Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

carlito1

Noworoczny dylemacik :-)

  

46 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, ogólnie szukam czegoś do dżinsów, koszuli i marynarki, najlepiej coś w rozmiarze 40-42mm. Szczerze powiedziawszy najbardziej podoba mi się Moser, ale obawiam się, że ten zegarek będzie pasował tylko i wyłącznie do garnituru. No i ten rozmiar, mógłby mieć choć ten zaledwie 1 mm. więcej.

 

14794_Portuguese_Automatic_IW500114_01_zps37852c45.jpg

 

IW500109-3_zps10b712e7.jpg

 

416_4_321_503-007_zps48151c8c.png


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pierwsza opcja :) !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej,

bardziej elegancko nr 1

bardziej luźno nr 2

po 50tce nr 3

nie widziałem nr 3 na żywo, ale wydaje się taki "zbyt idealny" - trzeba wieku, paru zmarszczek, aby to zrównoważyć

IWC jest szorstkie – męskie

 

podsumowując nr 1

 

pozdr

grzegorz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Portugalczyk w pierwszej wersji wygląda najfajniej wg.mnie.Biel to zimna elegancja,złoto szyk,a forma koperty to siła...Z drugiej strony piękny ,duży cal. IWC mój ulubiony:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Absolutnie tylko Moser! Przy porządnej marynarce czy koszuli dla mnie ten zegar pasuje jak najbardziej.

Klasyka, prostota, piękny. Dla mnie IWC nie ma podejścia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do jeansów i marynarki czarny Portugalczyk będzie moim zdaniem najlepszy


Seiko Aviator SNK809K2 modified ;p ;Sturmanskie Arctic 2623/0241181 ;Vodolaz; Seiko SKX007; Poljot Aviator Automatic; Simths PRS-27; Poljot De Luxe; Citizen VO10-6612H; Stowa Marine Automatic; Klubowy Zeno

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Absolutnie tylko Moser! Przy porządnej marynarce czy koszuli dla mnie ten zegar pasuje jak najbardziej.

Klasyka, prostota, piękny. Dla mnie IWC nie ma podejścia.

 

Takie też moje zdanie. Lepiej bym tego nie ujął.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moser to manual,choć werk piękny IWC automat i to świetny..Bardziej praktyczny portugalec i myślę,że w razie czego łatwiej go sprzedać ...Moser ma bardzo wysublimowaną i delikatną stylistykę,bardziej pasuje wg. mnie do strojów oficjalnych.Portugalczyk jest bardziej uniwersalny bez dwóch zdań.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to z tych trzech tylko portugalczyk z czarną tarczą.... jedyny wybór :)

Ale generalnie; zazdroszczę dylemaciku :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolegów oddających głos w ankiecie, a nie wpowiadających sie w temacie, prosiłbym o krótkie uzasadnienie :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mierzyłeś Mosera? To zupełnie inny kaliber wielkościowy niż IWC. Na Twoim miejscu rozważyłbym jeszcze Dornblutha.


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolegów oddających głos w ankiecie, a nie wpowiadających sie w temacie, prosiłbym o krótkie uzasadnienie :)

 

...ale my te zegarki omawialiśmy już tysiąc razy przy okazji twoich ankiet :)

Sam napisałeś że szukasz do jeansów i marynarki czyli raczej casual, a więc Moser tutaj jest bardziej elegancki.

Portugalczyki jak juz pisałem dla mnie najładniejszy niebieski chociaż myślę, że wymaga wysiłku żeby się przekonać, potem złote indeksy bo jest to bardzo ładna kompozycja a na końcu czarny bo jest nudny i przy pozostałych wersjach portugalczyka wygląda znacznie gorzej (widziałem na żywo wszystkie trzy wersje i takie mam zdanie).

 

A Moser genialny i dałbym mu szansę - portugalczyk to wybór strasznie oklepany, ale z innej strony kolekcjonujesz takie ikoniczne modele więc w tym przypadku to też wybór uzasadniony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mierzyłem, w wyjątkowych okolicznościach, będąc w bluzie :) Wtedy faktycznie wydał mi się bardzo mały, co nie zmienia faktu, że jest wyjątkowo piękny.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

...ale my te zegarki omawialiśmy już tysiąc razy przy okazji twoich ankiet :)

I jeszcze kolejne pare tysięcy razy przy okazji innych tematów, tylko co z tego? Jest temat, to pomagam, pomimo, że dyskutowałem na temat powielających się zegarków setki razy :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuje Mosera, bedzie pasowal o garnituru i wyprzedzajac Twoje pytania bielizny ktora Ci prezetuje....

