Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
mabok

Żarty żartami...

Recommended Posts

25 minut temu, dariusz chlastawa napisał(-a):

bzdura, Żona ma kolejne q5 diesel robi 5 tyś km rocznie na króciutkich trasach.. poprzednie q7 miała 10 lat, obecne ma 3 lata.. nic się nie psuje i żaden geeralny remont silnika ..

Darku, żartujesz, czy piszesz na serio? Bo większość tu ściemnia na maksa :rolleyes:

bzdura, Żona ma kolejne q5 diesel robi 5 tyś km rocznie na króciutkich trasach.. poprzednie q7 miała 10 lat, obecne ma 3 lata.. nic się nie psuje i żaden geeralny remont silnika ..

To gratuluję i jestem pozytywnie zaskoczony. Przynajmniej można na tej podstawie domniemywać, że za cenę premium dostaje się technologię premium.
Niech tak ktoś spróbuje z Oplem.

12 minut temu, Perpetuum Mobile napisał(-a):

Niech tak ktoś spróbuje z Oplem. emoji6.png

Proszę bardzo... Opel Astra K 2016r. 1.6l 136KM diesel automat. Ostatni rok - przejechane 7kkm (z czego w większości to odcinki po 8km dom-przedszkole). Żyje i ma się dobrze :D

12 minut temu, Perpetuum Mobile napisał(-a):

Proszę bardzo... Opel Astra K 2016r. 1.6l 136KM diesel automat. Ostatni rok - przejechane 7kkm (z czego w większości to odcinki po 8km dom-przedszkole). Żyje i ma się dobrze :D

Teraz, Chorwat napisał(-a):

Dystans 8 km to już nie jest tak mało.

Ja znam taką Corsę (nową - prosto z salonu), która wytrzymała taki tryb użytkowania (jazda ok. 2 km rano i potem po południu kolejne 2 km na powrót) jakieś pół roku. Potem poważne problemy i odmowa naprawy w ramach gwarancji ze względu na tryb użytkowania właśnie.

Godzinę temu, Perpetuum Mobile napisał(-a):

Dystans 8 km to już nie jest tak mało.

Ja znam taką Corsę (nową - prosto z salonu), która wytrzymała taki tryb użytkowania (jazda ok. 2 km rano i potem po południu kolejne 2 km na powrót) jakieś pół roku. Potem poważne problemy i odmowa naprawy w ramach gwarancji ze względu na tryb użytkowania właśnie.

Z mojego punktu widzenia na takie dystanse to w ogóle nie ma co nawet poświęcać czasu na zastanawianie się czy ruszać samochód bo odpowiedź jest prosta - nie. 🤔

Carska Rosja, w przedziale pierwszej klasy pociągu jadącego do Sankt Petersburga siedzą: matka, córka podlotek, generał i jego adiutant. Pociąg wjeżdża do tunelu, robi się ciemno. Panująca cisza przerwana zostaje odgłosem siarczystego policzka. Nikt nic nie mówi.

Generał myśli - młody do panny się dobierał, a ja przez przypadek w pysk dostałem.

Matka myśli - widać się podoba, dobrze, że ją tak wychowałam, że się szanuje i obmacywać nie da.

Córka myśli - to ja młoda tutaj siedzę, a któryś się do matki dobierał??

Adiutant myśli - ale fajnie, jak znów będzie tunel to drugi raz dam staremu w pysk.

"Na żadnym zegarze nie znajdziesz wskazówek do życia" 

Tymczasem w Stanach ...

IMG_20210225_071131.jpg

14 godzin temu, mario1971 napisał(-a):

Darku, żartujesz, czy piszesz na serio? Bo większość tu ściemnia na maksa :rolleyes:

Serio

mam już piąte audi diesel ( 2 a6, 2 q7, q5) i wszystkie super - było jeszcze s8 ale benzyna 

15 godzin temu, maritimeeng napisał(-a):

A teraz z zupełnie innej beczki…

38569F79-5C9A-444B-947F-63A20F70C293.jpeg

To były czasy !

15 godzin temu, Perpetuum Mobile napisał(-a):

To gratuluję i jestem pozytywnie zaskoczony. Przynajmniej można na tej podstawie domniemywać, że za cenę premium dostaje się technologię premium.

Czyli 50 tys km przez 10 lat? Nawet opel wytrzyma, ale kolejne 50 tys i na złom.

"Nie da się rozpętać trzeciej wojny światowej w pojedynkę"

Ja:

_nnrfvXSiw7yevGoWgGU7Jj4tS5jcpXNhFtxMqKd