Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
mabok

Żarty żartami...

Recommended Posts

Guest Kwiatek

Mnie nie przekonałeś, ale skoro Cię to cieszy... jak wspomniałeś każdego śmieszy coś innego. 

Smacznego pączusia! 

Guest maritimeeng

Rozładowując sytuację, wracamy do pączków…

CD2A97A0-3F3E-4A65-B98E-018B04E4AEAB.jpeg

Guest maritimeeng
Godzinę temu, Lincoln Six Echo napisał(-a):

Baaardzo stary news…

A siłownie nadal zamknięte...

Siłownia.jpg

What we do in life, echoes in eternity.

2 godziny temu, brz napisał(-a):

Kolega chętnie się wypowie, musiał tylko znaleźć jakiś sensownie odśnieżony parking przy trasie.

Węszących prowokację muszę rozczarować. Można schować popcorn.

A odpowiadając na Twoje pytanie, Kwiatku, owszem, uważam ten obrazek za dość dowcipną ilustrację otaczającej mnie OD LAT rzeczywistości (do tego powiedzmy, że w miarę pomysłowo bazującą na kanwie głośnego aktualnie motywu).

Czy musi każdego bawić?  Nie musi, podobnie jak inne wrzucane tu mniej lub bardziej śmieszne (bądź nieśmieszne) obrazki. 

Czy owa ilustracja musi mieć TUTAJ podłoże polityczne mimo teoretycznie oczywistego przekazu zamierzonego przez autora? Nie musi, bo jest na tyle uniwersalna, że każdy znajdzie sobie coś, co go w tym kraju uwiera. Dobry żart może też  chyba pozwolić na odrobinę refleksji, nie musi tylko śmieszyć gołą d*pą (nie umniejszając obrazkom z d*pami). Nie afiszuję się tu z moimi poglądami politycznymi, bo zasadniczo i tak wszyscy mają je w głębokim (i słusznie!).

Na moje szczęście jakoś mi się tu wiedzie, ale nie cierpię tego kraju, a nie uciekłem z niego tylko dlatego, że - póki co - nie ma takiej potrzeby. Ale wolę się z tego śmiać niż płakać nad swoim tragicznym losem. I stąd obrazek, który - podkreślam raz jeszcze - MNIE bawi. 

Jeszcze jakieś wątpliwości do rozwiania? ;)

A ja żałuję że na forum nie można dawać strzłaki w dół, w odróżnieniu od strzałki do góry jako "like". Ciekawy jestem jaki byłby odzew. Bo komentować się takich wypowiedzi nie da. Poziom niekonsekwencji taki że nie wiadomo od czego zacząć a i można by napisać pracę magisterską.

Mnie obrazek nie uraził. Większość memów nawiązuje do najnowszych wydarzeń w formie żartu.

żartem nie jest ciągle skrobanie w portfelach innych..

wam zaproponuje pewna dziewczynę inteligentną inaczej👇

Edited by 70soul

No cóż, jedni cenią takie poczucie humoru. innym wystarcza goła d.... .

2 godziny temu, 70soul napisał(-a):

Mnie obrazek nie uraził. Większość memów nawiązuje do najnowszych wydarzeń w formie żartu.

żartem nie jest ciągle skrobanie w portfelach innych..

wam zaproponuje pewna dziewczynę inteligentną inaczej👇

A jak dla mnie to dowód że.... Gorilla Glue naprawdę działa i że to świetny produkt🤣🤣🤣.