Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
mabok

Żarty żartami...

Recommended Posts

Posted (edited)
13 godzin temu, Kwiatek napisał(-a):

Macie jakieś limity za maseczki do zrobienia podczas służby?! 

Oczywiście, nikt tego nie powie oficjalnie, ale jak wrócisz bez mandatu to jest panika na cały wydział. Gdy z wydziału zjedzie mniej niż 10 mandatów albo wniosków to wtedy naczelnik musi się gęsto tłumaczyć przed starym. Stary musi tłumaczyć się przed swoim starym czyli wojewódzkim. A tam to już skrajna patologia, nikt z nikim się nie liczy, nikt nikogo nie słucha tylko zjeby i monolog. Zjeby? Mało powiedziane, mieszanie z błotem i gównem razem wzięte, już się nikt nie sili na kawałek oficerskiej kultury osobistej.

W 2015 roku zmieniło się wszystko, już myśleliśmy, że komuna się skończyła, skończyły się naciski, nikt nie kazał walić z gładkiej lufy do młodzieży jak na proteście w sprawie ACTA. A potem przyszły maseczki i takiego nacisku i paniki ja nie widziałem od początku pracy w tej formacji. To jakiś żart? Dobre miejsce na forum, mam rację prawda?

13 godzin temu, Kwiatek napisał(-a):

11 godzin temu, Szyszkops napisał(-a):

Mogliście z kolegami chociaż kogoś spałować, czy pogazować... może naczelnik spojrzałby łaskawiej?

Uratuj komuś życie, zatrzymaj sprawcę rozboju czy poszukiwanego, to nie ma w tej chwili najmniejszego znaczenia. Ile mandatów?

Odnośnie pałowania, nie słyszałem nigdy o naciskach na ilość pałowań czy gazowań.

Edited by albiNOS 01

Kocham Zegarki i nie dlatego, że pokazują która jest godzina.

30 minut temu, albiNOS 01 napisał(-a):

Oczywiście, nikt tego nie powie oficjalnie, ale jak wrócisz bez mandatu to jest panika na cały wydział. Gdy z wydziału zjedzie mniej niż 10 mandatów albo wniosków to wtedy naczelnik musi się gęsto tłumaczyć przed starym. Stary musi tłumaczyć się przed swoim starym czyli wojewódzkim. A tam to już skrajna patologia, nikt z nikim się nie liczy, nikt nikogo nie słucha tylko zjeby i monolog. Zjeby? Mało powiedziane, mieszanie z błotem i gównem razem wzięte, już się nikt nie sili na kawałek oficerskiej kultury osobistej.

W 2015 roku zmieniło się wszystko, już myśleliśmy, że komuna się skończyła, skończyły się naciski, nikt nie kazał walić z gładkiej lufy do młodzieży jak na proteście w sprawie ACTA. A potem przyszły maseczki i takiego nacisku i paniki ja nie widziałem od początku pracy w tej formacji. To jakiś żart? Dobre miejsce na forum, mam rację prawda?

Niestety to jest chore, nie będzie dobrze w tym kraju, jeśli osoby które powinny pilnować porządku mają "plany sprzedażowe" jak w korpo...

Posted (edited)
20 minut temu, TRobert napisał(-a):

Niestety to jest chore, nie będzie dobrze w tym kraju, jeśli osoby które powinny pilnować porządku mają "plany sprzedażowe" jak w korpo...

Planem sprzedażowym Policji powinna być wykrywalność, spadek przestępczości i rosnące zaufanie i szacunek  społeczeństwa. Pod obecnym kierownictwem milicja zmierza w mroczne czasy komuny  i jest to wyłącznie wina miernot przy władzy i tych w rządowych ławach i tych przy resortowych biurkach.  Ci na dole najczęściej nie mają wyjścia i albo odejdą ze służby albo zacisną zęby i wykonują idiotyczne rozkazy. Na szczęście z częścią z nich da się nadal  rozmawiać więc może jeszcze będzie normalnie. 

1826502F-94D2-48C2-A9D8-484D7B2EC8F6.jpeg

Edited by desmo

Szczera prawda.
Policja jest partyjnym instrumentem, wykonuje slepo polecenia wyzszych wladz. A ryba psuje sie od glowy...

Tematy się Szanownym Panom przypadkiem nie pomyliły? Załóżcie forum ChWDP czy jakoś tak i tam piszcie :(

Pozdrawiam

Piotr

Panowie, dajcie spokój policji. Rozmawiałem z kilkoma chłopakami oficerami i z paroma z prewencji. Wszyscy mają dość obecnie miłościwie nam panujących. Idą naciski polityczne z góry i chcąc pracować muszą wykonywać rozkazy. 

1 godzinę temu, loco50 napisał(-a):

Panowie, dajcie spokój policji. Rozmawiałem z kilkoma chłopakami oficerami i z paroma z prewencji. Wszyscy mają dość obecnie miłościwie nam panujących. Idą naciski polityczne z góry i chcąc pracować muszą wykonywać rozkazy. 

Obrazki z ostatnich miesięcy raczej dowodzą, że część nie musi mieć rozkazów, aby wykazać swą patologiczną moc.

3 godziny temu, sanik napisał(-a):

Obrazki z ostatnich miesięcy raczej dowodzą, że część nie musi mieć rozkazów, aby wykazać swą patologiczną moc.

I o to chodzi by wszyscy dokładnie ich obwiniali za całe zło. By też wszelką agresję na siebie przyjmowali, by na nich psy wieszali. Ale skoro żarty żartami...

IMG-20210421-WA0000.jpg

Posted (edited)

Trzeba dwa razy kliknąć w zdjęcie, aby je powiększyć 😀

11-14-30-1619298538_h4hahn_600.jpg

Edited by paul221

W dniu 25.04.2021 o 12:29, albiNOS 01 napisał(-a):

Uratuj komuś życie, zatrzymaj sprawcę rozboju czy poszukiwanego, to nie ma w tej chwili najmniejszego znaczenia. Ile mandatów?

Odnośnie pałowania, nie słyszałem nigdy o naciskach na ilość pałowań czy gazowań.

A myślałem, że tylko u mnie takie cyrki😄

Kiedyś w czasach młodości stawów i kości studiowałem jak to się mówi AIKIDO i od tego czasu nie mogę wyjść z podziwu jak ci piłkarze mogą tak niezdarnie padać. Albo są pod tym względem strasznymi nieudacznikami albo w istocie jest to wyreżyserowane aktorstwo na pograniczu z kaskaderstwem.

Pluton Egzekucyjny i dwóch skazańców.

- jakie macie ostatnie życzenia ?

- pierwszy mówi: chciałbym ostatni raz posłuchać Marylki Rodowicz.

- drugi na to: mnie zastrzelcie pierwszego.

Pozdrawiam Mirek

3 godziny temu, albiNOS 01 napisał(-a):

Kiedyś w czasach młodości stawów i kości studiowałem jak to się mówi AIKIDO i od tego czasu nie mogę wyjść z podziwu jak ci piłkarze mogą tak niezdarnie padać. Albo są pod tym względem strasznymi nieudacznikami albo w istocie jest to wyreżyserowane aktorstwo na pograniczu z kaskaderstwem.

Przykład idzie z góry...