Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

pablo122

PANERAI PAM 000 BASE LOGO

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem, że to ta sama stal (koperty w tej samej fabryce co do Maryny Militarnej), te same wskazówki co MM, ale mafia zegarkowa z kizi zrobiła ze mnie bezwładną owieczkę i muszę mieć jakąś markę do bałwochwalenia i tak właśnie padło na Pama! ;)

Niewiedza to błogosławieństwo! :D

 

dsc01886ve.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

dsc01887t.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

 

dsc01891cw.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

dsc01895ms.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

 

320137p.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Superowy.

Czy mnie oczy nie mylą, ale widziałem go na Allegro i to chyba jeszcze dzisiaj, coś za 12 tysi.

gratulacje Pam to zawsze było moje marzenie.

Pozdrawiam:)


Janusz

Longines cal. 18.86ZABC x 1932r, Atlantic Worldmaster 53754.41.93R, Xicorr FSO M20 nr 38, G.Gerlach Żubr nr 008, G.Gerlach Kosmonauta, Deep Blue Juggernaut II, Tribuna Omaggio,  Seagull 1963, Seiko 5 Sports SKZ229K1, Seiko 5 Sports 7S36-02B0, Seiko SNAA45P1, Jacques Lemans Monte Carlo F-5016C. Pattini x kilka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Superowy.

Czy mnie oczy nie mylą, ale widziałem go na Allegro i to chyba jeszcze dzisiaj, coś za 12 tysi.

gratulacje Pam to zawsze było moje marzenie.

Pozdrawiam:)

Tak, wystawiłem go, ale się rozmyśliłem jak się zjawił konkretny klient, żal mi się zrobiło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pablo gratuluję nabytku choć powiem szczerze że naprawdę nie rozumiem fenomenu i cudowności tego zegarka :rolleyes:

dałbym za niego 300zł... no może 350 bo widzę że ma fajnie wykonane pudełko :D

na szczęście każdy z nas ma inny gust i każdemu podoba się co innego :)

 

niemniej jednak jak już wspomniałem jeszcze raz gratuluję i pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mafia zegarkowa z kizi zrobiła ze mnie bezwładną owieczkę i muszę mieć jakąś markę do bałwochwalenia i tak właśnie padło na Pama! ;)

Niewiedza to błogosławieństwo! :D

 

 

Dobrze, że padło Ci na Pama, a nie na Marynę. Chociaż dla niektórych to byłby dopiero stan prawdziwego oświecenia :D

 

Nie sprzedawaj go w żadnym wypadku! Nic nie zastąpi Pama (no chyba, że inny Pam).

Mi chodziła przez chwilę myśl o pozbyciu się swojego, ale szybko doszedłem do wniosku, że bardzo bym tego później żałował.

Chociaż....?? Zaraz, zaraz, 40 Maryn mówisz, hmmm..., chyba to jeszcze raz to przemyślę :D;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym nie sprzedał. Mam jedną Maryną i Teo w tym stylu, oba idą na aukcję. Ostatnio było kilka pseudo Pamów na Allegro, nawet z "ładnymi pudełkami".


Janusz

Longines cal. 18.86ZABC x 1932r, Atlantic Worldmaster 53754.41.93R, Xicorr FSO M20 nr 38, G.Gerlach Żubr nr 008, G.Gerlach Kosmonauta, Deep Blue Juggernaut II, Tribuna Omaggio,  Seagull 1963, Seiko 5 Sports SKZ229K1, Seiko 5 Sports 7S36-02B0, Seiko SNAA45P1, Jacques Lemans Monte Carlo F-5016C. Pattini x kilka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat model z logo do mnie nie gada, niemniej Panerai jak to Panerai - jest moc!

 

 


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyraźnie uległes sile reklam i wszechogarniajacej mafii :lol:

Zobacz jaka piękną Marynę Kolega Mariusz obfocił. Po co było tyle przepłacać? ;)


Czas, to coś, co mówi, jak długo musimy czekać...

a305ed90f05795c0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pablo gratuluję nabytku choć powiem szczerze że naprawdę nie rozumiem fenomenu i cudowności tego zegarka :rolleyes:

dałbym za niego 300zł... no może 350 bo widzę że ma fajnie wykonane pudełko :D

na szczęście każdy z nas ma inny gust i każdemu podoba się co innego :)

 

niemniej jednak jak już wspomniałem jeszcze raz gratuluję i pozdrawiam!

 

A już myślałem, że ze mną jest coś nie tak. PAM obrósł na niniejszym forum do rangi rangi "must have" a dla mnie nawet te najdroższe modele są po prostu nudne a już na pewno nie warte pieniędzy za, które sobie śpiewają. Nie mniej jednak o gustach się nie dyskutuje. Dlatego przyłączam się do gratulacji bo to właścicielowi ma się podobać a nie mi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A widzieliście Pamy na żywo? Moim zdaniem przy bliższym kontakcie sporo zyskują.

 

275 albo 233 też Zbyszku uważasz za nudne? Nie ukrywam, że któryś z nich jest moim celem w tym roku. I dlaczego piszesz, że są nie warte swoich pieniędzy? Skoro ludzie kupują je na potęgę, mają wielu fanów na całym świecie, to znaczy, że chyba jednak są warte tych pieniędzy.

 

Pzdr.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pablo gratuluję nabytku choć powiem szczerze że naprawdę nie rozumiem fenomenu i cudowności tego zegarka :rolleyes:

dałbym za niego 300zł... no może 350 bo widzę że ma fajnie wykonane pudełko :D

na szczęście każdy z nas ma inny gust i każdemu podoba się co innego :)

 

niemniej jednak jak już wspomniałem jeszcze raz gratuluję i pozdrawiam!

 

Pewnie dlatego tyle chcą za MM :)


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyraźnie uległes sile reklam i wszechogarniajacej mafii :lol:

Zobacz jaka piękną Marynę Kolega Mariusz obfocił. Po co było tyle przepłacać? ;)

 

No, Maryna na zdjeciach lepsza od Ponuraja, bo ma przeszklony dekiel i widac ladny mechanizm. A w zegarku z tego watku lity dekiel i Bog raczy wiedziec, co w srodku - byly juz smutne precedensy.


Zadna praca nie hanbi, ale kazda meczy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, Maryna na zdjeciach lepsza od Ponuraja, bo ma przeszklony dekiel i widac ladny mechanizm. A w zegarku z tego watku lity dekiel i Bog raczy wiedziec, co w srodku - byly juz smutne precedensy.

 

Dlatego napisałem, że niewiedza to błogosławieństwo! :)

 

Poza tym mylisz modele, bo Maryna z galerii to oczywiście lepsza i uczciwsza wersja., a także pierwowzór, ale Pama 111 :P ,

W ofercie Maryny jest też z pewnością model z którego czerpie i kopiuje Pam 000 tzn. z pełnym deklem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A widzieliście Pamy na żywo?

 

ja widziałem, dotykałem, mierzyłem... nie zrobił na mnie wrażenia ;) po prostu to nie mój typ, nie ta stylistyka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ha ha ha! Ponuraj! Ładnie powiedziane...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego pablo122 przecież to oczywiste - design Pama to jego główny atut i Maryna rżnie go bezlitośnie .

Nie zmienia to faktu , ze Pam z Unitasem w środku to gadżet dla zdezorientowanych i entuzjastów pałających miłością prawdziwą .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A widzieliście Pamy na żywo? Moim zdaniem przy bliższym kontakcie sporo zyskują.

 

275 albo 233 też Zbyszku uważasz za nudne? Nie ukrywam, że któryś z nich jest moim celem w tym roku. I dlaczego piszesz, że są nie warte swoich pieniędzy? Skoro ludzie kupują je na potęgę, mają wielu fanów na całym świecie, to znaczy, że chyba jednak są warte tych pieniędzy.

 

Pzdr.

 

Powiem tak. Ogromnym plusem PAMa jest to, że ma swój styl i konsekwentnie go propagują w swoich liniach zegarkowych. Co do tych dwóch modeli to 275 jest jeszcze całkiem OK. Nie mniej jednak zakładając taką sytuacje, że dostał bym ten zegarek wygrywając jakąś loterię chwili bym się nie wahał tylko go upłynnił. Lubię zegarki o całkowicie innym klimacie niż ten co proponuje PAM - pomijam już chore wartości wielkości zegarków 45mm, 47mm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, taka odpowiedź mi w zupełności wystarcza.

 

Pzdr.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, taka odpowiedź mi w zupełności wystarcza.

 

Pzdr.

Godny zegarek do jubileuszowego 10 000 tysięcznego postu Carlito.


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież Carlito, miałeś juz grubo ponad 10 000 postów, jak to się stało?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież Carlito, miałeś juz grubo ponad 10 000 postów, jak to się stało?

Szczerze mówiąc nie mam pojęcia i mało co mnie to interesuje, bo co to za różnica kto ile ma postów :)

 


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten kto ma dużo postów, ten się bardziej zna, proste :)


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten kto ma dużo postów, ten się bardziej zna, proste :)

 

No to u nas same leszcze - są fora, gdzie znawcy codziennie piszą po min. 30 postów i tak od lat świątek, piątek i niedziela ;)


Czas, to coś, co mówi, jak długo musimy czekać...

a305ed90f05795c0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, wiem, ale to za wysokie progi.


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.