Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

chronofan

dobry portfel ze skóry

Rekomendowane odpowiedzi

Ja polecam ten model: WITTCHEN ITALY 21-1-039-1. Używam od ponad 6 miesięcy i na razie sprawuje się świetnie. Poprzedni wittchen wytrzymał u mnie prawie pięć lat więc na trwałość nie można narzekać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie zabrać zdanie.

 

Osobiście od blisko 3 lat użytkuję portfel Pierre Cardin. Tani nie był - mam największy model za blisko 400zł, ale też nie jest to majątek przy cenach choćby Mount Blanca ( mam pióro z 14kt stalówką tejże firmy od lat...kosztowało 4 cyfrową kwotę swego czasu i jest po dziś dzień jak nowe ). Szczerze mówiąc- nie polecam. Wytrwał te 3 lata, ale już tu i ówdzie jest naderwany, skóra całkowicie zmieniła kolor ( był koniakowy, jest ciemnobrązowy ) itd. Owszem- może się poszczycić całkiem praktycznym i dużym wnętrzem, ale np. dowód rejestracyjny muszę delikatnie podginać!

 

Narzeczonej pod choinkę 2 lata temu kupiłem z kolei Pucciniego. Model za nieco ponad 200zł. Portfel może nie jest wykonany z tak wysokiej jakości materiałów jak Pierre Cardin ( w nim skóra na dzień dobry była doprawdy dobrej jakości i pięknego koloru)...jest jednak po dziś dzień jak nowy- bez najmniejszego ubytku. Może jedynie znaczek się trochę przytarł, bo był złocony.

 

Osobiście- kupując teraz portfel dla siebie....chyba oglądnę coś z Pucciniego i ewentualnie Ochnika. Pierre Cardin kolorem mnie urzekają ( koniakowy...), ale od skórzanego portfela za niemal 400zł wymagałbym dobrego dopasowania kieszonki na dowód rejestracyjny+ wolniejszego zużycia....acz fakt- portfel u mnie ( tak jak wszystko ) nie ma łatwego życia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam Ochnika od ponad roku, biorąc pod uwagę użytkowanie porównując je z innymi które miałem wcześniej uważam, że trzyma się bardzo dobrze. Skóra wydawała mi się gładka i podatna na uszkodzenia, jednak miło się zaskoczyłem, są na niej jakieś niewielki znaki od kontaktu z twardymi przedmiotami, normalna sprawa, ale nie wygląda to szpetnie, po prostu już nie wygląda jak nowy i w sumie dobrze. No i żadnych przetarć na krawędziach, naderwanych nitek. Osadzone logo-emblemat nie odpada. Dostałem w prezencie, ale gdybym miał kupić to wydania takiej kwoty na pewno jest wart /~300zl/.


(...)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przerabiałem temat kilkakrotnie, miałem Witchena, Pierre Cardin oraz dwa razy VIP colection. Jeśli chodzi o jakość to nie miałem zastrzeżeń do żadnego z nich, nie należy brać pod uwagę całej marki ale też model lub serię - Witchen ma chyba 3-4 kolekcje w różnych przedziałach cenowych. Mam już chyba ok. 8 lat skórzaną teczkę i naprawdę rewelacyjna jakość. Obecnie używam portfel VIP colection od kilku lat z serii Prestige i jest bardzo dobrze wykonany, skóra się nie wyciera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja 2 tyg temu kupiłem portfel Wittchena. Na następny dzień się zepsuł :) Serio - jeden dzień i kieszonki na karty się podarły jakby były z papieru! Lipa nie skóra. Ale jak oddawałem to Pani była tak miła, że poprosiła bym podszedł do Outletu do ich sklepu pod marką VIPCollection - to też Wittchen! I ku mojemu zdziwieniu, kupiłęm z wyprzedaży portfelik (chciałem mały) z rewelacyjnej skóry, pięknie odszyty, z miejscem na 12 kart! za 70zł! Seria Diamond Collection.

