Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Woytec60

Orient Star WZ0211EL White Somes - recenzja użytkownika

Rekomendowane odpowiedzi

Ten zegarek to mistrzostwo świata! Wpisuje go na "listę zegarkowych marzeń" zaraz po Portugalczyku ;P a Tobie @Woytec60 gratuluję nowego nabytku!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pięknie dziękuję :)

Co prawda za cenę "portugalca" można mieć worek tych OSów ale to tylko zaleta ;)


Pozdrawiam, Wojtek

Dążenie do bezpieczeństwa poprzez ograniczenie wolności powoduje utratę wolności bez uzyskania bezpieczeństwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze wrażenie to to że ma bardzo czytelną i przejrzystą tarczę. Może sprawiają to ciemne krawędzie wstazówek - fajnie pasują do indeksów.Wskaźnik rezerwy wyraźny i nie nachalny. Lekko kremowy kolor tarczy super pasuje do paska, ten z kolei swoimi rozmiarami fajnie się ma z masywną kopertą.Wizualnie wszystko fajnie zgrane.

Nie wiem czemu mnie się kojarzy ten Somes z Seiko star wars storm trooperem choć to pod każdym względem inna baja

Co do recenzji to tak jak inni -jaki zegarek taka recenzja))))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda tylko że na nadgarstek 16 cm będzię chyba za duży. Ale recka super.Fotki też super.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drogą kupna (od forumowego kolegi) wszedłem w posiadanie drugiego paska do Orient Stara WZ0211EL, jest to pasek firmy Somes

kwlc.jpg

Biorąc pod uwagę fakt, że paska tego chyba nie da się kupić oddzielnie (przynajmniej nic mi o tym nie wiadomo) to jestem zadowolony :)


Pozdrawiam, Wojtek

Dążenie do bezpieczeństwa poprzez ograniczenie wolności powoduje utratę wolności bez uzyskania bezpieczeństwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Po przymierzeniu i obfotografowaniu pasek powędrował więc z powrotem do pudełka a zegarek otrzymał inny, wykonany specjalnie do niego przez Kumotra Spinnera  :)"

nie chcesz mi jednego spieniężyć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niespecjalnie... -> PW.


Pozdrawiam, Wojtek

Dążenie do bezpieczeństwa poprzez ograniczenie wolności powoduje utratę wolności bez uzyskania bezpieczeństwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda tylko że na nadgarstek 16 cm będzię chyba za duży. Ale recka super.Fotki też super.

 

 

pozwolę sobie odkopać...

 

mam 16,5 cm i zegarek leży wręcz idealnie...  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzysztof - P

Gdzie taki zegarek można kupić w Polsce ? Może ktoś chce się wyzbyć używanego ?

 

Orient Star WZ0211EL White Somes

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Parę tygodni temu mój poszedł do ludzi więc nie pomogę.

Pozostaje Japonia i ebay.


Pozdrawiam, Wojtek

Dążenie do bezpieczeństwa poprzez ograniczenie wolności powoduje utratę wolności bez uzyskania bezpieczeństwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzysztof - P

Woytec60 - możesz powiadomić tych znajomych - może im się znudził ? Może kupię ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OS-y w Polsce są już dostępne, ale to nie jest regularna/aktualna kolekcja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzysztof - P

Znalazłem, ale trochę inne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Woytec60 - możesz powiadomić tych znajomych - może im się znudził ? Może kupię ?

 

Czuję się wywołany ^_^  Potwierdzam - nabyłem OS od Wojtka ale jeszcze mi się nie znudził :) Baa, nawet doprowadził do pogłębienia się japońskiej choroby i zasadzam się na ten sam model ale z niebieską tarczą. Poniżej dwie szybkie, telefoniczne fotki White Somes'a. 

post-51540-0-58374200-1393602545_thumb.jpg

post-51540-0-98455400-1393602550_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzysztof - P

Poczekam ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czuję się wywołany ^_^  Potwierdzam - nabyłem OS od Wojtka ale jeszcze mi się nie znudził :) Baa, nawet doprowadził do pogłębienia się japońskiej choroby i zasadzam się na ten sam model ale z niebieską tarczą. Poniżej dwie szybkie, telefoniczne fotki White Somes'a. 

Ale zdjęć japońskich zegarków nie wypada robić na tle wizerunku Józka Stalina  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czysty przypadek, bez żadnych podtekstów :rolleyes: A swoją drogą myślę, że Soso przewraca się w grobie na myśl, że Japończycy tak bardzo rozwinęli się pod względem technologicznym i potrafią robić takie zegarki ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.