Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
mabok

Żarty żartami...

Recommended Posts

Na H to może być Meksyk, może być Teksas!… A na H! Zaraz moment, to będzie w Południowej… tych różnych krajów dużo na H… to może Ohio!
Klasyk

12 godzin temu, facecik napisał(-a):

Chory kraj. I to niestety nie jest dowcip.

3:23

"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

12 godzin temu, dziadek napisał(-a):

Sama tylko UE składa się z 27 państw, więc bez najmniejszego problemu można sobie wybrać jakiś zdrowy kraj. :)

Ja wybieram Liberland 

Proklamując powstanie Liberlandu, Vít Jedlička ogłosił, że celem utworzenia tego państwa jest stworzenie na ziemi niczyjej „oazy wolności”, w której „uczciwi ludzie będą mogli się rozwijać”, a aparat państwowy „nie będzie nakładał na nich ograniczeń ani podatków”.

A ja sugeruję Szwecję. Kraj do tej pory nudny i banalny. Słynący z tego że Szwedki uważa się za ładne a a nie są oraz z wysokich podatków. Ale udało się władzom szwedzkim zachować to wszystko oraz poprawić sytuację. Teraz zapewniają m.in. komunistyczne rządy, wysoki odsetek gwałtów a także czołowe miejsce w rankingu ilości strzelanin na ulicach w Europie. Jak ktoś narzeka na Polskę, polski rząd i współobywateli to proponuję spróbować tam.

Ja bym wyjechał na Kamczatkę, ewentualnie do Alabamy. 

"Nie ma potrzeby jechać do Indii albo gdziekolwiek indziej żeby znaleźć spokój. Znajdziesz to miejsce ciszy w swoim pokoju, ogrodzie, a nawet w wannie." :)

A najlepsze myśli zbiera się w kiblu. ;)

1 godzinę temu, Enkil napisał(-a):

Ja bym wyjechał na Kamczatkę, ewentualnie do Alabamy. 

Eeeeeeech, rzucić to wszystko i wyjechać do ... OMSKA 🇲🇪 

"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Posted (edited)
Godzinę temu, mario1971 napisał(-a):

A najlepsze myśli zbiera się w kiblu. ;)

Edited by Wacor

5 godzin temu, tommly napisał(-a):
Roman przez półtora roku nie wychodził ze swojej chałupy z powodu lęku przed plagą komarów. Wszystkie telewizje go ostrzegały, że insekty go zabiją. Nie otwierał okien, nie podnosił żaluzji a drzwi uszczelnił watą szklaną.
Gdy już prawie zwariował z braku słońca, powietrza i braku sąsiadów, naczelna stacja mu podpowiedziała: załóż kombinezon i idź do punktu dystrybucji spray'u na komary, dostaniesz go za free. Jesteś uratowany! Roman tak oszalał ze szczęścia, że aż się zsikał do swoich gumofilców. Pobiegł jak oszalały do punktu. Po dziesięciu godzinach w kolejce dostał dwa spray'e z przydziału partyjnego.
Wrócił do chałupy, zdjął kombinezon i się cały wypryskał! Rzygał przez kolejne trzy dni, miał gorączkę i omamy ale przeżył. Wylazł z chaty goły. Komary go pocięły od stóp do głów. Wściekły i pokrwawiony poleciał do dystrybutora spray'u i się zaczął drzeć wniebogłosy: coś ty mi * dał dziadu!? To nie działa!
Dystrybutor spokojnie i z uśmiechem odrzekł: spokojnie, jeszcze testujemy nasz spray ale masz gwarancje, że teraz będziesz miał mniejsze bąble i będzie cię mniej swędziało. Roman wrócił do domu. Lepiej tak jak nic - pomyślał. Włączył telewizję. Naczelna stacja od razu go poinformowała żeby dalej siedział w chałupie pod pierzyną w kombinezonie bo spray łagodzi tylko ukąszenia komarów z Mazur a właśnie nadciągają zmutowane insekty z Bieszczad.
Załamał się i włączył sobie Zenka Martyniuka, który go ostrzegł, że nie wolno zabić tej miłości.
Znalezione w sieci
Zakumałeś ?

Tak nie za bardzo, szczerze mówiąc...

Pozdrawiam

Piotr

Teraz, tarant napisał(-a):

Tak nie za bardzo, szczerze mówiąc...

Ja jestem nieudacznikiem (bo przecież w innym przypadku nie pracowałbym m.in. w liceum), ale pozwolę sobie "strzelić", jeśli można. Przekaz jest taki: "zaszczepieni przeciwko Covid to idioci". Pewnie, jako intelektualna "lower under the bottom-class" spudłowałem, ale to strzelałem ja, Pączek Róży Drugiej Klasy.

WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

Wg mnie, bardziej chodzi o „zdalne sterowanie” ale co ja tam wiem, w końcu jestem technikiem

..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

4 minuty temu, tommly napisał(-a):

Wg mnie, bardziej chodzi o „zdalne sterowanie” ale co ja tam wiem, w końcu jestem technikiem emoji12.png

A według mnie to pastisz na tzw. „szczepionki” ⚗️💊💉

Było wręcz pewne, że nawet ktoś stojący tak nisko w hierarchii intelektualnej, jak ZWYKŁY (!) TECHNIK, przewyższy umiejętnością logicznej dedukcji marnego mła. Czyż bowiem można upaść jeszcze niżej niż zaszczepiony przeciwko Covid nauczyciel państwowej szkoły handlujący zegarkami kosztującymi mniej niż 10k...? MOŻNA! Można pracować, jak @tarant w publicznej służbie zdrowia i nie mieć kilku miesięcy urlopów w roku!

WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

I tu się mylisz. Ja jednak miałem w ubiegłym roku ponad pół roku urlopu. Najpierw onkologicznego, potem covidowego. :)

W załączeniu coś bardzo śmiesznego. Pastisz taki. :)
koronawirus-memy-witamy-w-niebie.jpg.72793836dad7fafd4a21c1bf255e2d5f.jpg

Pozdrawiam

Piotr