Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
mabok

Żarty żartami...

Recommended Posts

Czy czyma, czy nie czyma to już i tak wariactwo przy tej prędkości…

Ale powiem Wam historie sprzed lat 6. Wracałem z pracy zanosiło się na niezła ulewę. Jedzie koleżanka golfem. Pyta się podrzucić cie. Odpowiedziałem No pewnie! Jedziemy, rondo, dzwoni telefon, ona odbiera. Jedziemy, drugie rondo przed nami. Dzwoni telefon, ona cały czas gada przez telefon. Dzwoni drugi. Moja koleżanka wyciąga drugi telefon, odbiera połączenie. Kładzie łokcie na kierownicy i rozmawia przez oba telefony. Przejeżdża rondo na wprost. Za chwile światła, uff czerwone… wysiadłem czym prędzej i poszedłem pieszo (historia prawdziwa, bez ubarwień)… deszcz nie spadł, było sucho…

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

5 minut temu, sebecco napisał(-a):

Czy czyma, czy nie czyma to już i tak wariactwo przy tej prędkości…

Ale powiem Wam historie sprzed lat 6. Wracałem z pracy zanosiło się na niezła ulewę. Jedzie koleżanka golfem. Pyta się podrzucić cie. Odpowiedziałem No pewnie! Jedziemy, rondo, dzwoni telefon, ona odbiera. Jedziemy, drugie rondo przed nami. Dzwoni telefon, ona cały czas gada przez telefon. Dzwoni drugi. Moja koleżanka wyciąga drugi telefon, odbiera połączenie. Kładzie łokcie na kierownicy i rozmawia przez oba telefony. Przejeżdża rondo na wprost. Za chwile światła, uff czerwone… wysiadłem czym prędzej i poszedłem pieszo (historia prawdziwa, bez ubarwień)… deszcz nie spadł, było sucho…

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Jechałem z Werony jednym ciągiem do PL. Po hardcorze w postaci hitlerowskiej autostrady od Zgorzelca wjechałem do DW.  Jadę lewym pasem za tramwajem i .... przejechałem za nim rondo po torach na wprost. :ph34r:
 Jakoś tak nie dotarło do mnie że lewy pas się skończył. Szczęście ze rozstaw kół miałem 1453 mm :)

"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

12 godzin temu, neclocus napisał(-a):

trzeba miec zle w glowie zeby przy tej szybkosci wyciagac aparat i robic zdjecie

Trzeba być po prostu debilem...

Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

42 minuty temu, Jędrula.wawa napisał(-a):

Po hardcorze w postaci hitlerowskiej autostrady od Zgorzelca

od zgorzelca nie bylo autostrady tylko jakas nedzna krajowka z mnostwem wsi

na patatajke wjezdzalo sie za boleslawcem w krzywej

tapatalked

verstuurd vanaf mijn iphone

13 minut temu, Czujnik napisał(-a):

od zgorzelca nie bylo autostrady 

Pamiętam taką dwupasmową betonkę z dziurą na dziurze, przez kilkadziesiąt lat uchodzącą za jedyny polski odcinek "autostrady".

"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

jezdzilem patatajka na poczatku lat 90tych ale od granicy w olszynie do wroclawia

dlatego napisalem ze nie od zgorzelca ale mogles wjechac mniej wiecej od boleslawca

tapatalked

verstuurd vanaf mijn iphone

3 minuty temu, Czujnik napisał(-a):

jezdzilem patatajka na poczatku lat 90tych ale od granicy w olszynie do wroclawia

dlatego napisalem ze nie od zgorzelca ale mogles wjechac mniej wiecej od boleslawca

Być może, nie upieram się bo piszę jak to mi utkwiło w pamięci. Pamiętam też że na stosunkowo płaskim terenie jechało się przez dłuuuugi tunel. 

Tak jak w Warszawie, gdzie wybudowano tunel WZDŁUŻ WISŁY. Ale to już inna bajka :wacko:

To tak jak kiedyś Gierek się zapisał na studia. Po jakimś czasie dzwoni do dziekanatu i pyta, na którym jest roku studiów.

- na drugim, towarzyszu pierwszy sekretarzu - brzmi odpowiedź;

- oj słabo się staracie towarzysze, słabo :unsure:

Godzinę temu, Jędrula.wawa napisał(-a):

Tak jak w Warszawie, gdzie wybudowano tunel WZDŁUŻ WISŁY. Ale to już inna bajka :wacko:

Bajka to jest tranzyt dla ciężarówek pod rondem Zesłańców Syberyjskich. Majstersztyk lepszy niż nowe tory tramwajowe w Łodzi. :D

15 godzin temu, neclocus napisał(-a):

trzeba miec zle w glowie zeby przy tej szybkosci wyciagac aparat i robic zdjecie

A skąd wyciągnąłeś wnioski o prędkości i wyciąganiu aparatu? Może auto stało w miejscu? Podpowiem, że jest to możliwe. Och, jak łatwo oceniać i dowalać innym… i pewnie też przyjemnie.

stalo czy nie stalo? krotkie pytanie - jestes autorem zdjecia?

