Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
mabok

Żarty żartami...

DawPi

Do wszystkich raportujących graficzną formę polityki - takie coś jest dozwolone. :) Oczywiście z zachowaniem dobrego smaku. Nie można tylko komentować i napędzać spirali...

Message added by DawPi

Recommended Posts

To się nazywa być fanem Rolexa :) Inny czas ,inne miejsce ale tak skojarzył mi z tym zdjęciem się sowiecki żołnierz.

Deus Dona Me Vi

atdasamedamtime1.jpg

:lol:

O ja pie..... . Jak zobaczyłem to zdjęcie to sobie pomyślałem o jakimś romie :D

Bartek

Po zamknięciu marketu szef wzywa nowego sprzedawcę do biura:

- No to ile dziś zrobił pan transakcji? - pyta sprzedawcę.

- Jedną, szefie.

- Co? Jedną?! Nasi sprzedawcy mają średnio od sześćdziesięciu do siedemdziesięciu transakcji w ciągu dnia! Co pan robił przez cały dzień? A właściwie to ile pan utargował?

- Trzysta osiemdziesiąt tysięcy dolarów.

Szefa zatkało.

- Trzy... sta osiem... dziesiąt tysięcy? Rany!!! Co pan sprzedał?!

- No, na początku sprzedałem mały haczyk na ryby...

- Haczyk na ryby? Za trzysta osiemdziesiąt tysięcy?

- Potem przekonałem klienta żeby wziął jeszcze średni i duży haczyk. Następnie przekonałem go, że powinien wziąć jeszcze żyłkę. Sprzedałem mu trzy rodzaje: cienką, średnią i grubą. Wdaliśmy się w rozmowę. Spytałem gdzie będzie łowić. Powiedział, że na Missouri, dwadzieścia mil na północ. W związku z tym sprzedałem mu jeszcze porządną wiatrówkę, nieprzemakalne spodnie i rybackie gumowce, ponieważ tam mocno wieje. Przekonałem go, że na brzegu ryby nie biorą, no i tak poszliśmy wybrać łódź motorową. Spytałem go jakie ma auto i wydusiłem z niego, że dość małe aby odwieźć łódź, w związku z czym sprzedałem mu przyczepę.

- I wszystko to sprzedał pan człowiekowi, który przyszedł sobie kupić jeden, jedyny haczyk na ryby?!

- Nie. On przyszedł z zamiarem kupienia podpasek dla swojej żony. Zaproponowałem mu, że skoro w weekend nici z seksu, to może pojechałby przynajmniej na ryby...

Siostry Williams jedzą śniadanie. Serena się odzywa:

- Ej Venus, nasz ojciec chyba dosypuje nam jakichś świństw do jedzenia, sterydów czy coś...

- Dlaczego?

- No bo zaczyna mi rosnąć owłosienie w jakichś dziwnych miejscach na ciele.

- Na przykład gdzie?

- Na przykład na penisie.

:blink: :blink: :blink:

Czas jest wielkim nauczycielem ale niestety zabija wszystkich swoich uczniów.

Kohn i Meyer kłócą się od godziny. Wyczerpawszy wszystkie argumenty, Kohn woła:

- I wiesz, co ci jeszcze powiem? Wszyscy mówią, że jesteś obrośnięty na całym ciele jak małpa!

Meyer milczy przez chwilę...

- A ja ci powiem, Kohn, że twoja żona jest plotkarka.

Pozdrawiam, Wojtek

Dążenie do bezpieczeństwa poprzez ograniczenie wolności powoduje utratę wolności bez uzyskania bezpieczeństwa.

