Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

carlito1

Noworoczny dylemacik :-)

  

46 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Mógłby się też szybko znudzić. Natomiast podoba mi się ta funkcja odliczania, mnie by się wyjątkowo przydała :)

 

Ogólnie bardzo ciekawy zegarek, a napewno oryginalny.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja akurat nie będę obiektywny gdyż od spotkania klubowego w 2006 r. zakochałem się w firmie Moser (kto był na tym spotkaniu będzie wiedział dlaczego ). Z tych zegarków które wrzuciles później największe wrażenie zrobil na mnie Lange. zaglosowalem oczywiście na Mosera .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mógłbyś dwa słowa o tym spotkaniu, co Cię tak zauroczyło?


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie GO,potem Speake-Marin


Robert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robert, który GO, pokazałem trzy :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mógłbyś dwa słowa o tym spotkaniu, co Cię tak zauroczyło?

 

Wykład mojej żony na temat podrobek ? :)

 

A tak na poważnie to prezentacja tej firmy , chyba pierwsza profesjonalna prezentacja na spotkaniu klubu w ogóle , nigdy więcej nie miałem okazji widzieć zegarków tej firmy a zauroczenie nie mija :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rouzmiem, dzięki za info.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michał, którykolwiek z pokazanych w poście 45 będzie ciekawszym wyborem od Portugalczyka - przynajmniej w Twoim przypadku.

Chłopie, czas wreszcie zacząć planować kolekcję, nadać jej trochę indywidualnego charakteru ;)

Ja bym brał GS, potem S-M :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiedziałem, że bedziesz mnie męczył tym GSem :D Fakt, coś w sobie ma, że zawsze, kiedy chce kupić zegarek, to ten Hi Beat chodzi mi po głowie :) Zdecydowanie najfajniejszy model Grand Seiko.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:D

to nie ja wrzuciłem tę fotkę ;)

Męczę, bo to fajny zegar jest. I raczej prędko byś go u kogoś na nadgarstku nie uświadczył.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To odrzuć wszystkie ikony stylu bo podrabiają wszystko co piękne i docenione...Dziwne masz podejście..Jeszcze jest jedno wyjście-kup poliota..

Polioty to dobre zegarki...,a niektore modele wrecz bardzo dobre,wiec uwazam ze uwaga malo "profesjonalna"

Pozdrawiam.


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:D

to nie ja wrzuciłem tę fotkę ;)

Męczę, bo to fajny zegar jest. I raczej prędko byś go u kogoś na nadgarstku nie uświadczył.

Wezmę go pod uwagę, aczkolwiek nie jest mocnym zawodnikiem w tym zestawieniu :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polioty to dobre zegarki...,a niektore modele wrecz bardzo dobre,wiec uwazam ze uwaga malo "profesjonalna"

Pozdrawiam.

 

Dając przykład poliota miałem na myśli,ze tej marki nie podrabiają ,a Ty negujesz modele zegarków ,które są naśladowane..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic nie negowalem :o ,pierwsze slysze......ale ok ;)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostani GO jest przekozak, strasznie mi się podoba, tylko obawiam się, że byłby ciut za duży (44mm).

 

Co do kolekcji, to musiałbym zrobić fotkę, żeby mieć punkt odniesienia, nie sugerujmy się jednak tym. Szukam poprostu czegoś pasującego do wszystkiego, a przedewszystkim do dżinsów i koszuli.

 

Bardzo fajny jest ten GO. Mierzylem go i niestety za duzy mimo ze niby 44 tylko. Ty masz 19+ to moze warto sprawdzic. Tak szczerze to w dobra strone idziesz, GO lub Dirk to fajne zegary, nie wiem dlaczego ale z portugalca chyba bym jednak zrezygnowal zupelnie. Tak jak ktos wyzej pisal, jest pewnym kanonem ale nic nie wnosi do twojej kolekcji, po prostu kolejny cukierek. Postaraj sie tym razem mlody czlowieku. Smart must be jak wielki wodz Joda mawial:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze jedna opcja, poczekam na nowe modele, może w nowym roku wyskoczy coś, co mnie zauroczy :) Trochę mnie zniechęciliscie do Portugalczyka, choć przyznaje, że na żywo ten zegarek robi na mnie ogromne wrażenie, nawet ta dziwaczna, przez co poniektórych nazywana niezbyt zgrabna koperta mi się bardzo podoba.

 

Najbardziej podoba mi się jednak Moser, tylko na moim nadgarstku poprostu znika... 38mm i prawie 20 cm w nadgarstku?


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak chcesz do jeansow wez portugalca w navi blue

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Laureus? Byłby super, ale pisałeś (Ty prawda?), że na żywo trochę traci, a po drugie, musiałbym szukać z drugiej ręki, bądź "nowych" egzemplarzy zleżanych gdzieś po witrynach sklepowych. To już wolałbym dołożyć do Portugalczyka w białym złocie i antracytową tarczą. Przepiękny zegar.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie, biala tarcza i niebieskie wskazowki i niebieski pasek, tracil do mojej konepcji eleganckiego zegara garniturowego/smookingowego, ale jako casual jest ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GO każdy chyba najbardziej pierwszy i drugi Panoramadata(no że chyba coś poplątałem.) Mi podobają się zegarki "surowe"


Robert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

B4rt, ta wersja akurat podoba mi się najmniej. Zresztą portugalczyk jaki by nie był, to i tak będzie pasował do dżinsów, to uniwersalny zegarek...


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie Michu myślę- w kwestii tej uniwersalności - po co Ci kolejny uniwersalny zegarek? Masz ich już kilka, za to nie masz garniturowca (DJ nim nie jest). Co z tego, że nie będziesz go zakładał zbyt często (stać Cię ;)). A przy tak pokaźnej kolekcji klasyk powinien się pojawić - IMO.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To prawda, nie mam typowogo zegarka do garnituru, przychodzi ubrać strój oficjalny, to ubieram Monaco albo DJa, teraz mogę jeszcze ewentualnie założyć nowego AP :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja proponowałem taki fajny sikor :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja proponowałem taki fajny sikor :)

 

Ten o którym rozmawialiśmy na pw. ?


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.