Jestem baaardzo zadowolony i polecam.

 

Dokładnie taki:

http://www.sklep.vipcollection.pl/product/235/portfel.html

 

Wcześniej miałem portfel Pierre Cardin przez 7 lat... Jestem bardzo wymagający co do jakości i zdziwiłem się, że ten z VIP mnie zaspokoił :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po długich poszukiwaniach czegoś nieszablonowego, efekt w postaci:

AAAADHV23o0AAAAAAJMt4g.jpg?v=1260228196000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Męskich nie było? :blink:

 

Żartuję :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Po długich poszukiwaniach czegoś nieszablonowego, efekt w postaci:

AAAADHV23o0AAAAAAJMt4g.jpg?v=1260228196000

wygląda super :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wittchen ale nie z najtańszej serii. Pierwszy wytrzymał 4 lata a drugi mam już trzy i jesze wyglada - pewnie zapanuje na gwiazdkę identyczny. Pamiętaj żeby sprawdZic przed zakupem układ kieszonek - dla mnie to była kluczowa sprawa


Omega Speedmaster 105.002, Rolex GMT 1675, Zenith El Primero A384, Tag Heuer Monaco cal12, Heuer Montreal cal12, Breitling Long Playing, Certina Chronolympic cal234, Zenith Defy Subsea 600mt, Breitling Chronomatic... parę, ...i sam nie wiem kiedy to się skończy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po długich poszukiwaniach czegoś nieszablonowego, efekt w postaci:

AAAADHV23o0AAAAAAJMt4g.jpg?v=1260228196000

 

Ekstra, napisz co to za model?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coach robi fajne I niedrogie portfele , zobacz czy nie odpowiada Ci taki " coach stripped mens wallet " pisze z telefonu dlatego nie zalacze linka

 

Moj jest taki

 

T2eC16RHJHIE9nyseG18BQ93Gm7ZTQ60_1_zps9642ca56.jpg


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no na zdjęciach calkiem fajnie się prezentuje.Ale ja wolę organoleptycznie sprawdzić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam i od lat używam Wittchen .

Dla Naszych Dam bezapelacyjnie CLAUDIO FERRICI,


Za wszystkie niezrozumiałe wpisy.Wszystkich przepraszam.

Uśmiechnijmy się :-))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

img0888mini800.jpg

Uploaded with ImageShack.us

img0885mini800.jpg

Uploaded with ImageShack.us

img0889mini800.jpg

Uploaded with ImageShack.us

:) Samsony gites , mam kilka . Misie spodobał ostatnio klipa mojej małży , lakierowana skórka ( dobra jakość i loook :wub: )

allee , najważniejsze że zawsze zasobny :rolleyes:


Schaumburg Aquamatic II chrono , Citizen EcoZilla , Glycine Lcc 3k Le , Citizen Skyhawk , Temption CGK 204   ( sprzedam ew. zamiana ) , Oris ProDiver date ( zam. na chrono ) . Pam sub 243 , Fortis square chrono , Citizen Aqualand Depthmeter , OMEGA plo - prof 

i inne ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy pewnie powiedzieć : - portfeliku, napełnij się! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oj zeby takiezaklecie zadziałało:)

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to zaufałem polskiej produkcji i lipa.Szwy puściły i to nie od nadmiaru gotówki:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio zamieniłem Samsonite na coś takiego:

 

post-14063-0-62996100-1361829137.jpg

 

Kawał porządnej skóry, polecam.


Nie kłóć się z idiotami - sprowadzą Cię do swojego poziomu i pokonają doświadczeniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Saddleback Leather


Nie kłóć się z idiotami - sprowadzą Cię do swojego poziomu i pokonają doświadczeniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam dla siebie jakeigoś porządnego portfelu z prawdziwej skóry do 200 zł.Co polecicie? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Camel


Są ludzie, którzy przez całe życie spogladają na zegarek, a mimo to zawsze się spóźniają. (A. Czechow)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.