Jakis czas temu poszedlem z reklamacja do "media markt "-zakupiona gra nie chciala sie zainstalowac na moim koputerze,mieszkam w Lublinie co jest istotne w tej opowiesci :) Gość z obslugi poprosil mnie do dzialu z laptopami ,gdzie na jednym z nich sprawdzal gre,jako ze byla wczesna godzina ,ludzi malo,kilku jego kolegow wdalo sie w rozmowe z nami......W tym momencie potrzedl jeden ze znanych liderow polskiego kabaretu i bez pardonu mowi ;Chce ladowarke do czegos tam.....A ja mowie tak-Ani Mru mru teraz prosze pana bo gosc mi gre reperuje.......wszyscy zrobili dziwne miny ,pan "lider"tez ,tylko ja wybuchnalem nieopanowanym smiechem....... :) {nie musze dodawac ze chodzilo o czlonka kabaretu Ani Mru-Mru...} :)

Pozdrawiam, Marek

Dawno się tak nie uśmiałem :D :D :D

Oglądnijcie sobie wywiad Pawłowskiego dla tamtejszej telewizji :

http://www.2x45.com.pl/aktualnosci/10965/bjezykowe-meki-wojciecha-pawlowskiego-we-wloskiej-telewizji-videob/

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

To już mógł poprosić o polskiego tłumacza...

Kiepski z niego orgenajzejszyn, ale solid golkiper ;)

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

po cholere zgodzil sie na wywiad... :lol:

Nie jest powodem do wstydu nie umieć jezyka ale po co się wystawiać na posmiewisko :)

ssssssssss......ofkors.........łi du...........

ssssssssssss........yyyyyyyyy.........ssssssssss

I had to imitejt doooooo ( chcialbym nasladowac Artura Boruca :D )

plisss me ripley :D

leże i kwicze :D

very very very very solid kiper

Edited by QuadrifoglioVerde

Ja się ze śmiechu aż popłakałem :)

Chłopaczyna się zbyt pewnie poczuł i to go zgubiło.

Edited by carlito1

Guest McIntosh

po cholere zgodzil sie na wywiad... :lol:

Nie jest powodem do wstydu nie umieć jezyka ale po co się wystawiać na posmiewisko :)

Mógł wziąć polskiego tłumacza i byłoby pozamiatane. Swoją drogą zastanawiam się jak można mieszkać poza Polską i nie znać przynajmniej języka angielskiego.

Ja się ze śmiechu aż popłakałem :)

Chłopaczyna się zbyt pewnie poczuł i to go zgubiło.

Może ta ładna włoszka go speszyła :D tak delikatnie do niego przemawiała.

Może ta ładna włoszka go speszyła :D tak delikatnie do niego przemawiała.

Ciekawe jak ona tłumaczyła to po Włosku, bo widać, że mu pomagała jak mogła :)

Wraca mąż do domu, otwiera drzwi a tam jego żona na kolanach, z wypiętym tyłkiem szoruje podłogę.

Ten niewiele myśląc, ściąga spodnie i bierze ją od tyłu. Żona się odwraca i mówi:

A ty to jesteś tak samo popier*olony jak chłopaki u mnie w pracy.

Edited by Jash

*** DOXA Sub 300 Professional ***

Mógł wziąć polskiego tłumacza i byłoby pozamiatane. Swoją drogą zastanawiam się jak można mieszkać poza Polską i nie znać przynajmniej języka angielskiego.

Ale wśród naszych piłkarzy, to akurat nie jest odosobnione - kiedyś czytałem, że grający już długo we Francji Jeleń zapytany, czy nauczył się mówić po francusku stwierdził, że nie, wyjedzie grać gdzie indziej i po co mu wtedy francuski? Ręce opadają :(

A Pawłowski dał czadu, "okazejszyn" mnie rozwaliło, i jeszcze mina tej Włoszki po jego pierwszej odpowiedzi, bezcenna :D

Wraca mąż do domu, otwiera drzwi a tam jego żona na kolanach, z wypiętym tyłkiem szoruje podłogę. Ten niewiele myśląc,<br style="orphans: 2; widows: 2;-webkit-text-size-adjust: auto;-webkit-text-stroke-width: 0px; word-spacing:0px"> ściąga spodnie i bierze ją od tyłu.<br style="orphans: 2;widows: 2;-webkit-text-size-adjust: auto; -webkit-text-stroke-width: 0px;word-spacing:0px"> Żona się odwraca i mówi:<br style="orphans: 2;widows: 2;-webkit-text-size-adjust: auto; -webkit-text-stroke-width: 0px;word-spacing:0px"> A ty to jesteś tak samo popier*olony jak chłopaki u mnie w pracy.

-- Przepraszam, czy ona może pracuje w serwerowni u informatyków ??? :D

Tempus fugit - ... zegarek manet