Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
mabok

Żarty żartami...

Recommended Posts

55 minut temu, Paweł Bury. napisał(-a):

Tam gdzie stoją jest dystrybutor LPG i najpierw gaz tankowali - potem wpadł na pomysł dolania paliwa bez cofania i stąd taka akcja - ale wyszło fajnie.

Z tym tankowaniem i odjeżdżaniem to jest tak że możesz spokojnie zatankować i odjechać na parking zwalniając dystrybutor następny może tankować zanim ty zapłacisz lub zapłacić telefonem bez wchodzenia na stację, nikt nie siedzi w oknie i nie patrzy czy odjechałeś i nie zapłaciłeś.Jeśli ktoś tak zrobi to wychodzi po jakimś czasie i wtedy nagranie z kamer - dzisiaj wszystko jest ubezpieczone i nikt ze stacji nie biegnie za uciekającym samochodem, tak samo z pieniędzmi w kasie - w razie zagrożenia pracownicy mają oddać pieniądze bez dyskutowania czy szarpania.

Mnie właśnie dobija jak ktoś tankuje, zostawia samochód pod dystrybutorem i idzie do kasy, do kibla, po hod-doga i wraca za 15 minut

Tankujcie i odjeżdżajcie na parking

Przecież do czasu zapłaty instrybutor jest zablokowany. Odjechanie na parking nic nie da.

Rozwiązaniem jest instalowanie przy dystrybutorach czytników do płacenia, ale stacje niechętnie je instalują, bo ludzie w ten sposób nie kupią towarów wabiących 😜

3 minuty temu, sanik napisał(-a):

Przecież do czasu zapłaty instrybutor jest zablokowany. Odjechanie na parking nic nie da.

Rozwiązaniem jest instalowanie przy dystrybutorach czytników do płacenia, ale stacje niechętnie je instalują, bo ludzie w ten sposób nie kupią towarów wabiących 😜

Rekomenduję uważne czytanie  😜

https://zegarkiclub.pl/forum/topic/8517-żarty-żartami/?do=findComment&comment=2959414

1 minutę temu, sanik napisał(-a):

Moje auto ma bana na ten cpn 😜

Odjechałeś bez płacenia? 😝

Posted (edited)

Zawsze bawi mnie, gdy słyszę "Ja nie tankuję na Orlenie, bo mają kiepskie paliwo. Jeżdżę tylko na X".

O ile "X" nie równa się "Lotos", w Polsce tankujesz na Orlenie. Wystarczy podjechać pod orlenowski skład paliwowy i zobaczyć, jakie cysterny wyjeżdżają. :) Noooooo, chyba że ktoś ideologicznie nie trawi samej sieci, to wtedy rozumiem. Ale jeśli chodzi o poziom samych stacji, to Orlen jest obecnie daleko przed konkurencją.

Za to kawa smakuje mi aktualnie najbardziej na Cyrklu.

A z tym odjazdem spod dystrybutora to nowość i - jak widać na stronie (lista stacji) - nie wszędzie to tak załatwisz. Więc jak zwykle jest burdel i lepiej zalać/zapłacić tradycyjnie, o ile oczywiście nie robisz sobie pikniku. Obstawiam, że robią to tzw. Orleny 2.0 (czyli te Oshopy), bo tylko na nich widzę tablice informujące o zwolnieniu dystrybutora przed zakupami. Niemniej jednak te tablice niczego nie wyjaśniają, więc jest jak jest. :)

Edited by brz

2 minuty temu, brz napisał(-a):

Zawsze bawi mnie, gdy słyszę "Ja nie tankuję na Orlenie, bo mają kiepskie paliwo. Jeżdżę tylko na X".

O ile "X" nie równa się "Lotos", w Polsce tankujesz na Orlenie. Wystarczy podjechać pod orlenowski skład paliwowy i zobaczyć, jakie cysterny wyjeżdżają. :) Noooooo, chyba że ktoś ideologicznie nie trawi samej sieci, to wtedy rozumiem. Ale jeśli chodzi o poziom samych stacji, to Orlen jest obecnie daleko przed konkurencją.

