Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

HemiG

Diablskie trzewia - ORSA

Rekomendowane odpowiedzi

Widzę że nie musisz już odkręcać dekielka-deklaaa aby obejrzeć Swoją Etę i dodatkowo zamontowali tam wzmocnioną podkładkę-podkładę pod przęsła mostowe :) :wink: oczywiście wybacz :oops: moje poczucie humoru :)


cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twoje poczucie humoru STARUSZKU jest jak najbardziej na miejscu. ETA, podkładka pod przęsła mostowe i plastik.:wink: Czy mnie to rusza?! Wcale, bo niby czemu?? :)


"w sensie: nie skorzana bransoleta i nie oGragly"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież nie miałem nic złego na myśli - mój wybierany od miesięcy zegar też ma etę i jeszcze raz przepraszam za moje nieciekawe poczucie humoru :oops: ale tak już mam - niektórzy się już przyzwyczaili ale ja niestety się czasem zapominam :oops:


cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie przeprosiny Panie kolego i za co?? Jaki jest koń, każdy widzi. ;) Że nie miałeś nic złego na myśli, pewnie że nie. Bo niby czemu miałbyś mieć? Jak już pisałem Twoje poczucie humoru jest jak najbardziej na miejscu i w żaden sposób mnie nie dotyka.

Nie żyję w świecie in-house'ów, drogich metali szlachetnych i trudnych do wymówienia komplikacji. Lubię proste i wytrzymałe zegarki, a moja pancerna Orsa taka właśnie jest. Bynajmniej dla mnie. Ma stalowy pierścień ochronny, plastikowe zaczepy i popularną ETĘ. I co? I cieszy mnie to bardzo.

:D


"w sensie: nie skorzana bransoleta i nie oGragly"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewic

mam 22 Atlantici z tą ETĄ i uwielbiam je wszystkie, ja też bronię ETY 8)

i na 55 czy 60 zegarków tylko jeden jedyny in-house (taki jak niżej) i może z 10 Lemanii, ale to dzięki mechanizmom ETY mogę mić taką kolekcję ;)

 

Pozdrawiam -Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.