Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

carlito1

Noworoczny dylemacik :-)

  

46 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Proponuje Mosera, bedzie pasowal o garnituru i wyprzedzajac Twoje pytania bielizny ktora Ci prezetuje....

 

 

P.s .Czy potrafisz zrobic cos samodzielnie?Nie pytajac o zdanie innych?

Dylemacik.....zenujace,Kup cos sam ,bez pytan ,a napewno zaskoczysz 99% forumowiczow.......

Nawet Perfectem...

-----------------------------------------------------------------

 

To forum jest właśnie min. po to ,żeby sobie doradzać.Ludzie są ciekawi opinii innych dot. danego modelu zegarka ,ew. doświadczeń itp.

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

B4rt, jak z jakością paska w tym zegarku, często go nosisz? Mechanizm jest w miarę dokładny? Jaką Ci robi odchyłke?

 

ps. zdjęcia z Sheratona? :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Portugalczyk z czarną tarczą tylko i wyłącznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wg mnie ten moser troche za elegancki, a poza tym nie ma daty. a poniewaz nie lubie zlotawych elementow to oddaje glos na nr 2 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh a taki maly OT-na jakim meczu Barcy byles b4rt?z Realem może?

 

Pół Finał Ligi mistrzów z zeszłego roku Barca:Chelsea, niestety barca przegrała... :(

 

 

 

B4rt, jak z jakością paska w tym zegarku, często go nosisz? Mechanizm jest w miarę dokładny? Jaką Ci robi odchyłke?

ps. zdjęcia z Sheratona? :)

 

Noszę go conajmniej 1-3 w tygodniu, narazie pasek jest ok, ostatnio spotkalem sie z uzytkownikiem takiego portuglaca tylko niebieskiego i widzialem ze jak sicagal zegarek to mu sie klamra od dlugosci paska rozpinala. On go nosil na codzien i zegarek mial 2 lata.

Co do odchyłki tego nie sprawdzam.

Fota tak z sheratona

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie lubię parnisopodobnych zegarków więc IWC odpada :P

moser za bardzo dziadkowy.

podsumowując- mój głos: żaden z powyższych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie z powyższych IWC z jasną tarczą i tak oddałem głos, ale wolałbym Dornblutha.

 

P.s.

Zegarek ze złotą kopertą i czarnym cyferblatem (czytaj: Moser) kojarzy mi się z osobą duchowną wysokiej rangi (biskup, etc.) ;)


Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NR 2 . Po prostu według mnie jest lepiej zbalansowany . Mosera nie widziałem na żywo, dlatego się nie wypowiadam na jego temat :) .


Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Portugalczyk spoko, do krótkich spodenek pasuje jak PO do garnituru.


Instagram: przemekspce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka lat temu strasznie chciałem Portugalczyka. Nawet nie myślałem o inhousie, tylko wersja z VJ. Nieważne. Zachwycał mnie. Po nocach mi się śnił. Planowałem jak go w Stanach sobie kupię. Ale poszedłem do sklepu go przymierzyć. Ubrałem na rękę i poczułem się jakbym miał 60 lat. To jest dziadkowy design. Może do dżinsów tak, ale za 30 lat. Moser bardziej do garnituru to fakt. Smart casual jeszcze dałby radę. Jeśli się lubi złoto. Chłopaki proponują Dornblutha i to chyba byłby mój wybór jakbym miał odpowiednie nawisy gotówki. Nie obraź się, ale Twoje wybory zegarkowe są takie, że w sumie każdy może pójść do sklepu i kupić. To wyłącznie kwestia stanu konta. Dornbluth czy każdy inny zegarek, na który trzeba czekać, polować, który jest autentycznie dobrem rzadkim - to jest stan umysłu, to daje dopiero frajdę.

Doskonale pamiętam jak konfigurowałem dla siebie Stowę Fliegera. Niby nic-tani zegarek- ale został wykonany SPECJALNIE DLA MNIE. I to daje mu wyjątkowość.

