Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
mabok

Żarty żartami...

DawPi

Do wszystkich raportujących graficzną formę polityki - takie coś jest dozwolone. :) Oczywiście z zachowaniem dobrego smaku. Nie można tylko komentować i napędzać spirali...

Message added by DawPi

Recommended Posts

Samo życie.

Jak widać, świat jest mały i w zasadzie wszędzie jest tak, jak u nas ;)

Pozdrawiam, Wojtek

Dążenie do bezpieczeństwa poprzez ograniczenie wolności powoduje utratę wolności bez uzyskania bezpieczeństwa.

W restauracji przy jednym stoliku siedzi dwóch murzynów i mulat.

Podchodzi kelner i pyta mulata:

-co podać najjaśniejszy panie ??

Edited by jacgrec

Przychodzi facet do lekarza:

- Panie Doktorze, przychodzę do Pana, bo mam problem. Codziennie chodzę do sklepu po dwie flaszki wódki. Obawiam się, że jestem zakupoholikiem.

*** DOXA Sub 300 Professional ***

Przycjodzi baba do lekarza:

- panie doktorze, wszystko mnie wkurza

- trzeba się zrelaksować, niech się pani wybierze do parku

- aleś pan wymyślił - tam jest masę liści, które szeleszczą, dzieci biegają, psy szczekają, wkurza mnie to

- to może nad morze ?

- och*jałeś pan ? przecież tam jest masę piasku, poza tym morze szumi, wkurza mnie to

- hmmm .... no to może sex ?

- a co to takiego ?

- no to proszę za parawan

Poszli za parawan, coś tam się zaczęło dziać, jakieś bzyku-bzyku, raptem baba zaczyna się drzeć:

- panie, zdecyduj się pan, albo pan wsadzasz albo wyjmujesz, bo już mnie to wkurza !

Edited by teston

Pozdrawiam

TomeK (Teston)

Przychodzi facet do lekarza:

- Panie Doktorze, przychodzę do Pana, bo mam problem. Codziennie chodzę do sklepu po dwie flaszki wódki. Obawiam się, że jestem zakupoholikiem.

Swietny :D

Edited by cook

Pozdrawiam, Marek

Pono oryginalne ogłoszenie z 1928 roku...:

post-6402-0-72904800-1351098209_thumb.jpg

Pozdrawiam

Piotr

Pono oryginalne ogłoszenie z 1928 roku...:

post-6402-0-72904800-1351098209_thumb.jpg

To smieszne....ale pewnie dla "malolatow"..mowie powaznie,bez urazy,kup teraz dzieciakowi zegarek po maturze.....koledzy Go wsmieja :angry:telefon,tablet..fura to jest to... ;)

Pozdrawiam, Marek

To smieszne....ale pewnie dla "malolatow"..mowie powaznie,bez urazy,kup teraz dzieciakowi zegarek po maturze.....koledzy Go wsmieja :angry:telefon,tablet..fura to jest to... ;)

No, zależy jaki mu kupisz ;)

Ja mam takiego Revue od Cyankiewicza:

post-23302-0-22463300-1351120194_thumb.jpg

ale nie dostałem go, choć maturę udało się zdać :)

A tak w temacie dowcipów i maturzystów, to myśliwy Stanisław spod Łomży wybrał się na polowanie i przez pomyłkę wziął papierosy syna - maturzysty. W pół godziny ustrzelił jednorożca, feniksa, ptaka dodo i dwugłowego smoka.....

Edited by chronofil

Czas, to coś, co mówi, jak długo musimy czekać...

a305ed90f05795c0.jpg

No, zależy jaki mu kupisz ;)

Ja mam takiego Revue od Cyankiewicza:

post-23302-0-22463300-1351120194_thumb.jpg

ale nie dostałem go, choć maturę udało się zdać :)

A tak w temacie dowcipów i maturzystów, to myśliwy Stanisław spod Łomży wybrał się na polowanie i przez pomyłkę wziął papierosy syna - maturzysty. W pół godziny ustrzelił jednorożca, feniksa, ptaka dodo i dwugłowego smoka.....