Za to kawa smakuje mi aktualnie najbardziej na Cyrklu.

Na innych stacjach paliwo jest szybsze :lol:

Guest Kwiatek
9 minut temu, brz napisał(-a):

Jesteśmy w dziale z żartami, a "nie tankuję na Orlenie" nie ma nic wspólnego z jakością paliwa.

A, że nie możemy to rozmawiać o polityce i panu O. to tylko można napisać: ***** ***! B)

58 minut temu, Kwiatek napisał(-a):

Na Orlenie to co najwyżej można zrobić siku a nie tankować paliwo ;)

Czuć smród propagandy zbliżonej do tej, że bimber jest przyczyną ślepoty :lol:

Guest Kwiatek
8 minut temu, mario1971 napisał(-a):

Czuć smród propagandy zbliżonej do tej, że bimber jest przyczyną ślepoty :lol:

Mój bimber nie powoduje ślepoty a wręcz przeciwnie, otwiera oczy na świat! B)

Teraz, Kwiatek napisał(-a):

Mój bimber nie powoduje ślepoty a wręcz przeciwnie, otwiera oczy na świat! B)

Polityczne komentarze przywołują u mnie tylko jedno wspomnienie po bimberku - zamknięte załzawione oczy w trakcie rzygania :(

Guest Kwiatek
1 minutę temu, mario1971 napisał(-a):

Polityczne komentarze przywołują u mnie tylko jedno wspomnienie po bimberku - zamknięte załzawione oczy w trakcie rzygania :(

Każdy ma jakieś złe wspomnienia ;)

dla rozluźnienia

Obrazek

Pozdrawiam Mirek

Tam gdzie stoją jest dystrybutor LPG i najpierw gaz tankowali - potem wpadł na pomysł dolania paliwa bez cofania i stąd taka akcja - ale wyszło fajnie.

Z tym tankowaniem i odjeżdżaniem to jest tak że możesz spokojnie zatankować i odjechać na parking zwalniając dystrybutor następny może tankować zanim ty zapłacisz lub zapłacić telefonem bez wchodzenia na stację, nikt nie siedzi w oknie i nie patrzy czy odjechałeś i nie zapłaciłeś.Jeśli ktoś tak zrobi to wychodzi po jakimś czasie i wtedy nagranie z kamer - dzisiaj wszystko jest ubezpieczone i nikt ze stacji nie biegnie za uciekającym samochodem, tak samo z pieniędzmi w kasie - w razie zagrożenia pracownicy mają oddać pieniądze bez dyskutowania czy szarpania.
Mnie właśnie dobija jak ktoś tankuje, zostawia samochód pod dystrybutorem i idzie do kasy, do kibla, po hod-doga i wraca za 15 minut
Tankujcie i odjeżdżajcie na parking

Kiedyś tak zrobiłem i jak poprosiłem o fakturę to miła pani z okienka mnie zrugała, że nie powinna mi wstawić podanego numeru rejestracyjnego na fakturę bo nie widzi auta na monitorze stojącego pod dystrybutorem

Posted (edited)

Pan Tomasz jedzie już na rezerwie od  lat.... :)

Obrazek

Edited by mkl1

Pozdrawiam Mirek

1 godzinę temu, TomG80 napisał(-a):

Nie wiem ile, ale niemało.

Eeee tam od razu "niesprawiedliwe"... Wszystko zależy od upodobań.😁  Jedna jest najwyższa, a to dla kogoś może być najważniejsze. Ta w środku jest blondynką, a jak wiadomo blondynki są uważane za najładniejsze. No a ta najniższa... To ona ma czarne włosy...😂

Wkleiłem kobietę o pięknych obrysach twarzy i dostałem tylko 4 lajki. Co z Wami - Panowie?!  :huh: