Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

chronofan

dobry portfel ze skóry

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie drodzy forumowicze.

Nosze się z zamiarem zakupu jakiegoś dobrego portfela ze skóry gdyż mój już poległ po 4latach użytkowania.

Czy moglibyście mi polecić jakąś dobrą firmę?Na rynku jest tyle tego że juz sie pogubiłem.

Zastanawiałem się nad firmą witchen ale znalazłem negatywne opinie.

potem był ochnik ale tez podobno lipa.

Na allegro trafiłem na firmę lucjan solski lecz nie wiem co to za marka....

Wymogi jakie powinien spełniać mój portfel to:

zapinany

minimum 7-8miejsc na karty

2kieszenie na banknoty

kieszeń zapinana na bilon

kieszonki dodatkowe

z jedna lub dwie przezroczyste.

kolor czerń i odcienie ciemne,lub czerwony:)

Proszę o konstruktywne rady:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale pewnie za dużo się w niego nie zmieści.Ja miałem do tej pory portfel kupiony w sklepie z galanterią marki wogóle nie znanej i dopiero po 4 latach się zaczą przecierać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uzywam od 4 lat takiego http://allegro.pl/ma...2925122469.html jestem b. zadowolony -ma wszystko to co napisałes +ukryta kieszonke na suwak ,

wczesniej miałem Batycki i Wittchen - oba po roku były juz zniszczone moze i to dobre marki jak sie nosi w torbie lub w marynarce ale na codzień jak dla mnie lipa

Teraz kupiłe sobie taką taniutką banknotówke http://moda.allegro....2955171501.html

i jeste b.miło zaskoczony niezła jakość i sporo przegródek itp , idealny na lato

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja od lat jestem wierny marce Puccini (Polski produkt bardzo dobrej jakości i dobrej cenie).

 

Używam od nich Portfele, Etui na klucze i inne różności i zawsze jestem zadowolony.

 

www.puccini.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam witchena i po miesiącu użytkowania musiałem reklamować- podszewka w kieszonce na monety była bardzo skąpo zaszyta i się odpruła. po zaszyciu portfel noszę 3 rok i jest super. nic się nie zagniata, nie wyciera itd. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witchena też kiedyś miałem i ogólnie produkt OK. Jednak droższy od Pucciniego, którego w bezpośrednim porównaniu uważam za nawet nieco wyższej jakości produkt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli Puccini to polska firma więc może warto w polską gospodarkę zainwestować.A zna ktos ta firmę Lucjan solski?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak mam jakoś w głowie, że to Polska firma ale pewności nie mam - poszukaj w internecie.

 

Tak czy inaczej jakość bardzo dobra.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale pewnie za dużo się w niego nie zmieści.Ja miałem do tej pory portfel kupiony w sklepie z galanterią marki wogóle nie znanej i dopiero po 4 latach się zaczą przecierać

 

Zmieści się wszystko to co chciałeś.

Natomiast przeglądajac oferte Jacka teraz nie widzę tego modelu.


 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam portfel firmy KRENIG. Noszę taki codziennie od 5 lat i sprawdza się znakomicie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja używam (zadostałem w prezencie) portfel BATYCKIego... bardzo dobry, solidny, nie za wielki (gaci nie wypycha)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Montblanc znamienita marka,dostałem na maturę pióro.Prezes może sobie pozwolić na taki rarytas ja niestety nie.niektóre modele kosztują prawie tyle co moje zarobki :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobre porfele produkują choćby UGG Australia, Aigner czy Liebeskind Berlin.

 

Jeśli ma to być solidny produkt na lata to markami: Wittchen, Batycki, Puccini, Lucjan Solski nie zawracałbym sobie głowy. Z marką Krenig nie miałem styczności, więc nie będę się wypowiadał.

 

EDIT: Właśnie doczytałem kwotę, Aigner poza zasięgiem.


"Ten wie, tamten wie tylko ja nie wiem

Może coś przeoczyłem a może nie znam sam siebie"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aigner ma dwa fajne modele ale kwota599zł troche budżet przekracza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja od żony dostałem rok temu na urodziny portfel Ochnika- który zresztą sam sobie wybierałem i powiem szczerze, że jestem mocno zaskoczony na plus.

Nie był jakiś bardzo tani, ale też nie jakoś straszliwie drogi, bo jakieś 3 stówki, więc jak za skórzany portfel, to taka chyba średnia cena,

a przez ten rok korzystania z niego, praktycznie żadnych śladów używania nie widzę- faktem jest, że nie wyciągam go co chwilę :P -

chyba w miarę normalnie go użytkuję, więc uważam go za bardzo dobry wybór

 

 

 

edit:

A tak w ogóle to pewnie też duże, albo wręcz decydujące znaczenie mają warunki użytkowania- zresztą tak samo jak przy wielu innych rzeczach.

Wiadomo, jakość jest jakością, ale jeśli ktoś pracuje w warunkach biurowych, trzyma portfel w kurtce, plecaku, torbie itp,

to jednak dużo dłużej wytrzyma niż ten sam portfel w rękach mechanika czy np. budowlańca, gdy nie chce mu się myć rąk za często,

do tego trzyma go w kieszeni spodni, często na nim siada itp itd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja dość często użytkuje portfel,większość dnia noszony jest w dżinsach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Używałem portfel PUCCINI 2 lata - po tym czasie wyglądał już mało estetycznie, a jakość wykonania według mnie średnia. Dodatkowo w moim odczuciu cena/jakość kiepsko wypada. Fakt faktem używany codziennie + 24/7 w kieszeni spodni, co pewnie trochę go nadwyrężyło.

 

Teraz mam od roku WITTCHENa ( bardzo podobnego do tego http://www.sklep.wittchen.com/product/27/portfel.html ) i powiem, że jestem zdecydowanie bardziej zadowolony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam portfele Ochnika. Od dwóch lat używam i nadal wygląda świetnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe.. :) ile uzytkowników tyle opini...jedni chwalą ochnika i witchena a inni uważają za lipę....NO koledzy nie łatwy wybór.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie łap sie na firme bo czesto wygląd nie równa sie jakości

porfel najlepiej obejrzec pomacać itp. licz sie z tym , że czy skóra bardziej miekka czym wiecej przeszyć tym prędzej Ci sie zniszczy

ten link co podałem to kupiłem taki na prezent jak doszedł to mnie zdziwiła jakosc i kupiłem taki dla siebie- nie ma folii tylko np siateczki co jest dla mnie atutem

wazne z punktu uzywania jest aby był zapinany jesli nie jest to sie przekreca wzdłuż dwóch połówek i tam skóra b.szybko sie niszczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zgadzam się z tym zapięciem.miałem kiedys bez i bardzo zle wspominem.ten co mam jest zapinany lecz niestety skura na zapięciu się przetarła.Mysle jeszcze o tej firmie lucjan solski.Polska marka,w polsce robione.i cena bardzo przystepna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.