Pewnie mature zdawales nie w 28 a 29 i dla tego nie dostales zegarka..... :D wyszlo szydlo....starszy jestes od "Stara 20"hihi

Pozdrawiam, Marek

No wiesz, gdyby to był oryginalny IWC Schaffhausen Portugese czy El Primero Striking 10th to pewnie jako tako gramotny w temacie maturzysta nie pogardziłby ;)

Pozdrawiam, Wojtek

Dążenie do bezpieczeństwa poprzez ograniczenie wolności powoduje utratę wolności bez uzyskania bezpieczeństwa.

szczery Gość

Edited by jaszczur11

"Poprawna polszczyzna źródłem sukcesów w życiu prywatnym i zawodowym!"

A pamiętacie T-raperów z nad Wisły? :lol:

"Poprawna polszczyzna źródłem sukcesów w życiu prywatnym i zawodowym!"

Biegnie sobie króliczek przez sawannę i widzi hipopotama zwijającego skręta. - Hipciu mój drogi brachu odłóż to świństwo. ono cię zabije. Żyj zdrowo jak ja! Pobiegaj ze mną zrobi ci to dobrze dla zdrowia! Hipo myśli "No królik ma racje. W końcu trzeba to rzucić, a pobiegam z nim" Biegną dalej a tam żyrafa szykuje się do wciągnięcia krechy. "Żyrafo! - krzyczy królik - odstaw to żyj zdrowo, pobiegaj z nami!" Żyrafa dała się namówić i biegną dalej. Widzą sępa, który nabija fajkę wodną. "Sępie odstaw to świństwo. Pobiegaj z nami" "No czemu nie" Biegną dalej i spotykają króla lwa, który właśnie sobie heroinę szykował "Król odłóż to zamiast się wyniszczać pobiegaj z nami" - rozpoczyna swój dialog królik. "Ech królik ty zawsze takie pierdoły gadasz jak się speeda nawciągasz"

- Słyszałeś, ponoć Staszek nie żyje! - Tak, wiem o tym doskonale... Wyobraź sobie, że Staszek jechał samochodem obok mojego domu i nagle wyskoczył mu pod koła kot. Staszek nie chciał przejechać zwierzaka, więc szarpnął kierownicą w bok, wjechał na krawężnik, auto wyleciało w powietrze, przeturlało się po moim ogrodzie, Staszek wyleciał z samochodu i przez szybę wpadł do mojej sypialni... - Daj spokój, przecież to straszne tak zginąć! - Ależ nie, on wciąż jeszcze żył. Leżał tak cały we krwi w tym rozbitym szkle i nagle zauważył taką starą, zabytkową szafę. Wyciągnął rękę i chwycił się szafy, żeby wstać. Niestety szafa z całym impetem przewróciła się na niego i pogruchotała mu kości... - Rany, jaka okropna śmierć! - Nie, nie, utrzymał się przy życiu. Jakoś wypełzł spod szafy i doczołgał się do schodów. Tam chwycił się poręczy i próbował podnieść, ale poręcz nie wytrzymała ciężaru jego ciała i urwała się pod nim. Staszek spadł z pierwszego piętra na stół w korytarzu, a połamane kawałki poręczy powbijały mu się w ciało... - Psiakrew, strasznie zginął! - No co ty, to go nie zabiło. Spadł tuż obok drzwi do kuchni, czołga się do środka i próbuje podciągnąć na kuchence, ale zahaczył o duży garnek z gotującą się wodą i chlust! Człowieku, cały wrzątek wylądował na nim i poparzył mu ciało... - Cholera, przerażająca taka śmierć! - Ależ nie, wciąż jeszcze oddychał. Mało tego, w pewnym momencie zauważył telefon. Próbował dosięgnąć słuchawki, żeby wezwać pomoc, ale zamiast tego wetknął palce do gniazdka elektrycznego. Żebyś ty to widział, woda w połączeniu z prądem wywołała istny żywioł i Staszkiem szarpnęło napięcie rzucając jego ciałem o ścianę... - O rany, okropnie tak umrzeć! - Daj spokój, on wtedy jeszcze nie umarł... - To właściwie jak on zginął? - Zastrzeliłem go! - Zastrzeliłeś go? - No k*rwa, człowieku, przecież on by mi całą chałupę roz****dolił!

