Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Bukszpan

Koszula z wkładką na zegarek

Rekomendowane odpowiedzi

Patrzcie, Panowie, co znalazłem w czeluściach internetu.

Moda na budziki na rękach wkroczyła na nowy poziom. Nikt już nie powinien się martwić, że jego diver czy pilot 45+ nie zmieści się pod mankietem.

 

http://nosiszto.pl/p...a-zegarek-.html

 

PS. Swoją drogą znacie może jakiś sprawdzony, internetowy sklep z koszulami, które nie będą kosztować bajońskich sum?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie koszul, to polecam koszule da vinci. Zarówno szyte na miarę, jak i gotowce. Świetne jakościowo materiały, guziki z masy perłowej, dopracowane detale. Szyją lub szyli dla znanych topowych marek. Co prawda przez internet nie zamawiałem, ale widzę, że oferta w siedzibie czy sklepie jest bogatsza od e-sklepu.

 

Tutaj link:

http://www.davinci.pl/web/koszule

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość henio.w

Do tego spodnie z saczkiem i będzie "megamodnie".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koszulę niedawno kupiłem - w kolorze błękitnym. Jakość jak na cenę całkiem niezła - a zegarek na niej pięknie się prezentuje. Postaram się przed świętami podrzucić zdjęcia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolego msokol19, kupowałeś w ww. sklepie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W innym sklepie akurat, ale w tym też z tego co kojarzę już kiedyś kupowałem coś...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Moda na budziki na rękach wkroczyła na nowy poziom. Nikt już nie powinien się martwić, że jego diver czy pilot 45+ nie zmieści się pod mankietem.

 

 

Jeśli chodzi o mieszczenie pod mankietem to może i tak, ale przy zegarku z kopertą powyżej 40 mm średnicy niestety ten mankiet go zasłania i wygląda nieestetycznie. Polecam do mniejszych zegarków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.