Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
mabok

żarty żartami...

Recommended Posts

Ja wystarczy że dotrę do tamy, a później to już na wioskę docelową to rzut beretem, lasami się przedostanę!

Kurcze w sumie to już dzięki Wam mam plan! 

Posted (edited)
2 godziny temu, Kwiatek napisał(-a):

Jeśli to ni musi być na szybko, to będę w bliskich okolicach w święta. 

Bardzo serdecznie dziękuję, ale już się umówiłem z gościem i pojadę sam, przy okazji i po drodze zajadę na działkę i odwiedzę rodzinę w Brodnicy.

Nadal szukam transportu z Karpacza. Sam chyba nie pojadę, bo to trochę za daleko jak dla mnie.:) 

Jak nic nie znajdę w najbliższych dniach to będę prosił Kol. Pawła o pomoc.

No i żeby było w temacie.:)

9599_1156532327691724_4932639814798402819_n.jpg

12087992_1673446149568401_5106634487313757206_n.jpg

Edited by dziadek

Każdy stary człowiek ma swoją historię i powód, dlaczego jest taki, a nie inny. Pomyśl o tym, zanim mnie osądzisz.

W dniu 20.03.2021 o 09:37, Rebrov napisał(-a):

Klasyka. Pewnie już było :

Tak, trochę w nawiązaniu, przypomniała mi się historia z przed kilkunastu lat. Wybrałem się z kumplem na kręgle, kręgielnia znajdowała się wówczas w jednej z lubelskich galerii. Idąc do klubu, przechodziliśmy obok pewnej drogerii, gdzie przed wejściem krążyła trochę znudzona hostessa (dziewczyna o niebanalnej urodzie i wspaniałej figurze). W pewnym momencie podeszła do nas z plikiem papierowych próbników i zapytała - "przepraszam, czym Panom To pachnie?" na co kumpel bez chwili zastanowienia odpowiedział - " nie wiem czym mi to pachnie, jestem za mało wygimnastykowany żeby tam sobie wąchać, ale jak Pani jest ciekawa to może Pani sprawdzić, proszę się nie krępować" i wręczył zaskoczonej dziewczynie swoją wizytówkę. Następnego dnia dziewczyna zadzwoniła do mojego kumpla i przez przeszło rok sprawdzali sobie "czym im to pachnie" ;).

Internet to jest jednak potęga!

Znalazłem bardzo miłą i niezwykle sympatyczną młodą kobietę która mi tą walizeczkę przed południem odbierze od sprzedawcy koło Karpacza i wieczorem przywiezie do Warszawy.:)

No i żeby było w temacie. 

636cfd32d4a993e82043a4ff2af7bf787304.jpg

Każdy stary człowiek ma swoją historię i powód, dlaczego jest taki, a nie inny. Pomyśl o tym, zanim mnie osądzisz.

spacer.png

15 godzin temu, Paweł Bury. napisał(-a):

Idealna 😜

Biedna...

14 godzin temu, Kwiatek napisał(-a):

Okopami a się przedostanę ;)

Najgorzej będzie tylko Wisłę przejść :D

Wisłę po lodzie, a potem przez zboże.

Posted (edited)
20 godzin temu, Paweł Bury. napisał(-a):

Idealna 😜

Chyba jednak nie bo jak widać komuś przeszkadzała i została usunięta , wychodzi na to , że cycki też są równe i równiejsze bo Kichusia jakoś nie wyleciała z wcześniejszej strony.

Edited by GTB

12 minut temu, GTB napisał(-a):

Chyba jednak nie bo jak widać komuś przeszkadzała i została usunięta , wychodzi na to , że cycki też są równe i równiejsze bo Kichusia jakoś nie wyleciała z wcześniejszej strony.

Bo Kichusia jest tylko jedna. Wszystkie inne to fejki, a publikowanie podróbek jest na tym Forum verboten ;) 

16 minut temu, mario1971 napisał(-a):

Bo Kichusia jest tylko jedna. Wszystkie inne to fejki, a publikowanie podróbek jest na tym Forum verboten ;) 

Wow 😯 nie sądziłem , że mamy tak wysoce wykwalifikowaną i wszechstronną moderację potrafiącą odróżnić "podróbkowe" cyc ... przepraszam - piersi 😉

Bo żeby usunąć Kichusię, trzeba by było, aby było sprawiedliwie, usunąć wszystkie jej wystąpienia w niniejszym wątku, a to może zająć trochę czasu ;)

Poza tym zgadzam się, że Kichusia jest jedyna w swoim rodzaju i choć z cyc... "pierwsiami" wyeksponowanymi, to na swój sposób wzbudza sympatię, a nie chuć i pożądanie. No dobra, to drugie również ;)

1 godzinę temu, paralotniarz napisał(-a):

5edd3daa3e3ae15d684a8a6d14cc76e6.jpg

Wymarzony widok! Świątynia pełna wiernych! Ubolewam, ze tak nie jest...a tutaj, to tylko żart niestety😟

8 minut temu, Oraw napisał(-a):

Wymarzony widok! Świątynia pełna wiernych! Ubolewam, ze tak nie jest...a tutaj, to tylko żart niestety😟

Ale jeżeli trafiony żart, to i tynfa wart - przybij lajka! :)

Posted (edited)

Jezuuu, Oraw. Odpuść. Ciekaw jestem czy będziesz też zadowolony jak te tłumy wiernych po świątecznej wycieczce do kościółka zalegnie na oddziałach covidowych i cześć z nich zasili kasę klechów za pogrzeby. 

Edited by loco50

Ranisz jego uczucia religijne i naruszasz drugie (chyba) przykazanie dekalogu ☝️

Posted (edited)

W marketach codziennie jest więcej ludzi niż w kościołach raz w tygodniu i jakoś nikt nie widzi problemu. 

Na urodzinach informatyka znajomy daje mu prezent. Otwiera, patrzy, a tam pendrive. Po chwili mówi:

- Dziękuje za pamięć.

Edited by Enkil

11 minut temu, loco50 napisał(-a):

Jezuuu, Oraw. Odpuść. Ciekaw jestem czy będziesz też zadowolony jak te tłumy wiernych po świątecznej wycieczce do kościółka zalegnie na oddziałach covidowych i cześć z nich zasili kasę klechów za pogrzeby. 

Loco50 wyluzuj. Gdzie w moim wpisie zauważyłeś, że chciałbym, żeby tak było podczas pandemii?

Nigdy nie będę zadowolony, gdy ktokolwiek zachoruje, czy będzie cierpiał, czy umrze. NIGDY!

Zdrowia życzę i pozdrawiam.

15 minut temu, loco50 napisał(-a):

W żartach ma być wesoło, a tu zrobiło mi się mocno smutno :(