Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

chronofan

dobry portfel ze skóry

Rekomendowane odpowiedzi

Ja polecam portfel longerre, posiadam juz kilka dobrych lata i nie ma żadnych przetarć, a noszę go na codzień jeansach w tylnej kieszeni więc ciągle na nim siadam. Jedyne co mi się z nim stało to w kieszonce na moniaki rozpruł się materiał, ale zaszyłem i użytkuje dalej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja od półtora roku używam portfela marki Nixon - niby marka modowa, ale żadnych problemów z nim nie mam - skóra miekką, nic nie pęka, nie gniecie się w nieodpowiedni sposób. Z czystym sumieniem mogę polecić :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogę polecić portfele firmy Samsonite, mam już kolejny i jestem bardzo zadowolony.


Nie kłóć się z idiotami - sprowadzą Cię do swojego poziomu i pokonają doświadczeniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecę od siebie portfele Ochnika sam używam 2 lata i nadal świetnie mi służy za nie duże pieniądze, oraz Solskiego którego ma mój tata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam tylko tel i cyrk ze wstawianiem foto, ale na banerze u góry strony masz go otwartego i zamknietego, a po roku wyglada 4/5 czyli nieźle.

 

To ci może pomóc http://www.youtube.com/watch?v=g1NBnpU123M

 

http://www.youtube.com/watch?v=m-qwaJ_Xjzo

 

bardzo innowacyjne rozwiązanie,faktycznie wyglada ciekawie natomiast mam 2zastrzezenia:

brak kieszeni na monety i jak jeżdżę po budowach to nie raz kurzu sporo i karty mogą się zniszczyć od takiego wysówania.A jak to na budowie nie raz się słyszy "kierownik daj zaliczkę" więc portfel ciągle w użytku:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecę od siebie portfele Ochnika sam używam 2 lata i nadal świetnie mi służy za nie duże pieniądze, oraz Solskiego którego ma mój tata.

 

mozesz cos więcej na temat tego solskiego napsać?jakie wrażenie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Także polecam portfele Ochnika- Wittchen przy tym to beznadzieja..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam Puccini. Użytkuję już swój od 2,5 roku i nie widać, aby w jakichkolwiek sposób nadgryzł go ząb czasu i użytkowania.

A przetrwał sporo, bo zdarzyło się w wakacje pracować na budowie. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc jak narazie punkt dla puccini,peterson,samsonite,ochnik no i montblanc(ale to juz drozsza opcja:))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to ja jeszcze trochę zamącę i nie polecę Puccini.

 

Jeśli chodzi o trwałość nie mam żadnych zastrzeżeń - mam swój ponad 3 lata i nic się w nim nie porwało, nie urwało, dziur nie ma. Natomiast dość szybko skóra na zewnątrz się poprzecierała i wygląda mało estetycznie - zmieniła kolor, widać brzydkie odbarwienia. Fakt faktem, często noszę go mało elegancko, tj w tylnej kieszeni, więc może i to miało wpływ.

 

Tak czy inaczej pod kątem trwałości świetny produkt, ale szybko się robi brzydki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kazda opinia na wage złota:)ja tak co 4-5lat itak zmieniam portfel więć byle by ten okres wytrzymał:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam od ponad trzech lat Kreniga. Wykonanie bardzo ok, nie rozwala się, nie rozpruwa, etc. Stosunek cena/jakość na prawdę dobry. No ale odbarwienia jakieś już zaczynają się pojawiać.

A ogólnie od niedawna odpuściłem wielki portfel, w którym mieści się wszystko, przy czym większości noszonych tam "skarbów" używam raz na sto lat, na rzecz portfela, w którym noszę banknoty, ze dwie karty, PJ i DR. I jestem zadowolony, bo mnie się kieszenie nie wypychają :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiscie uzywam portfel Timberland i jakosc wykonania nie pozostawia wiele do zyczenia. Cenowo tez ok.


Si vis pacem, para bellum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o petersona to ja mam ten portfel juz 2 lata,a nosze i uzywam go bardzo często, brat ma jeszcze dłużej i nie dzieje się z nim nic złego ( brak przetarc itp) więc moge śmiało polecić. Z tego co widze, ilu ludzi tyle propozycji :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

bardzo innowacyjne rozwiązanie,faktycznie wyglada ciekawie natomiast mam 2zastrzezenia:

brak kieszeni na monety i jak jeżdżę po budowach to nie raz kurzu sporo i karty mogą się zniszczyć od takiego wysówania.A jak to na budowie nie raz się słyszy "kierownik daj zaliczkę" więc portfel ciągle w użytku:)

 

Ja tez pracuje na budowach i wyglada jak nowy. Co do monet, coz nie mozna miec wszystkiego:)


PAM 005

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Camel albo Lacoste ;)

Nie macałem bardziej miękkiego i lepiej wykonanego portfela niż te od Camela. Niestety zgubiłem i dłuugo nie mogłem go niczym zastąpić. Wydaje mi się, że kosztował około 360pln, teraz mam Lacosta za jakieś 200 i też jest bardzo ok.

Ani puccini ani witchen nie podeszły mi do gustu - za twarde, za ciężkie, błyszczące...po kilku dniach wyglądają już słabo a ciągle uwierają w tyłek i czujesz jakbyś nosił pudełko od CD w kieszeni.

 

http://www.mountoberon.com/en/camel-active/accessories/wallets?gclid=CPHcw6z09LQCFYXLtAodS1AA0A

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na temat lacosty i camela sie nie wypowiadam gdyż to są raczej firmy modowe.ja szukam czegoś ciut elegantszego:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziś przetestowałem organoleptycznie parę portfelów....nic mnie nie urzekło:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.