Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość McIntosh

apclub.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Gość norbie

Szkoda, że McIntosh opuścił forum. Wg mnie straciło na tym co najmniej 10% wartości. Taki forumowicz to skarb, o który trzeba dbać, a nie wyzłośliwiać się w stosunku do niego. Szczególnie teraz, kiedy opuścił forum i nie może się wypowiedzieć w sprawie.

Eh, nie chcę nikogo pouczać, ale proponuję słowo na dziś: erystyka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wróci jak to robił z 10 razy.


rXQHFG4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że McIntosh opuścił forum. Wg mnie straciło na tym co najmniej 10% wartości. Taki forumowicz to skarb, o który trzeba dbać, a nie wyzłośliwiać się w stosunku do niego. Szczególnie teraz, kiedy opuścił forum i nie może się wypowiedzieć w sprawie.

Eh, nie chcę nikogo pouczać, ale proponuję słowo na dziś: erystyka :)

 

Zgodziłbym się z Tobą ale znam Jego historię od początku a Ty chyba nie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki forumowicz to skarb, o który trzeba dbać, 

 

W jaki sposób proponujesz to robić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość norbie

Jeżeli ponownie się zarejestruje, to nie uwzględniać jego ewentualnej późniejszej prośby o usunięcie konta :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to, McIntosh też opuścił forum?!

Edit: zauważyłem, w wątku o PP jego nick zniknął... Szkoda :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ponownie się zarejestruje, to nie uwzględniać jego ewentualnej późniejszej prośby o usunięcie konta :)

 

to wtedy jest z reguły krzyk i oskarżenia , nie chcielibyście tego słyszeć 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zostalem poproszony przez Mariusza, gdyz nie moze nic napisac, abym w jego imieniu poprosil Darka Chlastawe, aby (i tu cyt.) "zaprzestal publicznego szkalowania mojej osoby".

 

Nie wnikam o co chodzi, do czego sie odnosi i kto ma racje lub nie. Zostalem o to poproszony i dlatego to czynie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Komedia się robi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Komedia już dawno była :) Mariusz ma do mnie zarówno maila i jak numer telefonu do mnie, więc jeżeli coś ma to niech nie będzie dzieckiem ..

Co do szkalowania - warto poczytać znacznie tego słowa, zapraszam .. 

Wszystko co napisałem powyżej mogę z czystym sumieniem jeszcze raz napisać , gdyż jak widać powyżej żadnego szkalowania tam nie ma 

żartobliwy cytat Kolegi z innego wątku mogę jeszcze raz przekleić 

 

UWAGA POCZĄTEK CYTATU ( NIE SĄ TO MOJE SŁOWA TYLKO CYTAT 

 

..

O ho juz czuc, ze w ciagu kilunastu godzin zawiniesz sie z forum w aurze meczennika (w swoim mniemaniu), w wrocisz jak zorjentujesz sie, ze pies z kulawa noga nie interesuje sie Twoimi projektami i bedziesz potrzebowal reklamy.
Nie obrazaj sie jak nastolatka na to co pisze tylko sie zastanow   :) "

 

UWAGA KONIEC CYTATU ( NIE BYŁY TO MOJE SŁOWA TYLKO CYTAT ) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale rzeczywiście warto zakończyć pisanie o, niezależnie z jakich przyczyn, ale jednak nieobecnym....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehhh... rozstania i powroty... i znowu rozstania.... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez Ann666
      Audemars Piguet  hmm...?🤔 
      Czy ktoś  wie cóż to za model?🤔🙂
       
       


    • Przez iradek
      Witajcie,
       
      Miałem włamanie w domu i ukradli mi między innymi zegarki. Czy ktoś może mi pomóc, co w takiej sytuacji zrobić? Gdzie zgłaszać? Kogo powiadomić?
      Gdzie ewentualnie ich szukać? Czy są w ogóle jakieś szanse, czy już pojechały na wschód?
      Zostały mi pudełka i papiery. Numery seryjne oczywiście mam.
       
      Pozdrawiam
      Radek
       
      PS. Jeśli zła kategoria, to przepraszam i prośba o przeniesienie.
    • Przez swierszczu
      Kolega kupił No i teraz sie pyta czy to autentyk
      Nie znam sie proszę zatem Was o pomoc.
       

    • Przez tom_tom
      Witam drodzy forumowicze!
       
      Jak w temacie powyzej - dostajecie od zony prezent na urodziny w postaci budzetu na zegarek . Jako, ze zona hojna ( ) budzet wynosi 100 do 150 tysiecy polskich zlotych. W jaki typ zegarka byscie sklaniali sie celowac? Wiem, ze zalezy do od trybu zycia, ubioru - wszelkie pomysly mile widziane . Czy za tego rzedu pieniadze stal szlachetna dalej bylaby rozpatrywana? Jakie marki bralibyscie pod uwage? Nowe czy moze rynek vintage/ uzywany? Moze ktos z niezaleznych zegarmistrzow?
      Jako, ze zdaje sobie sprawe, ze ten przedzial cenowy otwiera dosc szerokie drzwi i jest spory wybor, czekam na wasze pomysly.
      Zeby uproscic temat prosilbym o raczej jeden zegarek w budzecie zamiast paru za wyzej wymieniona sume. Dylematy mile widziane, moze to byc zalazek do wiekszej dyskusji .
      Szczerze ciekawi mnie odsetek osob, ktorzy za ta sume gotowi sa pojsc droga vintage .
       
      Zdaje sobie rowniez sprawe, ze podobne tematy mialy tu miejsce, aczkolwiek kryteria wyboru i gust zmieniaja sie z czasem - wiec dobrze odswiezyc - mam nadzieje na dobra dyskusje.
       
      Pozdrawiam
    • Przez j.a.k.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.