrzana na zewnętrznym deklu duża litera "G" wszystko pozostałem widać na zdjęciach, marka to INDEX , szukałem po numerze patentu ale nic , szukałem po marce - również nic tym bardziej , że kiepska nazwa ...

Za wszelkie info z góry dziękuję .

index001.jpg

 

index002v.jpg

 

index003.jpg


cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pattern 3169 to oznaczenie Royal Navy (ściślej artylerii) dla stoperów nakręcanych koronką, z dokładnością 1/5 sekundy (co pewnie już wiesz).

A co w środku...tam lądowało niemal wszystko, od Breitlinga do Lemanii.

Możesz się zapytać albo poszukać tutaj:

http://ihc185.infopo...44/m/3031026661

 

Ja kiedyś znalazłem tam sporo o Mark V.

A może Marcin ?


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po jedenastu miesiącach na wygnaniu, perfekt zrobiony wrócił do mnie ze spa. Zdjęcie na szybko bardzo kiepskie, ale zrobię małą sesyjkę w ciągu dnia.

 

 

 

Apeluję i proszę Kolegę cudotwórcę aby zechciał przyjąć ode mnie marną zapłatę za dużo pracy włożonej w niego, prośby na PW jak na razie spełzły na niczym :( ,

Chyba będę musiał kogoś wysłać osobiście ..., jak ja nie lubię być komuś coś winien !


cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateusz001

Zmiana  robi  kolosalne wrażenie !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.