 

http://www.google.pl...9QEwAQ&dur=6444

http://www.google.pl...QEwAA&dur=12931

P.s .Czy potrafisz zrobic cos samodzielnie?Nie pytajac o zdanie innych?

Dylemacik.....zenujace,Kup cos sam ,bez pytan ,a napewno zaskoczysz 99% forumowiczow.......

Nawet Perfectem.....


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Filip, 99.3 bardzo mi się podoba, chętnie zobaczyłbym te zegarki na żywo.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...

P.s .Czy potrafisz zrobic cos samodzielnie?Nie pytajac o zdanie innych?

Dylemacik.....zenujace,Kup cos sam ,bez pytan ,a napewno zaskoczysz 99% forumowiczow.......

Nawet Perfectem.....

 

Może i masz rację, ale zaraz Ci się dostanie, że to zawiść, zazdrość etc.

Taki specyficzny urok tego forum.

 

Był czas przywyknąć przecie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Moser genialny i dałbym mu szansę - portugalczyk to wybór strasznie oklepany, ale z innej strony kolekcjonujesz takie ikoniczne modele więc w tym przypadku to też wybór uzasadniony.

Nie da się ukryć, że lubię klasykę, dlatego Portugalczyk chodzi za mną od dawien dawna. Moser natomiast rzeczywiście jest, a w zasadzie byłby genialny (idealny), gdyby był odrobine większy.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze kolejne pare tysięcy razy przy okazji innych tematów, tylko co z tego? Jest temat, to pomagam, pomimo, że dyskutowałem na temat powielających się zegarków setki razy :)

 

Skoro poprosiłeś głosujących a niewypowiadających się o wpis to jako jeden z nich poczułem się wywołany do tablicy :)

O Portugalczykach już nie raz pisałem w Twoich tematach i dlatego wyszedłem z założenia, że kolejny ten sam wpis jest niepotrzebny.

Moim zdaniem jak wybierzesz Mosera to zrobisz krok do przodu z kolekcją a jak wybierzesz Portugalczyka to umocnisz tylko już bardzo mocny 'bastion' o kolejną cegłę.

To wybór w którym nikt już nie może Ci pomóc, ale mimo to zachęcam do kroku na przód - może odkryjesz coś nowego w zegarkach bo kamienie milowe popularnych marek zegarkowych to już na tym etapie chyba masz opanowane ;)

 

powodzenia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też jeszcze raz zachęcam Cię do Mosera, a Portugalca najwyżej dokupisz później ja będzie Cię dalej gryzł, bo te zegarki w jednej kolekcji się nie wykluczają. Powiem inaczej patelnia od IWC nie ma podejścia do tego Mosera. Dla mnie to inna liga

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moser to manual,choć werk piękny IWC automat i to świetny..Bardziej praktyczny portugalec i myślę,że w razie czego łatwiej go sprzedać ...Moser ma bardzo wysublimowaną i delikatną stylistykę,bardziej pasuje wg. mnie do strojów oficjalnych.Portugalczyk jest bardziej uniwersalny bez dwóch zdań.

 

Dokladnie tak. Masz 30 lat, Moser rewelacja ale przyjdzie czas na niego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja oddałem głos na Portugalczyka z jasną tarczą. Bo do zarówno do Ciebie jak i do np. dżinsów najlepiej pasuje. Zresztą dużo o nim wspominałeś więc powinieneś go sobie w końcu kupić. Moser mimo, że przepiękny to jednak zegarek dla starszego Pana :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie bede dużo pisał dlaczego :) dla uzasadnienia masz kilka fot, w których widać ze mój set nadaje się na każdą okazje ;)

 

 

iwch.jpg

zdjcie2l.jpg

zdjcie1u.jpg

sam0285g.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh a taki maly OT-na jakim meczu Barcy byles b4rt?z Realem może?

co do wyboru...jak już musisz cos z tych zegarkow wybrac to wez portugalca ze zlotymi indeksami.choc dla mnie to one wszystkie nudne sa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@b4rt no faktycznie ciężko o rozsądny kontrargument ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.