Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
mabok

Żarty żartami...

Recommended Posts

Chyba stare i już było.

Ale mnie rozśmiesza za każdym razem 😀

Gomułka.jpg

What we do in life, echoes in eternity.

17 minut temu, Louis Cypher napisał(-a):

Rozumiem i popieram to zachowanie 😉 Słyszałem, że lepiej zamykać garaż na noc, bo ktoś może podrzucić Multiplę.

12833F2A-BCFF-46E9-A9BF-45C353F37C8A.jpeg

W dniu 2.07.2021 o 14:24, tommly napisał(-a):
Roman przez półtora roku nie wychodził ze swojej chałupy z powodu lęku przed plagą komarów. Wszystkie telewizje go ostrzegały, że insekty go zabiją. Nie otwierał okien, nie podnosił żaluzji a drzwi uszczelnił watą szklaną.
Gdy już prawie zwariował z braku słońca, powietrza i braku sąsiadów, naczelna stacja mu podpowiedziała: załóż kombinezon i idź do punktu dystrybucji spray'u na komary, dostaniesz go za free. Jesteś uratowany! Roman tak oszalał ze szczęścia, że aż się zsikał do swoich gumofilców. Pobiegł jak oszalały do punktu. Po dziesięciu godzinach w kolejce dostał dwa spray'e z przydziału partyjnego.
Wrócił do chałupy, zdjął kombinezon i się cały wypryskał! Rzygał przez kolejne trzy dni, miał gorączkę i omamy ale przeżył. Wylazł z chaty goły. Komary go pocięły od stóp do głów. Wściekły i pokrwawiony poleciał do dystrybutora spray'u i się zaczął drzeć wniebogłosy: coś ty mi * dał dziadu!? To nie działa!
Dystrybutor spokojnie i z uśmiechem odrzekł: spokojnie, jeszcze testujemy nasz spray ale masz gwarancje, że teraz będziesz miał mniejsze bąble i będzie cię mniej swędziało. Roman wrócił do domu. Lepiej tak jak nic - pomyślał. Włączył telewizję. Naczelna stacja od razu go poinformowała żeby dalej siedział w chałupie pod pierzyną w kombinezonie bo spray łagodzi tylko ukąszenia komarów z Mazur a właśnie nadciągają zmutowane insekty z Bieszczad.
Załamał się i włączył sobie Zenka Martyniuka, który go ostrzegł, że nie wolno zabić tej miłości.
Znalezione w sieci
Zakumałeś ?

Tomku, jestem przygotowany - wlałem w siebie już trzy szklaneczki whisky. Teraz możesz mi i paru innym wytłumaczyć tego ten...

Tylko bez nawijania makaronu na uszy.

Przychodzi Polak do dentysty w NY i pokazuje palcem w gębie: tu, tu ....

Dentysta wyrwał mu dwa zęby .... 🦷🦷

Wkurzyl się pacjent, ale stało się 🙄

Po jakimś czasie znowu potrzebował pomocy stomatologicznej, a jako że w dzielnicy znał tylko ww dentystę, to postanowił się zabezpieczyć przed powtórzeniem błędu. 🤪

Rozsiadl się w fotelu, rozwarł paszczę i pokazując paluchem zadysponował: „ten, ten” ....

🦷🦷🦷🦷🦷🦷🦷🦷🦷🦷 😱

"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

13 minut temu, mkl1 napisał(-a):

Obrazek

Ale przecież to prawda: robisz przegląd żeby auto dało radę  na takiej jak ta droga😂.