Są ludzie, którzy przez całe życie spogladają na zegarek, a mimo to zawsze się spóźniają. (A. Czechow)

19 minut temu, Louis Cypher napisał(-a):

A skąd wyciągnąłeś wnioski o prędkości i wyciąganiu aparatu? Może auto stało w miejscu? Podpowiem, że jest to możliwe. Och, jak łatwo oceniać i dowalać innym… i pewnie też przyjemnie.

Ostatnio chyba zamiast covida rozprzestrzenia się w Polsce krytyka na temat wszystkiego i wszystkich. (A może zawsze była ?) Czasem patrząc na ludzi w komunikacji i ich miny odnoszę wrażenie, że każdy u nas jest nieszczęśliwy i lubie dosrać innym. Przeglądając jakie są artykuły obecnie na różnych portalach, a to świadczy że są odbiorcy na nie, tylko się w tym utwierdzam. 

Edited by selphy

20 minut temu, selphy napisał(-a):

Ostatnio chyba zamiast covida rozprzestrzenia się w Polsce krytyka na temat wszystkiego i wszystkich. (A może zawsze była ?) 

Trochę racji masz, ale (zawsze jest jakieś ale) publikując kontrowersyjne zdjęcie trzeba się liczyć z jego oceną. :unsure:

Wpadając w skrajność - można nie publikować i wtedy całkowicie ustrzeżemy się wszelkich komentarzy ;)

29 minut temu, selphy napisał(-a):

Ostatnio chyba zamiast covida rozprzestrzenia się w Polsce krytyka na temat wszystkiego i wszystkich. (A może zawsze była ?) 

To taka już wielowiekowa przywara narodowa Polaków wytworzona w procesie dziejowym. :)

Zrób takie doświadczenie. Zagadnij przeciętnego Polaka i zacznij rozmowę od narzekania i krytyki wszystkiego co wokół, a zobaczysz jak szybko nawiążesz z nim kontakt i niekończący się wręcz dialog. :D

A z innym nawiąż rozmowę od opowiadania o swoich sukcesach i tym, jakim jesteś szczęśliwym człowiekiem a zobaczysz jak krótko będzie trwała ta rozmowa i w ogóle nie będzie się "kleiła", a słuchacz będzie patrzył na ciebie jak na idiotę.:D

Każdy stary człowiek ma swoją historię i powód, dlaczego jest taki, a nie inny. Pomyśl o tym, zanim mnie osądzisz.

17 godzin temu, Louis Cypher napisał(-a):

No nie widać 😎

54631D9A-9AF1-47BA-87E4-8FA337483F93.jpeg

Może na hamowni stał.

54 minuty temu, goral_ napisał(-a):

Moda patriotyczna?

A TY.jpg

Edited by Jędrula.wawa

Pytanie do znawców, czy to aby nie franken albo podróba? Wygląda na lekko noszony 😕 

1942281551_Zrzutekranu2021-08-28o17_57_42.thumb.png.6283ba37b70c8e8173733b44783baee3.png

15 minut temu, renqien napisał(-a):

Pytanie do znawców, czy to aby nie franken albo podróba? Wygląda na lekko noszony 😕 

Nie sądzę.

Nawet wzorem staroangielskich kieszonek, ma napęd przekazywany łańcuchem :)

Pozdrawiam Mirek

12 godzin temu, Jędrula.wawa napisał(-a):

A TY.jpg

92843C7B-3214-43D9-A086-6870E0FCD422.jpeg

zegary: staruszek Tissot, ML Pontos Small Seconds Mechanik, Seiko Monster, Oris Big Crown Flying Doctor's 

18 godzin temu, Louis Cypher napisał(-a):

Paweł, taki mamy klimat aby dosrać ile tylko można.

Już Cię zaszufladkowali i nazwali debilem i ch*jem ... debilem na pewno a od kutasa zara Ktoś dołoży :D 

Paweł, taki mamy klimat aby dosrać ile tylko można.
Już Cię zaszufladkowali i nazwali debilem i ch*jem ... debilem na pewno a od kutasa zara Ktoś dołoży  

i żeby się nie skończyło jak kilka postów temu - że do tego wszystkiego, to jeszcze matkę bijesz...