Chyba zbyt filozoficznie popłynąłem...

reasumując: Każdy z powyższych się nada, choć Twoje El Primero i Rolex robią dokładnie tę samą robotę, do której ten zakup planujesz :D

Pozdrawiam,


Wasyl
Mam różne zegarki

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie lubię parnisopodobnych zegarków więc IWC odpada :P

 

 

To odrzuć wszystkie ikony stylu bo podrabiają wszystko co piękne i docenione...Dziwne masz podejście..Jeszcze jest jedno wyjście-kup poliota..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie powiem, bo piękny jest...

 

dornblueth9931031xf_zpsb48c5f09.jpg

 

Widział ktoś na żywo ten zegarek?


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka lat temu strasznie chciałem Portugalczyka. Nawet nie myślałem o inhousie, tylko wersja z VJ. Nieważne. Zachwycał mnie. Po nocach mi się śnił. Planowałem jak go w Stanach sobie kupię. Ale poszedłem do sklepu go przymierzyć. Ubrałem na rękę i poczułem się jakbym miał 60 lat. To jest dziadkowy design.

 

nie zgodze się, ja mam <30 lat i bardzo dobrze sie czuje z tym portuglaczykiem, zreszta każdy model poza chronographem z seri jest super

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja, gdybym mial wybierac, to (w swietle ustanowionych kryteroiw) wybralbym Portugalczyka ze zlotymi indeksami i jasna tarcza (i na brazowym raczej niz czarnym pasku).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Głosowałem za IWC z jasną tarczą,jednak nie jestem w 100% przekonany.

To co powiedział Piotr (Wasyl) zgadzam się w 95%,poza jednym, wydaję mi się,że Dornbluth nie jest wart swojej ceny,może się mylę,może na żywo zyskuje,jednak gdzieś widziałem zdjęcia,które lekko mnie zniechęciły...


Robert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie powiem, bo piękny jest...

 

dornblueth9931031xf_zpsb48c5f09.jpg

 

Widział ktoś na żywo ten zegarek?

 

Do portugala nie ma startu..i ta niepraktyczna data..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak nie chcesz IWC, to moze A. Lange & Sohne ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A kto powiedział, że nie chce IWC ? :)

 

Myślałem o 1815 :

 

lange-und-soehne-1815-jeans_zps8fa4466c.jpg

 

Ale nie jestem do końca przekonany, czegoś mi w tym zegarku brakuje, tej przysłowiowej kropki nad i.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Portugalczyk z czarna tarczą - jest najbardziej uniwersalny w tym zestawieniu i spełnia założenia z pierwszego postu


JACEK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pod uwagę biorę jeszcze te zegarki :

 

004772-001_772-4_zps5187c0f0.jpg

 

SPEAKE1-1_zps3e47fde3.jpg

 

jl117_im_zps3e310725.jpg

 

Jaeger-LeCoultre-Master-Geographic-1_zps56cbbe3e.jpg

 

65-01-23-12-04_panore8o1z1-1_zps19436f3e.jpg

 

GrandSeikoHighBeat36000_zps473b93c9.jpg

 

baselpcounter1_zps7a4f3a96.jpg

 

Ale raczej skupie się na zegarkach z ankiety.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Speake Martin to również baaardzo ciekawa opcja! Pomyśl nad nim na spokojnie też.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

glashutte ten ostatni to jedyny godny rywal portugala

 

btw. carlito co ty masz jeszcze w kolekcji zeby to racjonalnie dopasowac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostani GO jest przekozak, strasznie mi się podoba, tylko obawiam się, że byłby ciut za duży (44mm).

 

Co do kolekcji, to musiałbym zrobić fotkę, żeby mieć punkt odniesienia, nie sugerujmy się jednak tym. Szukam poprostu czegoś pasującego do wszystkiego, a przedewszystkim do dżinsów i koszuli.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GO będzie ok bo ma grubą ramkę i jest czarny także gabarytów się nie obawiaj..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie GO jest przesadzony trochę tzn niby fajny ale miałbym problem z szybkim odczytaniem godziny a takich zegarów nie znoszę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.