Idzie żółwik, króliczek i lisek przez pustynię i niosą pudełko z pizzą. Idą, idą, idą, jeden dzień, dwa dni, tydzień, miesiąc, pięć, nagle zatrzymują się i króliczek mówi:

- Ej, chłopaki, zjedzmy tą pizzę! I tak nie ma nic innego do jedzenia.

- Nie, jak zjemy to już nie będzie co jeść wogóle.

Idą więc dalej, siedem miesięcy, rok, cztery lata, sześćdziesiąt siedem lat, sto dziewięć, nagle zatrzymują się i lisek mówi:

- Panowie, nadszedł czas, aby zjeść zawartość pudełka!

- Nie, jak zjemy to nie będzie nic innego do jedzenia!

Idą więc dalej, dwieście lat, trzysta, tysiąc lat, w końcu stają, i żółwik mówi:

- Nie no, chłopaki, trzeba spożyć placka, bo się zepsuje.

- Nie, nie będzie nic do jedzenia na potem, chcesz tu umrzeć?

Idą dalej, tysiąc sto, tysiąc trzysta, dwa tysiące lat, nagle stają i lisek mówi:

- Po co mamy iść we trzech skoro tracimy wtedy razem siły? Niech idzie jeden z nas, a reszta poczeka. Królik, zamiataj. Jak coś znajdziesz, wróć po nas.

- Wolne żarty, zjecie mi pizze!

- Coś ty, nie zjemy.

- Zjecie!

- Królik, daj spokój.

- Zjecie, na pewno!

- Nie zjemy...

- No dobra, ale jak zjecie to koniec naszej przyjaźni!

- Spoko, spoko...

Królik poszedł, zniknął za wydmą, no a żółwik i lisek czekają. Czekają dzień, dwa, pięć, tydzień, miesiąc, rok, sto lat, trzysta lat, tysiąc lat, dwa tysiące....

- Te, żółwik, marchewkojad nie wraca, może byśmy tej pizzy kawałek zjedli...?

Na co zza wydmy wyskakuje królik.

- Bo nie pójdę!

Hrabia kąpie się w wannie. Rozluźnił się i puścił donośnego bąka. Po chwili

otwierają się drzwi łazienki i wpada lokaj z tacą, a na niej butelka whiskey i

szklaneczka. Zdumiony hrabia mówi:

- Ależ Bob, nie prosiłem o drinka do kąpieli.

- Jaśnie panie, przecież wyraźnie słyszałem "Bob, bring a bottle of bourbon"!

Przypomniały mi się jeszcze dwa, z nieco innej beczki.

Wpada facet do gabinetu dyrektora cyrku i mówi:

- Panie, mam taki numer, że ludzie oszaleją! Będzie pan milionerem!

Dyrektor na to:

- Daj pan spokój! Mam dobry program, nie potrzebuję żadnych nowych numerów.

- Niech pan posłucha przez 30 sekund, na pewno pana przekonam.

- No dobrze, mów pan, ale szybko.

- Niech pan sobie wyobrazi cały sufit cyrku obwieszony balonami. Balonami z gównem. Na arenę wjeżdzają konie. Na każdym koniu amazonka. Z łukiem. I amazonki zaczynają galopować w koło. Unoszą łuki. Naciągają cięciwy. Zaczynają strzelać do balonów. Przebijają je po kolei, a całe gówno spada na dół. Wszystko jest nim pokryte. Widzowie w gównie, arena w gównie, orkiestra w gównie, konie w gównie, amazonki w gównie... I wtedy wchodzę ja... Cały na biało.

Piekny lipcowy dzień. Las, ćwierkanie ptaszków, gdzieniegdzie przebiega sarenka, w tle słychać stukanie dzięcioła. Nagle z głębi lasu wyłania sie potężna chmura kurzu, która w szaleńczym tempie przemierza las. Zwierzeta w popłochu uciekają. Tumułt, hałas, nic nie widac. Aż wreszcie chmura zatrzymuje się na leśnej polanie. Kurz powoli opada. Na polance dziesiątki i setki... jeży. Sapią, dyszą, łapią dech. Tylko jeden, ten który prowadził tabun, błogo sie usmiecha i z zachwytem szepcze pod nosem:

Jak mustangi *, jak mustangi...

Hahahahahaahaa dawno się tak nie usmiałem ;-) dzięki