Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

msokol19

No no... Vacheron Constantin.

Rekomendowane odpowiedzi

Co to za dziwna tendencja zakładania tematów o każdym gównie, które na allegro sie pojawi? Ani to ciekawe, ani szokujące, ani potrzebne. Jest już temat do którego można wklejać takie kwiatki http://zegarkiclub.pl/forum/topic/706-tutaj-zglaszamy-podroby/ więc nie róbmy śmietnika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam kolego, to z przejęcia. Nieczęsto się Vacheron trafia. A tak na poważnie... Zapomniałem o tym wątku, jestem od niedawna i gdzieś mi uleciało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak samo z Omegami, pisałem Ci, że są konkretne tematy :) .


Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Postuluje o podpięcie wątków zbiorczych o omegach i innych tak jak to było z Rolnixem, Brajblingiem czy moim Tag Hajerem :)


EWOLUCJA:

Casio na komunię --> Casio od dziadka --> Q&Q --> Perfect --> Casio Edifice --> Christian Benoit --> Armani --> Lacoste --> Certina--> Tag Heuer Monaco --> Frederique Constant Automatic  --> Maurice Lacroix Pontos -->  Omega Aqua Terra --> Longines Hydroconquest Automatic + Oris Big Crown Chronograph + Frederique Constant GMT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

+ powinien jakiś wątek o zegarkach (podróbach oczywiście) których na allegro nie ma aż tak dużo jak wyżej wymienionych, np PP, VC czy chociażby IWC .


Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak tak, proponuje tytuł wątku: HAJ-ENDY i Niszowe arcy(nie)dzieła :P


EWOLUCJA:

Casio na komunię --> Casio od dziadka --> Q&Q --> Perfect --> Casio Edifice --> Christian Benoit --> Armani --> Lacoste --> Certina--> Tag Heuer Monaco --> Frederique Constant Automatic  --> Maurice Lacroix Pontos -->  Omega Aqua Terra --> Longines Hydroconquest Automatic + Oris Big Crown Chronograph + Frederique Constant GMT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez wirusone
      Witam Serdecznie, mistrzów i zegarmistrzów.
       
      Drodzy Państwo zwracam się z uprzejmą prośbą o pomoc, gdyż wróciłem nie dawno z zakrapianych lekko ryb i stałą się rzecz straszna.
      Gdyż mój wymarzony zegarek uległ awarii, wypadła mi w nim wskazówka sekundnika i jeden przycisk po prawej stronie
      Przycisk się zgubił a sekundnik leży i sie ze mnie śmieje
      Moje pytanie brzmi - czy naprawa takiego sekundnika jest w ogóle możliwa, i czy dopasowanie takiego (klawisza,przycisku) w naszym kraju też jest możliwa..a jak tak to mniej więcej
      jakie to są koszty...kurcze załamałem sie bo ani nie połapałem ryb na morzu ani nie znalazłem (klawisza,przycisku) a przeszukałem cały kuter....
       
      oto zdjęcia mojego problemu :
       

       
      Czekam na pomoc z waszej strony, za co z góry ślicznie dziękuje
       
       
       
       
    • Przez telmax.serwisgsm
      Jako że jestem laikiem w sprawie zegarków prosiłbym szanownych forumowiczów o wypowiedź na temat autentyczności prezentowanego zegarka oraz orientacyjną wycene.
       




    • Przez babilon346
      Witam
       
      Bardzo proszę o pomoc czy prezentowany na zdjęciach zegarek jest coś wart czy jest to tylko bezwartościowa podróbka?
      Zupełnie się na tym nie znam a zegarek dostałem w prezencie od teścia który znalazł go kilkanaście lat temu.
       
      Z góry dziękuje za pomoc
       
      zdjęcie 1
      zdjęcie 2
      zdjęcie 3
      zdjęcie 4
      zdjęcie 5
      zdjęcie 6
      zdjęcie 7
    • Przez msokol19
      Witam.
      Do ilu warto licytować ten egzemplarz?
      Jest w całości oryginalny?
       
      http://allegro.pl/vacheron-constantin-militarny-zakrecany-dekiel-i2882395045.html
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.